2. týždeň 2014

Post date: Jan 04, 2014 6:38:0 PM

V 3. kole SPM - starší žiaci, ktoré sme usporiadali v nedeľu 12. 1. 2014 naši chlapci podali len priemerné výkony, okrem Kubka Goldíra / 2005 /. Kubko ako najmladší žiak sa súperov, ktorí boli niektorí aj o šesť rokov starší vôbec nezľakol. V základnej skupine obsadil druhé miesto a postúpil do ďalšieho kola. Tam mal za súpera Horvátha z Karlovej Novej Vsi, ktorý je o päť rokov starší ako Kubko. Kubko, ale ukázal svoj talent a bojovnosť a v dramatickom zápase svojho súpera zdolal 3 : 2. Spanilu jazdu Kubka na tomto turnaji ukončil Martin Vlačuška 18. hráč slovenského rebríčka zo Športového gymnázia v Nitre. Konečné 35 miesto zo 104 štartujucích je vynikajúce. Kubkovi blahoželáme a prajeme veľa ďalších športových úspechov.