Vikend naších mladších a najmladších žiakov

Post date: Mar 17, 2013 5:34:4 PM

Od 15.3 - 17.3 sa konal V Malackách medzinárodný turnaj mladších a najmladších žiakov. Na turnaji nás reprezentovali Filip Delinčák, bratia Kapustovci a bratia Cyprichovci. V súťaži družstiev v kategórii mladších žiakov  bratia Cyprichovci postúpili do 2 kola, ale o postup do šestnástky sa neprebojovali a obsadili konečné 9 - 12 miesto zo 16 družstiev. V najmladších žiakoch Filip Delinčák s Felixom Ivančom z Malaciek tiež postúpili do druhého kola, ale ďalej tiež nepostúpili a obsadili 5 - 8 miesto z 12 družstiev. Viac sa darilo tejto dvojici v súťaži štvorhier, keď postúpili až do semifinále a obsadili konečné 3 - 4. miesto zo 16 dvojíc. V štvorhrách mladších žiakov bratia Cyprichovci obsadli 5 - 8 miesto z 20 dvojíc.

V súťaži jednotlivcov sa lepšie darilo naším najmladším, ktorí postúpili do 2. kola a celkove skončili Martin Kapusta a Filip Delinčák na 9-16 mieste a Michal Kapusta obsadil 17 - 20 miesto. V tejto kategórii štartovalo 32 hráčov.

V kategórii mladších žiakov Radovan Cyprich A Samuel Cyprich postúpili do 2 kola, ale ďalej nepostúpili a obsadili celkové 16 - 24 miesto.V tejto kategóri štartovalo 38 hráčov.

V nedeľu 17.3.2013 sa v Čadci uskutočnil 4 turnaj 1. divízie mladších žiakov. Za nás nastúpili: Samuel Cyprich, Martin a Michal Kapustovci, Jakub Goldír a Radoslav Šramo. Cekovo štartovalo 8 družstiev s 27 hráčmi. Za každé družstvo bodovali 3 najlepší.

Výsledky MSK Čadca: - ŠKST Ružomberok  2 : 6, Oravan Námestovo 8 : 0, MSTK Tvrdošín 6 : 1, MSTK Martin 5 : 1,

TJ Lokomotíva Vrútky 6 : 2, Medokýš Martin 8 : 0, SPST Dolný Kubín 9 : 0

Družstvo mladších žiakov v 1. divízii v konečnom poradí zvíťazilo pred ŠKST Ružomberok.

Z naších hráčov obsadil Samuel Cyprich 2. miesto, Martin Kapusta 5 - 8 miesto, 9 - 16 miesto obsadili Michal Kapusta a Jakub Goldír. Radoslav Šramo obadil 25 - 27 miesto.

Podrobné výsledky: Skupiny A - H2. kolo turnaj 1 - 16,  2. kolo turnaj 17 - 27