Slovenský pohár mládeže

Post date: Mar 27, 2013 3:59:13 PM

Slovenský pohár mládeže sa ukončil v 2 kategóriach: mladšie žiactvo a najmladšie žiactvo. V elitnej päťnástke má aj náš klub zastúpenie. Chlapcom k pekným umiestneniam blahoželáme a prajeme veľa ďalších športových úspechov.

Radovan Cyprich ročník 2000 obadil v kategórii mladších žiakov 9 - 10. miesto.V neoficiálnom rebríčku k 1.5.2013 je na 11. mieste.

Filip Delinčák ročník 2003 obsadil v kategóri najmladších žiakov 9 - 11 miesto. V neoficiálnom rebríčku k 1.5.2013 mu patrí 9. miesto, a je naším najvyššie umiestneným hráčom v slovenských rebríčkoch vo všetkých kategóriach.

Martin Kapusta ročník 2002 obsadil v kategórii najmladších žiakov 14 miesto, V neoficiálnom rebríčku k 1.5.2013 mu patrí 10.miesto a je druhým naším najvyššie umiestneným hráčom v slovenských rebríčkoch vo všetkých kategóriach.