Pozvánka na superligu

Post date: Mar 18, 2013 10:26:47 AM

MSK Čadca - NTK KEMA Puconci 3 : 6 . Naši hráči bez Petráša podľahli v dramatickom zápase slovincom. Stretnutie sa nám v začiatku nevydarilo a pehrávali sme 0 : 4. Potom Maják znížil na 1 : 4 po víťazstve nad Ropošom 3 : 1. Potom pehral Mudrík s Horvatom nešťastne 2 : 3 / 11, -9, 6, -7, -9 /. Potom prišli naše chvíľe. Blažek porazil Škrabana 3 : 2 / 7, 9, - 11, - 4, 12 /  Maják v dnešnom zápase jednoznačne najleší porazil Horvata, keď dokázal otočiť nepriaznivý stav 0 : 2 na 3 : 2 /-8, -8, 9, 7, 6, /. A stav sa zmenil na 3 : 5. V posledných 2 dvojhrách nastúpili súčasne Blažek proti Ropošovi a Mudrík proti Škrabanovi. Rado Blažek bojoval ako len vládal , ale nešťastný prvý set, ktorý prehral 10 : 12 sa podpísal na ďalšom priebehu a tak konečný výsledok 0 :  3 spečatil našu prehru 3 : 6. Mudrík viedol nad Škrabanom 1 : 0 a v druhom sete 8 : 3. Po prehre Blažeka zápas ďalej nepokračoval nakoľko hostia získali potrebný šiesty bod. Aj napriek prehre diváci videli zaujímavý stolný tenis s mnohými dramatickými zápletkami. Veľka škoda prehier Majáka so Škrabanom 0 : 3 / -9, - 11, -9 / a Blažeka s Horvatom 0 : 3 / -9, -11, -9 /. Ako vidieť dnes nám chýbalo trošku šporového šťastia a výsledopk mohol byť uplne iný. Našim chlapcom treba poďakovať, že aj proti profesionálom dokážu hrať vyrovnané zápasy a za svoje výkony sa hanbiť nemusia.