Majstrovstvá kraja mladších žiakov

Post date: Apr 14, 2013 3:34:49 PM

V nedeľu 14.apríla.2013 sa konali v Ružomberku Majstrovstvá kraja mladších žiakov. Naši chlapci si z majstovstiev kraja priviezli 1 zlatú a 4 bronzové medaily. Majstrami kraja v mixe sa stali Radovan Cyprich s Katarína Belopotočanová / ŠKST Ružomberok /, na 3 mieste skončili Samuel Cyprich a Aneta Beláková / STK Radoľa /. V dvojhre si bronz vybojoval Radovan Cyprich, 5 -8 miesto obsadil Samuel Cyprich, na 9 - 16 mieste skončili Martin Kapusta a Filip Delinčák, Michal Kapusta a Erik Jančík obsadili 16 -24 miesto. V štvorhrách si bronzové medaily vybojovali bratia Cyprichovci ,Martin Kapusta a Martin   Ďanovský /Lokomotíva Vrútky /. V poradí klubov najviac medaili získali naši chlapci a to celkovo 6 / 1 zlatú a 5 bronzových/ ,Tvrdošín 5 / 2 zlaté a 3 strieborné / , Ružomberok  5 / 2 zlaté,2 strieborné a 1 bronzovú, Námestovo 3 / 1 zlatú,1 striebornú a 1 bronzovú /. Chlapcom k dosiahnutým výkonom blahoželáme a prajeme ďalšie športové úspechy.

Zľava: Radovan Cyprich,Martin Kapusta,Michal Kapusta,Filip Delinčák a Samuel Cyprich   Podrobné výsledky