Kvalifikácia družtiev  mladších žiakov na Majstrovstvá SR

Post date: May 04, 2013 9:20:41 AM

V sobotu 4.mája.2013 sa uskutoční v Ružomberku kvalifikácia družstiev mladších žiakov medzi okresmi ZA a BB na Majstrovstvá SR. Kvalifikácie okrem naších mladších žiakov sa zúčastnia ešte družstva Ružomberku, Lučenca a Žiaru nad Hronom.

Zápasy:1/ Čadca - Ružomberok, 2/ Lučenec - Žiar nad Hronom. V druhom kole sa stretne víťaz prvého zápasu z porazeným z druhého zápasu a viťaz druhého zápasu z porazeným z prvého zápasu. Víťazi zápasov v druhom kole postupia na MSR, kroré sa uskutočnia 10 -11.mája tiež v Ružomberku. Naší mladší žiaci budú hrať v zložení:

Radovan Cyprich

Samuel Cyprich

Filip Delinčák

Propozície kvalifikácie

Naše družstvo postúpilo na MSR medzi osem najlepších družstiev mladších žiakov na Slovensku. V prvom zápase zvíťazili nad Ružomberkom 6 : 2 a rovnako hladko porazili aj víťaza druhého zápasu Lučenec 6 : 2. Chlapcom gratulujeme a prajeme čo najlepšie umiestnenie na Majstrovstvách Slovenska o týždeň.