1liga 3.12.2011

MSK Čadca "B" - STK Stará Ľubovňa 7:7

Body: Maják 3,5; Šamaj 2,5; Mariak 1.

Podľa viacerých odborníkov je Stará Ľubovňa najlepším tímom prvej ligy, čo potvrdili jej hráči aj v Čadci. V Čadci sa body delili, vyrovnanosť zápasu potvrdila aj remíza v setoch 26:26. V sobotu to bol deň už tradične Mariána Majáka, ku ktorému sa skvele pridal Róbert Šamaj. Po štvorhrách bolo 1:1, keď uspela spomínaná dvojica. Po úvodnom kole dvojhier bolo 3:3. Za domácich vyhrali Mariak a Maják, štvrtý bod nepridal Šamaj, ktorý prehral so Stanislavom Gumanom po dráme v piatich setoch. Šamaj si druhú päťsetovku už nenechal ujsť, Mareka Hakyho zdolal 12:10 v piatom sete. Za hostí vyrovnal druhým bodom Guman, ktorý vyhral nad trápiacim sa Mariánom Kapustom. Vyrovnaný priebeh pokračoval až dokonca. V ňom mal na lopate zvrat Milan Mariak, ten však nezvládol so Senkuličom piaty set. Stará Ľubovňa viedla 7:6, na konečných 7:7 vyrovnal Róbert Šamaj, keď nad Zoltánom Kováčom vyhral 3:1.