SPM SŽ

Post date: Apr 25, 2015 7:5:14 PM

Podrobné výsledky turnaja

Konečné výsledky

Turnaja sa zúčastnilo  celkom 81 žiakov. Za náš klub nastúpili 2 starší žiaci bratia Cyprichovci, mladší žiak Delinčák a šestica najmladších žiakov:  Goldír, Šramo, Piala, Kállay, Kubjatko a Fritz. Podľa predpokladov to najďalej dotiahol Radovan Cyprich, ktorý skončil na šiestom mieste. Samuel Cyprich obsadil 17 - 20 miesto. Filip Delinčák  postúpil zo skupiny z prvého miesta, v kvalifikácii porazil Pálenika z Rybníka 3:0 a v ďalšom kole podľahol o tri roky staršiemu Novotnému zo Spišskej Starej Vsi 0:3 a obsadil 25 - 32 miesto. Veľmi dobrým výkonom sa previedol Jakub Goldír, ktorý postúpil z druhého miesta a v kvalifikácii porazil o štyri roky staršieho Vica z Valalik 3:1  a v ďalšom kole narazil na oddielového spoluhráča Samuela Cypricha, ktorému podľahol po tuhom boji 2:3 a obsadil 25 - 32 miesto. Aj ďalší najmladší žiak Radoslav Šramo si počínal veľmi dobre. Zo skupiny postúpil z druhého miesta a v kvalifikácii ho vyradil o päť rokov starší Brablec z Lučenca 1:3 a obsadil 33 - 48 miesto. Aj 49 - 64 miesto Mariána Pialu a Fedora Kállaya je vzhľadom na kategóriu turnaja dobré umiestnenie. Samuel Kubjatko a Andrej Fritz skončili na 65 - 80 mieste.

1. miesto Oráč Daniel        MŠK VSTK Vranov nad Topľou

2, miesto Zelinka Jakub     TJ Lokomotíva Košice