Radoslav Šramo víťazom 3. kola SPM - NŽ

Post date: Feb 14, 2015 5:51:13 PM

Konečné výsledky

V Moravskom Svätom Jáne sa konalo 14.2.2015 3. kolo SPM v kategórii najmladší žiaci. Na turnaj cestovalo aj 9 našich najmladších žiakov. Čo sa nepodarilo v prvých dvoch turnajoch teraz to už bola realita – čadčianske finále. A finále malo nečakané rozuzlenie. Víťazom sa nečakane stal Radoslav Šramo, ktorý vo finále porazil Jakuba Goldíra 3:2. Naši chlapci preukázali že patria medzi špičku Slovenska. Zo základných skupín postúpil Fedor Kállay z prvého miesta a nakoniec sa prebojoval až do hlavnej súťaže kde obsadil konečne 13 – 16 miesto. Z druhého miesta postúpili aj Andrej Fritz a Marek Škola. Do ďalšieho kola sa už neprebojovali a obsadili celkovo  33 - 46 miesto. V nasadenej šestnástke sme mali päťnásobné zastúpenie. Z prvého miesta postúpili Michal Kapusta, Jakub Goldír a Radoslav Šramo. Michal Kapusta v boji o postup do semifinále sa zranil a nemohol pokračovať v súťaži a obsadil 8. miesto. Marián Piala a Samuel Kubjatko obsadili celkovo 17 – 20 miesto.

Výsledky skupín 5-19, Výsledky skupín 1-4, Kvalifikácia, Hlavná súťaž

Článok na stránke slovak table tenis