Naši chlapci opäť Majstri SR v súťaži družstiev v kategórii mladší žiaci

Post date: May 01, 2015 8:59:32 PM

V piatok 1.5.2015 sme organizovali M SR družstiev v kategórii mladšie žiactvo. Naši chlapci potvrdili úlohu favorita a po roku získali opäť titul Majstrov SR v súťaži družstiev mladších žiakov. Chlapcom srdečne blahoželáme a prajeme ďalšie športové úspechy. V základnej skupine sme zdolali STO Valaliky 3:1, TTC Nové Zámky 3:0 a TTC Majcichov 3:1 a postupovali do semifinále z prvého miesta a našim súperom boli chlapci z ŠKST Karlova Ves, ktorých sme zdolali bez väčších problémov 3:1. Vo finále sme nastupovali proti chlapcom z STO Valaliky, s ktorými sme sa stretli aj v základnej skupine. Takticky veľmi dobre postavená zostava  našich slávila úspech a vyhrali sme 3:0. V prvom zápase Filip Delinčák  zdolal Kamila Pacha 3:1, veľmi dôležitý druhý bod získal Jakub Goldír , ktorý v nesmierne dramatickom zápase porazil o dva roky staršieho Dominika Sviatka 3:1 / 11:13, 11:7, 12:10, 17:15 /. Tretí bod pridal Martin Kapusta keď porazil Jakuba Staňa hladko 3:0.

Konečné výsledky M SR družstiev - mladší žiaci

Zápisy zo stretnutí MSK