M SR mladšie žiactvo

Post date: Jun 09, 2014 5:34:0 PM

V dňoch 7 - 8. júna 2014 usporiada STO Valaliky Majstrovstvá SR v kategórii mladšie žiactvo. V štarovej listine za náš klub sú:

Samuel Cyprich, Martin Kapusta a Filip Delinčák. Náhradníkom je Michal Kapusta. Stránka M SR - mladšie žiactvo

Na M SR štartovali naši chlapci, ktorí v súťaži družstiev získali titul  Majstra SR. V súťaži jednotlivcov sa im nedarilo. Martin Kapusta a Filip Delinčák obsadili v skupinách 3 miesta a nepostúpili do druhého kola a obsadili cekové 17 - 24 miesto. Samuel Cyprich svoju skupinu vyhral a postúpil, ale v v boji o postup do semifinále podľahol Daliborovi Dikovi z Námestová 0 : 3. Obsadil celkové 5 - 8 miesto. Ani v štvorhrách a v mixe to nebolo lepšie. Najväčšie sklamanie bolo keď Samuel Cyprich s Tobiašom Pindurom z Ružomberka / víťaz v súťaži jednotlivcov / podľahli v boji o postup do semifinále dvojici Hurka - Jalovecký / Valaliky - Pezinok / 1 : 3. Výborne zahral Filip Delinčák s Kamilom Pachom z Poproča, ktorí v boji o semifinále potrápili nasadenú favorizovanú dvojicu Diko - Kyseľ / Námestovo - Tvrdošín / a vo vyrovnanom boji prehrali 1 : 3. Martin Kapusta s Michalom Fečom z Vranova neprešli sitom prvého kola. Treba povedať, že sme pred majstrovstvami očakávali lepšie výsledky.

Neoficiálne rebríčky mládeže k 1. 7. 2014