Milí spoluhráči, členovia a priaznivci klubu MSK Čadca!

Mikuláš sa ku nám chystá na tréning 6.12.2016 o 18:00.

Srdečne Vás pozývame aj s ratolesťami.

MŠK VSTK Vranov nad Topľou - MSK Čadca  5 : 5

Najmä pre domáci celok kľučový zápas sezóny mal všetko, čo si najvyššia súťaž zaslúži. Vyše 3,5 - hodinová dráma priniesla výborný stolný tenis, početnú divácku kulisu, množstvo zvratov a emócii. Po zápase vládli na oboch stranách zmiešané pocity, až neskôr sa ukázalo, že obe strany sa môžu cítiť ako víťazi. Vranov potreboval na postup do prvej šestky vyhrať, za istých okolnosti mu mohla stačiť aj remíza. Domáci tak vstúpili do zápasu po veľmi svedomitej dvojfázovej príprave veľmi namotivovaní a úvodnú štvorhru vyhrali 11 : 9 v piatom sete. Čadčania však disponujú silnou skúsenou dvojicou Petráš - Blažek. Neomylný bol v piatok prvý menovaný, Blažek prispel  opäť dvoma bodmi a tak zápas dospel do stavu 4 : 5. 16 ročný Radovan Cyprich podal za tohto stavu azda najlepší výkon v kariére, no chýbal mu víťazny punc. Čadčan mal za stavu 2 : 2 10 : 5 päť mečbolov, žial nevyužil ani jeden z nich, i keď za stavu 2 : 2 10 : 7 sa tak pravdepodobne stalo. Mladík zahral takmer neviditeľné " prasiatko ", no rozhodcovia prisúdili bod domácemu hráčovi. Nervy drásajúci zápas vyhral nakoniec Kostelník 17 : 15 v piatom sete a body sa delili. Až v sobotu  keď ŠKST Ružomberok remizoval s STK Rybník 5 : 5 sa ukázalo, že pre Vranov mala remíza cenu zlata hostí naopak teší veľmi zlepšený výkon na trojke.     ( R. Blažek )