23. týždeň 2024

Konferencia SSTZ 2024 v Bratislave, piatok 7.6.2024

Pozvánka a program  Zamietnutý dvojitý štart 

Rozpis súťaží SPM 2024/2025

Prihláška pre usporiadateľov (do 17.7.2024)


Sobota   08.06.2024   10:00   MSR družstiev dorastencov

Stránka turnaja 

MSK Čadca - ŠK Orion Belá nad Cirochou   7:0

(Lovha 2,5;  Goldír 2,  Uherík 1,5;  Cisarik 1)

MSK Čadca - STO Spoje Bratislava   6:1

(Uherík 2,5;  Goldír 2;  Lovha 1,5)

MSK Čadca - MŠK Kysucké Nové Mesto   7:0

(Lovha 2,5;  Uherík 2,5;  Goldír 2)

9.6.2024: Družstvo dorastencov MSK Čadca získalo na majstrovstvách Slovenska v Kysuckom Novom Meste 1. miesto!

21. týždeň 2024

Krajská konferencia KSTZ v Ružomberku 26.5.2024

Joola Satellite Tour - propozície 

Nedeľa   26.05.2024   10:00   MK najmladšie žiactvo   Kysucké Nové Mesto

Stránka turnaja

Chlapci:   Skupiny   K.O.  (Večerek 1. miesto, Pavlík 3.-4., Trenchovski 13.-18., Hanuliak 19.-23.)

Dievčatá:   Skupiny   K.O.  (Hažíková 3.-4., Urbaníková 5.-6., Večerková 7.-8.)

Štvorhra chlapci  (Večerek/Pavlík 2. miesto,  Hanuliak/Trenchovski 9.-11.)

Štvorhra dievčatá  (Hažíková/Vršanská 2.miesto, Urbaníková/Gembalová 3.-4., Večerková/Petrovská 5. miesto)

Zmiešaná štvorhra   (Večerek/Hažíková 2. miesto, Pavlík/Urbaníková 5.-8., Trenchovski/Večerková 9. miesto)

2024-05-26 Medailisti majstrovstiev kraja najmladších žiakov, zľava: Matias Pavlík, Soňa Hažíková, Lilien Urbaníková, Denis Večerek.

20. týždeň 2024

Konečné poradie súťaží riadených SSTZ

Sobota-Nedeľa   18.5.-19.5.2024   09:00   MSR najmladšie žiactvo  Valaliky

Stránka turnaja

Chlapci:   Skupiny   K.O.  (Večerek 9.-16.,  Pavlík 17.-24.)

Dievčatá:   Skupiny   K.O.  (Hažíková 17.-24.)

Štvorhra chlapci  (Večerek/Ifrim 1. miesto,  Pavlík/Striženec 9.-16.)

Štvorhra dievčatá  (Hažíková/Vršanská 9.-16.)

Zmiešaná štvorhra  (Večerek/Hladoníková 2. miesto)

Nedeľa   19.05.2024   10:00   MK dorastu   Ružomberok

19. týždeň 2024

Sobota-Nedeľa   11.5.-12.5.2024   09:00   MSR jednotlivcov - staršie žiactvo

Stránka turnaja

Jednotlivci:   Skupiny   K.O.  (Polák 3.-4., Cisarik 3.-4.)

Štvorhra  (Polák/Cisarik 2. miesto)

Zmiešaná štvorhra  (Polák/Guassardo 2. miesto,  Cisarik/Hrabajová 5.-8.)

Nedeľa   12.05.2024   10:00   MK mladšie žiactvo   Ružomberok

Stránka turnaja

ml. žiačky:   Skupiny   K.O.  (Hažíková 13.-16.)

Štvorhra  (Hažíková/Vršanská 9.-16.)

18. týždeň 2024

Sobota-Nedeľa   4.5.-5.5.2024   09:00   MSR jednotlivcov - dorast   MSK Čadca

Stránka turnaja   Fotogaléria z finálového dňa MSR, Live Stream záznam 

Dorastenci:   Skupiny   K.O.

(Lovha 1. miesto,  Goldír 3. miesto,  Cisarik 17.-24.)

Štvorhra   (Goldír/Flóro 1. miesto,  Lovha/Uherík 2. miesto,  Cisarik/Katona 5.-8.)

Dorastenky:   Skupiny   K.O.   Štvorhra

Zmiešaná štvorhra   (Goldír/Darovcová 1. miesto,  Lovha/Štullerová 3. miesto,  Cisarik/Kolesárová 17.-23.)

17. týždeň 2024

Sobota-Nedeľa   27.4.-28.4.2024   09:00   MSR jednotlivcov - mladšie žiactvo

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Štvorhra   Mix 

(Večerek 9.-16,  Večerek/Vršanský 9.-16.,  Večerek/Ružičková 17.-24.)

Nedeľa   28.04.2024   10:00   MK st. žiactvo   Vrútky

Stránka turnaja   

16. týždeň 2024

Sobota   20.04.2024   09:00   4. SPM   najmladší žiaci   Lokomotíva Vrútky

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie

(Večerek 1. miesto,  Pavlík 33.-38.)

Sobota   20.04.2024   09:00   4. SPM   najmladšie žiačky   STK Bojničky

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie

(Hažíková 25.-32.,  Urbaníková 49.-64.)

Nedeľa   21.04.2024   10:00   Baráž družstiev st. žiakov o postup na MSR   ŠKST Ružomberok

Stránka turnaja   Skupiny   (Družstvo MSK Čadca obsadilo 3. miesto)

2024-04-13 Marco Cisarik - 3. miesto na SPM starších žiakov v Čadca!

15. týždeň 2024

Sobota   13.04.2024   09:00   4. SPM   starší žiaci   MSK Čadca

Propozície   Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie     Live Stream

(Cisarik 3. miesto,  Polák 8. miesto,  Michnica 33.-56.,  Hluzák 33.-56.,  Večerek 33.-56.,  Hažík 57.-84.,  Mariak 88.-112.,  Pavlík 88.-112.)

Sobota   13.04.2024   09:00   4. SPM   staršie žiačky   BSTZ (hala SSTZ)

Propozície   Stránka turnaja   Skupiny   K.O. 

Nedeľa   14.04.2024   10:00   1. divízia   mladší žiaci   Kysucké Nové Mesto

Stránka turnaja   Skupiny   Horný pavúk   Dolný pavúk   Poradie

2024-04-07 Jakub Goldír - 1. miesto na SPM dorastu v Kežmarku!

14. týždeň 2024

KSTZ: Zápisnica zo zasadnutia VV KSTZ Žilina

KSTZ: Rozpis majstrovstiev kraja mládeže a zmeny v súťažiach družstiev mládeže

Piatok   05.04.2024   17:00   Extraliga   Zápas o 3. miesto   Rožňava - MSK Čadca A     5:0

Sobota   06.04.2024   10:00   1. liga   ŠKST Energodata Žilina - Čadca B     3:11

(Cyprich S. 3,5;  Mariak 2,5;  Kapusta 1,5;  Cyprich R. 1,5;  2x W:O)

Sobota   06.04.2024   16:00   1. liga   MŠK Kysucké Nové Mesto - Čadca B     8:6

(Cyprich S. 3;  Mariak 1;  Kapusta 1;  Cyprich R. 1)

Nedeľa   07.04.2024   09:00   4. SPM   dorastenci   1.PPC Fortuna Kežmarok

Propozície   Registrácia   Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie

(Goldír 1. miesto,  Cisarik 17.-24.,  Turiak 33.-44.,  Michnica 45.-66.,  Hažík 45.-66.,  Polák 45.-66.,  Hluzák 67.-88.)

Nedeľa   07.04.2024   09:00   4. SPM   dorastenky   STO Spoje Bratislava

Propozície   Registrácia   Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie

(bez účasti MSK Čadca)

13. týždeň 2024

Pondelok   25.03.2024   18:00   8. liga   Korňa A - Čadca F     10:8

(Hluzák 3;  Michnica 3;  Hažík F. 2)

Utorok   26.03.2024   17:30   6. liga   Čadca E - Kotešová A     10:8

(Cisarik Š. 3,5;  Turiak 3;  Cisarik M. 2;  Hažík 1,5)

Utorok   26.03.2024   18:00   9. liga   Kotešová IRIS C - Čadca G     18:0

12. týždeň 2024

Priebežné poradie súťaží SPM

Pred posledným kolom SPM sú Lovha, Cisarik a Večerek na čele svojich kategórií!

Pondelok   18.03.2024   17:30   8. liga   Radoľa D - Čadca F     15:3

(Michnica 2;  Hluzák 1)

Utorok   19.03.2024   17:30   6. liga   Čadca E - Seesoft K. Lieskovec A     13:5

(Cisarik Š. 4,5;  Hažík M. 3,5;  Pištek 2;  Večerek 2;  Turiak 1)

Piatok   22.03.2024   18:00   4. liga   ST. BYSTRICA A - Čadca D     2:16

(Polák 4,5;  Turiak 4,5;  Cisarik Š. 4;  Hluzák 3)

Piatok-Nedeľa   22.3.-24.3.2024   09:00   MSR mužov, žien a U21

Stránka turnaja   Harmonogram   Fotogaléria U21   Fotogaléria kvalifikácia   Fotogaléria sobota 

U21:   Skupiny   K.O.   (Lovha 1. miesto,  Goldír 5.-8.)

Muži:   Skupiny   Baráž   K.O.   (Lovha 9.-16.,  Goldír 17.-32.,  Cyprich S. 17.-32.,  Cyprich R. 33.-48.)

Štvorhra:   K.O.   (Lovha/Kokavec 3. miesto,  Goldír/Flóro 5.-8.,  Cyprich/Diko 9.-16.)

Mix:   K.O.   (Goldír/Vinczeová 5.-8.,  Cyprich S./Deviatková 17.-24.)

Sobota   23.03.2024   10:00   2. liga   Čadca C - Tatran Sučany A     6:8

(Kubjatko 2;  Šramo 2;  Turiak 2)

Sobota   23.03.2024   15:00   2. liga   Čadca C - Vitalit Lipt. Hrádok A     5:9

(Kubjatko 1,5;  Šramo 1,5;  Turiak1; 1x W:O)

Nedeľa   24.03.2024   10:00   1. divízia   starší žiaci   Čadca

Stránka turnaja   Skupiny   Horný pavúk   Dolný pavúk   Poradie 

(Cisarik 1. miesto,  Michnica 3.-4.,  Hluzák 5.-8.,  Hažík 17.-20.,  Mariak 17.-20.,  Pavlík 21.-26.)

11. týždeň 2024

Pondelok   11.03.2024   18:15   6. liga   Rosina A - Čadca E     7:11

(Hažík M. 4;  Pištek 3,5;  Michnica 2;  Šramo 1,5)

Utorok   12.03.2024   17:30   8. liga   Čadca F - Jasenové B     9:9

(Hluzák 4,5;  Michnica 2,5;  Mariak 1,5)

Utorok   12.03.2024   18:00   9. liga   Kotešová IRIS C - Čadca G     14:4

(Šperka 2;  Pavlík 2)

Štvrtok   14.03.2024   17:00   Extraliga   Semifinále - 1. zápas  Čadca A - STK Vyhne     1:5
(Lovha 1)  Video zo zápasu 

Piatok   15.03.2024   18:00   Extraliga   Semifinále - 2. zápas   STK Vyhne - Čadca A     5:0

Piatok   15.03.2024   18:00   4. liga   Čadca D - STK Radoľa A     10:8

(Hažík 3,5;  Ďuraj 2,5;  Cisarik Š. 2;  Cisarik M. 2)

Sobota   16.03.2024   10:00   1. liga   Čadca B - MSTK VIAKORP Krupina     10:4

(Kapusta 3,5;  Cyprich S. 2,5;  Mariak 1;  Cyprich R. 1;  2x W:O)

Sobota   16.03.2024   16:00   1. liga   Čadca B - ŠKST Ružomberok B     7:7

(Kapusta 3;  Cyprich R. 2;  Mariak 2)

Nedeľa   17.03.2024   10:00   Ex-dorast   Turnaj Kysucké Nové Mesto

Čadca - ŠKST Ružomberok     6:1   (Lovha 2,5;  Cisarik 2;  Goldír 1,5)

Čadca - ŠK ŠOG Nitra     5:2   (Lovha 1,5;  Goldír 1,5;  2x W:O)

Čadca - MŠK Žiar nad Hronom     6:1   (Lovha 2,5;  Cisarik 2;  Turiak 1;  Goldír 0,5)

10. týždeň 2024

Pondelok   04.03.2024   17:30   8. liga   Lietavská Lúčka B - Čadca F     9:9

(Hažík M. 4;  Hluzák 3,5;  Michnica 1,5)

Utorok   05.03.2024   17:30   6. liga   Čadca E - Štiavnik A     14:4

(Cisarik Š. 4;  Pištek 3,5;  Hažík M. 3;  Šramo 2,5;  Hluzák 1)

Streda   06.03.2024   18:00   9. liga   Kysucké Nové Mesto E - Čadca G     14:4

(Hažík F. 3,  Šperka 1)

Piatok   08.03.2024   18:00   4. liga   Stránske B - Čadca D     8:10

(Kubjatko 3,  Cisarik M. 3,  Šramo 2,  Polák 2)

Sobota   09.03.2024   10:00   2. liga   TT Klub Žilina A - Čadca C     9:5

(Turiak 2,5;  Polák 1;  Cisarik Š. 1;  Kubjatko 0,5)

Sobota   09.03.2024   15:00   2. liga   TJ Tatran Kysucký Lieskovec A - Čadca C     6:8

(Cisarik M. 3;  Turiak 2;  Polák 1,5;  Kubjatko 1,5)

Sobota   09.03.2024   09:00   4. SPM   mladší žiaci   ŠKST Sokol Vojčice

Propozície   Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie   (Večerek 6. miesto,  Mariak 13.-16.)

Sobota   09.03.2024   09:00   4. SPM   mladšie žiačky   STO TJ Slávia Zvolen

Propozície   Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   (Urbaníková 61.-80.)

9. týždeň 2024

Utorok   27.02.2024   17:30   9. liga   Petrovice-Setechov A - Čadca G     16:2

(Šperka 2)

Utorok   27.02.2024   18:00   Extraliga   štvrťfinále - 1. zápas   Čadca A - TJ STO Nižná A     5:2

(Goldír 3,  Lovha 2)  Video zo zápasu: Kamera1, Kamera2

Streda   28.02.2024   17:30   8. liga   Čadca F - Kotešová     9:9

(Hluzák 2,5;  Michnica 2,5;  Mariak 2,5;  Hažík F. 1,5)

Piatok   01.03.2024   18:00   4. liga   Čadca D - Sučany B     17:1

(Šramo 4,5;  Polák 4;  Cisarik 4;  Kubjatko 2,5;  Turiak 2)

Piatok   01.03.2024   17:30   6. liga   TT Klub Žilina B - Čadca E     9:9

(Cisariik Š. 4,5;  Hažík M. 2,5;  Michnica 1;  Večerek 1)

Piatok   01.03.2024   18:00   Extraliga   štvrťfinále - 2. zápas   TJ STO Nižná A - Čadca A     2:5

(Lovha 3,  Goldír 2)  Video zo zápasu: Kamera1

Sobota   02.03.2024   10:00   1. liga   Čadca B - TJ Čečehov     10:4
(Cyprich S. 3,5;  Kapusta 3,5;  Mariak 1,5;  Cyprich R. 1,5)  Video zo zápasu

Sobota   02.03.2024   16:00   1. liga   Čadca B - MKST Veľké Kapušany     7:7
(Cyprich R. 2,5;  Cyprich S. 2;  Mariak 1,5;  Kapusta 1)  Video zo zápasu

Mykhailo Lovha sa stal víťazom 3. SPM dorastencov. Jakub Goldír na 2. mieste! Bratislava, 24.02.2024.

8. týždeň 2024

Piatok   23.02.2024   18:00   4. liga   Energodata Žilina C - Čadca D     3:15

(Polák 3,5;  Cisárik M. 3,5;  Turiak 2,5;  Ďuraj 1,5)

Sobota   24.02.2024   10:00   2. liga   Čadca C - STK Sokol Stránske A     4:10

(Šramo ml. 1;  3xW:O)

Sobota   24.02.2024   15:00   2. liga   Čadca C - STO Valča B     4:10

(Šramo ml. 1;  3xW:O)

Sobota   24.02.2024   09:00   3. SPM   dorastenci   ŠKST Bratislava

Stránka turnaja   Skupiny   K.O. 

(Lovha 1.miesto, Goldír 2. miesto, Polák 33.-54., Turiak 33.-64., Cisárik 55.-81.)

7. týždeň 2024

Utorok   13.02.2024   17:30   8. liga   Čadca F - TT Klub Žilina C     11:7

(Michnica 4;  Hažík F. 2,5;  Mariak 2,5;  Hluzák 2)

Utorok   13.02.2024   17:30   9. liga   Čadca G - Kysucké Nové Mesto E     4:14

(Pavlík 2;  Hažíková 1,5;  Šperka 0,5)

Štvrtok   15.02.2024   18:15   6. liga   Mojš A - Čadca E     2:16

(Cisárik Š. 4,5;  Hažík M. 4,5;  Večerek 4,5;  Šramo 2,5)

Piatok   16.02.2024   17:00   Extraliga   Čadca A - SK Vydrany     0:6

Video zo zápasu

Piatok   16.02.2024   18:00   4. liga   Čadca D - TZO BYTČA B     16:2

(Polák 2,5;  Cisárik M. 2,5;  Cisárik Š 2;  Ďuraj 1;  8x W:O)

Sobota   17.02.2024   10:30   Extraliga   TJ Geológ Rožňava - Čadca A     6:4

(Lovha 2;  Goldír 1;  Petráš 1)   Video zo zápasu 

Sobota   17.02.2024   10:00   1. liga   AŠK Mária Huta B - Čadca B     4:10

(Mariak 3,5;  Cyprich S. 3;  Cyprich R. 2,5;  Kubjatko 1)

Sobota   17.02.2024   16:00   1. liga   STO Valaliky - Čadca B     6:8

(Cyprich S. 2,5;  Mariak 2,5;  Cyprich R. 1,5;  Kubjatko 1,5)

Marko Cisárik - 2. miesto na SPM starších žiakov v Bratislave, 10.2.2024.

Extraligové družstvo MSK Čadca A

Článok na SSTZ: Vicemajster z Čadce chce byť opäť medzi najlepšími

6. týždeň 2024

Utorok   06.02.2024   17:30   8. liga   Čadca F - Divina-Lalinok B     13:5

(Hluzák 4,5;  Hažík F. 4,5;  Mariak 4)

Utorok   06.02.2024   17:30   9. liga   Čadca G - Petrovice-Setechov A     2:16

(Šperka 2)

Utorok   09.02.2024   18:00   6. liga   Ovčiarsko A - Čadca E     7:11

(Hažík M. 4,5;  Večerek 3;  Michnica 2;  Pištek 1;  Šramo 0,5)

Piatok   09.02.2024   18:00   4. liga   Čadca D - RADOĽA B     13:5

(Cisarik M. 4,5;  Cisarik Š. 3,5;  Šramo 2,5;  Hažík 1,5;  Ďuraj 1)

Sobota   10.02.2024   10:00   2. liga   TJ STO Nižná C - Čadca C     9:5

(Kapusta 3;  Kubjatko 1;  Turiak 1)

Sobota   10.02.2024   15:00   2. liga   MSTK Tvrdošín A - Čadca C     6:8

(Kapusta 2,5;  Kubjatko 2,5;  Turiak 1,5;  Šramo 1,5)

Sobota   10.02.2024   09:00   3. SPM   starší žiaci   ŠKST Bratislava

Stránka turnaja   Skupiny   K.O. 

(Cisarik 2. miesto,  Polák 13.-16.,  Hluzák 33.-64.,  Michnica 33.-64.  Hažík 63.-94.)

5. týždeň 2024

Pondelok   29.01.2024   17:30   8. liga   Podhorie A - Čadca F     11:7

(Hažík M. 3,5;  Hluzák 2;  Michnica 1;  Hažík F. 0,5)

Utorok   30.01.2024   17:30   6. liga   Čadca E - Stránske D     13:5

(Hažík M. 4,5;  Pištek 4,5;  Cisárik Š. 2,5;  Hažík F. 1;  Mariak 0,5)

Streda   31.01.2024   17:30   9. liga   PaP Žilina A - Čadca G     17:1

(Hažík F. 1)

Piatok   02.02.2024   17:00   Extraliga   Čadca A - ŠK PARA TT Hlohovec A     5:5

(Lovha 2,5;  Petráš 1,5;  Goldír 1)    Video zo zápasu

Piatok   02.02.2024   18:00   4. liga   STK Sokol Stránske C - Čadca D     3:15

(Cisárik M. 3,5;  Polák 3,5;  Cisárik Š. 3,5;  Turiak 2,5;  2xW:O)

Sobota   03.02.2024   10:00   1. liga   Čadca B - 1.PPC Fortuna Kežmarok     11:3

(Cyprich S. 2,5;  Cyprich R. 2,5;  Kapusta 2,5;  Mariak 1,5;  2x W:O)

Sobota   03.02.2024   11:00   Extraliga   Čadca A - STK Vyhne     0:6      Video zo zápasu

Sobota   03.02.2024   16:00   1. liga   Čadca B - STK Stará Ľubovňa/Jakubany     9:5

(Cyprich S. 3,5;  Kapusta 2,5;  Cyprich R. 2;  Mariak 1)

4. týždeň 2024

Utorok   23.01.2024   17:30   8. liga   Čadca F - Ovčiarsko B     14:4

(Hluzák 4,5;  Michnica 4,5;  Hažík F. 3;  Mariak 2)

Utorok   23.01.2024   17:30   9. liga   Čadca G - Mojš B     1:17

(Pavlík 1)

Piatok   26.01.2024   18:00   4. liga   Čadca D - MSTK MARTIN B     12:6

(Šramo 4;  Kubjatko 3;  Polák 2,5;  Turiak 2,5)

Piatok   26.01.2024   18:00   6. liga   Rajec A - Čadca E     5:13

(Cisarik M. 4,5;  Cisarik Š. 3,5;  Hažík M. 3,5;  Kubjatková 1,5)

Sobota   27.01.2024   10:00   2. liga   Čadca C - Turčianske Teplice A     10:4

(Polák 3,5;  Kubjatko 2;  Šramo ml. 2;  Cisarik 2;  Turiak 0,5)

Sobota   27.01.2024   15:00   2. liga   Čadca C - MSTK Martin A     8:6

(Kubjatko 3;  Šramo 2;  Polák 1,5;  Turiak 1,5)

Sobota   27.01.2024   09:00   3. SPM   mladšie žiactvo   ŠKST Bošany

Stránka turnaja   Skupiny chlapci   K.O. chlapci   (Večerek 9.-12.,  Mariak 33.-64.,  Pavlík 75.-111.)

Skupiny dievčatá   K.O. dievčatá   Poradie dievčatá    (Hažíková 57.-84.)

3. týždeň 2024

Pondelok   15.01.2024   18:00   9. liga   Divinka-Lalinok C - Čadca G     14:4

(Pavlík 2,  Kubalík 1,  Kubalíková 1)

Utorok   16.01.2024   17:30   6. liga   Čadca E - Divina-Lúky B     13:5

(Cisarik 4,5;  Michnica 3;  Hažík 2,5;  Pištek 2,5;  Šramo 0,5)

Štvrtok   18.01.2024   18:00   8. liga   Kotešová IRIS B - Čadca F     7:11

(Hažík M. 4,5;  Michnica 3;  Hluzák 2;  Hažík F. 1,5)

Sobota   20.01.2024   10:00   1. liga   Čadca B - TJ STO Nižná B     3:11

(Cyprich R. 1,5;  Kapusta 1;  Mariak 0,5)

Sobota   20.01.2024   14:00   Extraliga   Čadca A - TJ STO Nižná A     6:4

(Lovha 2,5;  Petráš 2,5;  Goldír 1)

Sobota   20.01.2024   16:00   4. liga   STO Valča C - Čadca D     6:12

(Polák 4,5;  Cisarik M. 4,5;  Cisarik Š. 1;  Ďuraj 1;  1xW:O)

Nedeľa   21.01.2024   10:00   Ex-dorast   Turnaj Belá nad Cirochou

ŠK Orion Belá nad Cirochou - Čadca     1:6

(Lovha 2,5;  Uherík 2,5;  Kubjatko 1)

STO Valaliky - Čadca     0:7

(Uherík 2,5;  Lovha 1,5;  Turiak 1;  2x W:O)

ŠKST Humenné - Čadca     0:7

(Turiak 2;  Uherík 1,5;  Kubjatko 1,5;  2xW:O)

Denis Večerek - víťaz 3. SPM najmladších žiakov v Bratislave 13.1.2024

Mykhailo Lovha - víťaz WTT Youth Contender Linz 12.1.2024

Mykhailo Lovha - víťaz WTT Youth Contender Linz 12.1.2024

2. týždeň 2024

Utorok   09.01.2024   17:30   8. liga   Čadca F - Kysucké Nové Mesto D     8:10

(Večerek 4,5;  Michnica 2,5;  Mariak 1)

Utorok   09.01.2024   17:30   9. liga   Čadca G - Višňové C     0:18

Streda   10.01.2024   18:00   6. liga   Nededza B - Čadca E     1:17

(Hažík M. 4,5;  Cisárik Š. 4,5;  Pištek 4,5;  Večerek 3,5)

Piatok   12.01.2024   18:00   4. liga   OŠKST Lietavská Lúčka - Čadca D     5:13

(Ďuraj 4,5;  Cisarik Š. 4,5;  Hažík 3,5;  Mariak ml. 0,5)

Sobota   13.01.2024   10:00   2. liga   Čadca C - TZO Bytča A     13:1

(Vlach 3,5;  Kapusta 2,5;  Turiak 2,5;  Šramo ml. 2,5;  2xW:O)

Sobota   13.01.2024   09:00   3. SPM   najmladší žiaci   KSTZ Trnava (hala SSTZ)

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   (Večerek 1. miesto,  Pavlík 17.-24.)

Sobota   13.01.2024   09:00   3. SPM   najmladšie žiačky   TTC Majcichov

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie   (Hažíková 17.-24.,  Urbaníková 61.-63.)

Nedeľa   14.01.2024   10:00   1. divízia   starší žiaci   Ružomberok

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.-horný pavúk   K.O.-dolný pavúk   Poradie

(Michnica - 2.miesto,  Hluzák 5.-8.,  Mariak 9.-10.,  Hažík 15.-18.)

1. týždeň 2024

Aktuálne rebríčky k 1.1.2024 (excel)

Muži a ženy

Mládež

Školenie rozhodcov 7.1.2024, Ružomberok   Propozície

Školenie je určené pre záujemcov o novú licenciu. V prípade záujmu je možné ešte v rámci celodenného školenia rozhodcov stanoveného na deň 7.1.2024 vykonať aj seminár pre rozhodcov ktorí nemohli absolvovať preškolenie 20.12.2023.

Zmena termínu 4. ligy západ

19.01.2024   Valča C - Čadca D sa presúva na 20.01.2024 o 16:00.

Dôvodom je kolízia termínu s extraligou mužov vzhľadom na zmenu termínov 2. časti extraligy.

51. týždeň 2023

Umiestnenia družstiev MSK Čadca po prvej polovici súťaže

MSK Čadca A,  Extraliga,  6. miesto

Lovha 20/6,  Petráš 13/15,  Cyprich 8/14,

Goldír 5/1

MSK Čadca B,  1. liga,  6. miesto

Kapusta 19/13,  Krkoška 11/9,  Cyprich R. 14/12,  Mariak 4/10

Blažek 5/0,  Cyprich S. 7/2,  Vlach 2/6

MSK Čadca C,  2. liga,  7. miesto

Kapusta 15/5,  Kubjatko 16/11,  Turiak 6/7,  Šramo 7/11,

Vlach 9/3,  Ďuraj 5/7, Strapáčová 2/4,  Polák 2/4,  Cisarik M. 2/4

MSK Čadca D,  4. liga,  4. miesto

Cisarik M. 25/10,  Cisarik Š. 12/6,  Polák 26/14,  Ďuraj 16/12,  Turiak 17/15

Strapáčová 2/2,  Kubjatko 2/2,  Šramo 2/2,  Hažík 3/4

MSK Čadca E,  6. liga,  1. miesto

Hažík M. 32/6,  Cisarik Š. 21/5,  Hluzák 11/6,  Večerek 16//12,  Pištek 14/21

Polák 2/0,  Turiak 5/1,  Kubjatková 5/1,  Šramo 3/1,  Cisarik M. 3/1,  Michnica 4/3

MSK Čadca F,  8. liga,  7. miesto

Hluzák 37/7,  Michnica 24/19,  Mariak 10/22,  Hažík F. 12/32,

Večerek 6/0,  Hažík M. 5/1

MSK Čadca G,  9. liga,  7. miesto

Kormanec 11/10,  Pavlík 7/29,  Kubalík 3/25,  Urbaníková 1/28,

Kvašňovský 7/1,  Jakubec 7/1,  Hažíková 1/3,  Kubalíková 3/11

MSK Čadca A,  Extraliga-dorast,  3. miesto

Lovha 8/0,  Uherík 4/0,  Cisarik 2/4,  Turiak 1/3

MSK Čadca A,  1. divízia starší žiaci,  1. miesto

MSK Čadca A,  1. divízia mladší žiaci,  3. miesto

50. týždeň 2023

Utorok   12.12.2023   17:30   6. liga   Čadca E - Mojš A     17:1

(Cisárik 4,5;  Večerek 4;  Pištek 3,5;  Hažík 2,5;  Michnica 2;  Šramo 0,5)

Piatok   15.12.2023   17:00   Extraliga   MSK Čadca A - VSTK Vranov     6:2

(Petráš 3,  Goldír 2,  Lovha 1)   Video zo zápasu 

Sobota   16.12.2023   10:00   1. liga   MSK Čadca B - ŠKST Energodata Žilina     5:9

(Kapusta 2,5;  Cyprich 1,5;  1xW:O)

Sobota   16.12.2023   11:00   Extraliga   MSK Čadca A - ŠKST Michalovce     6:0

(Lovha 2,  Goldír 2,  Petráš 2)   Video zo zápasu 

Sobota   16.12.2023   16:00   1. liga   MSK Čadca B - MŠK Kysucké Nové Mesto     10:4

(Kapusta 3,5;  Cyprich S. 3,5;  Krkoška 1,5;  Vlach 1;  Mariak 0,5)

Nedeľa   17.12.2023   10:00   Ex-dorast   MSK Čadca - STO Spoje Bratislava     5:2

(Lovha 2,5;  Uherík 2,5)

Nedeľa   17.12.2023   10:00   Ex-dorast   MSK Čadca - STC ŠKST Bratislava     7:0 W:O

Nedeľa   17.12.2023   10:00   Ex-dorast   MSK Čadca - KST Raksit     6:1

(Lovha 2,5;  Uherík 2,5;  Cisárik 1)

Marko Cisárik vybojoval 3. miesto na druhom SPM starších žiakov v Leviciach!

Marko Cisárik vybojoval 3. miesto na druhom SPM starších žiakov v Leviciach!

49. týždeň

Utorok   05.12.2023   17:30   8. liga   Čadca F - Radoľa D     10:8

(Hluzák 3,  Hažík M. 2,  Večerek 2,  Michnica 2,  Hažík F. 1)

Utorok   05.12.2023   17:30   9. liga   Čadca G - PaP Žilina A     6:12

(Pavlík 2;  Hažíková 1,5;  Kubalík 1;  Urbaníková 1;  Gáborík 0,5)

Streda   06.12.2023   18:00   6. liga   Seesoft K. Lieskovec A - Čadca E     9:9

(Hažík M. 3,5;  Cisárik Š. 3,5;  Večerek 2)

Piatok   08.12.2023   18:00   4. liga   MSK Čadca D - St. Bystrica A     18:0

(Cisárik Š. 4,5;  Cisárik M. 4,5;  Polák 4,5;  Turiak 4,5)

Sobota   09.12.2023   09:00   2. SPM   mladší žiaci   ST Levice 2021

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie    (Večerek 9.-12.)

Sobota   09.12.2023   10:00   2. liga   Tatran Sučany A - MSK Čadca C     5:9

(Vlach 3,5;  Kapusta 2,5;  Kubjatko 2;  Cisárik M. 1)

Sobota   09.12.2023   15:00   2. liga   Vitalit Lipt. Hrádok A - MSK Čadca C     6:8

(Vlach 2,5;  Kaputa 2,5;  Kubjatko 2;  Turiak 1)

Nedeľa   10.12.2023   09:00   2. SPM   starší žiaci   ST Levice 2021

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie

(Cisárik 3. miesto,  Polák 17.-24.,  Hluzák 25.-32., Michnica 25.-32.,  Hažík 65.-82.)

48. týždeň

Utorok   28.11.2023   17:30   6. liga   Čadca E - Rosina A     13:5

(Hluzák 4;  Hažík 3,5;  Turiak 2;  Pištek 2;  Polák 0,5;  Cisárik M. 0,5;  Šramo 0,5)

Utorok   28.11.2023   18:00   9. liga   Mojš B - Čadca G     15:3

(Kubalíková 2;  Pavlík 1)

Štvrtok   30.11.2023   17:30   8. liga   Jasenové B - Čadca F     11:7

(Hažík M. 3,5;  Hluzák 1,5;  Michnica 1,5;  Hažík F. 1)

Piatok   01.12.2023   17:00   Extraliga   STO Valča - MSK Čadca A     0:6

(Lovha 2,  Petráš 2,  Cyprich S. 2)

Piatok   01.12.2023   18:00   4. liga   STK Radoľa A - MSK Čadca D     12:6

(Cisárik 3,  Ďuraj 1,  Turiak 1,  Polák 1)

Sobota   02.12.2023   10:00   1. liga   MSTK VIAKORP Krupina - MSK Čadca B     9:5

(Kapusta 2,5;  Cyprich R. 2,5)

Sobota   02.12.2023   11:00   Extraliga   ŠKST Ružomberok A - MSK Čadca A     5:5

(Lovha 2,5;  Petráš 1,5;  Goldír 1)

Nedeľa   03.12.2023   10:00   1. divízia   mladší žiaci   Vrútky     

47. týždeň

Utorok   21.11.2023   17:30   8. liga   Čadca F - Lietavská Lúčka B     14:4

(Hluzák 4,5;  Michnica 3,5;  Mariak 3;  Hažík F. 2;  Hažík M. 0,5;  Večerek 0,5)

Utorok   21.11.2023   17:30   9. liga   Čadca G - Divina-Lalinok C     9:9

(Pavlík 3,5;  Kubalík 2,5;  Kormanec 1;  Kubalíková 1;  Krkoška 0,5;  Urbaníková 0,5)

Streda   22.11.2023   17:30   6. liga   Štiavnik A - Čadca E     13:5

(Cisárik Š. 2,5;  Hažík M. 1,5;  Šramo 0,5;  Večerek 0,5)

Piatok   24.11.2023   18:00   4. liga   MSK Čadca D - Stránske B     9:9

(Kubjatko 2,5;  Šramo 2,5;  Cisárik M. 2,5; Turiak 1,5)

Sobota   25.11.2023   09:00   2. SPM   dorastenci   STO Uhrovec

Propozície   Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   (Lovha 3. miesto,  Cisárik 25.-32.,  Turiak 33.-64.)

Sobota   25.11.2023   09:00   2. SPM   dorastenky   MŠK Žiar nad Hronom

Propozície   Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie    (Kubjatková 37.-47.)

Sobota   25.11.2023   10:00   2. liga   MSK Čadca C - TT Klub Žilina A     8:6

(Kubjatko 2,5;  Kapusta 2;  Ďuraj 2;  Šramo 1,5)

Sobota   25.11.2023   15:00   2. liga   MSK Čadca C - TJ Tatran Kysucký Lieskovec A     10:4

(Kapusta 3,5;  Kubjatko 3,5;  Šramo 1,5;  Ďuraj 1,5)

46. týždeň

Utorok   14.11.2023   17:30   6. liga   Čadca E - TTKlub Žilina B     11:7

(Hažík 3,5;  Cisárik M. 3;  Polák 2;  Cisárik Š. 1,5;  Šramo 0,5;  Pištek 0,5)

Utorok   14.11.2023   18:00   8. liga   Kotešová B - Čadca F     7:11

(Hluzák 4,5;  Michnica 4,5;  Mariak 1,5;  Hažík F. 0,5)

Piatok   17.11.2023   17:00   Extraliga   SK Vydrany - MSK Čadca A     6:2

(Lovha 2)

Piatok   17.11.2023   18:00   4. liga   Sučany C - MSK Čadca D     12:6

(Polák 2,5;  Cisárik M. 2,5;  Turiak 1)

Piatok   17.11.2023   16:00   1. liga   Ružomberok B - MSK Čadca B     6:8

(Krkoška 2,5;  Kapusta 2,5;  Cyprich 2,5;  Mariak 0,5)

Sobota   18.11.2023   10:00   1. liga   TJ Čečehov - MSK Čadca B     5:9

(Kapusta 3,5;  Krkoška 2,5;  Cyprich 1,5;  Mariak 1,5)

Sobota   18.11.2023   11:00   Extraliga   TJ Gasto Galanta - MSK Čadca A     4:6

(Lovha 3,5;  Petráš 1,5;  Cyprich 1)

Sobota   18.11.2023   16:00   1. liga   MKST Veľké Kapušany - MSK Čadca B     12:2

(Kapusta 2)

45. týždeň

Zápisnica zo zasadnutia VV KSTZ 25.10.2023 

Upozornenie KSTZ o predohrávkach stretnutí riadených KSTZ 

Utorok   07.11.2023   18:00   6. liga   Kotešová A - Čadca E     5:13

(Hažík M. 3,5;  Cisarik Š. 3,5;  Turiak 3;  Kubjatková 3)

Piatok   10.11.2023   17:30   8. liga   Čadca F - Korňa A     9:9

(Hluzák 4;  Michnica 3;  Hažík 1,5;  Večerek 0,5)

Piatok   10.11.2023   17:30   9. liga   Čadca G - Kotešová IRIS C     9:9

(Kvašňovský 3,5;  Jakubec 3,5;  Kormanec 2)

Piatok   10.11.2023   18:00   4. liga   MSK Čadca D - Energodata Žilina C     14:4

(Cisarik M. 4,5;  Polák 4,5;  Ďuraj 2,5;  Cisarik Š. 2;  Šramo 0,5)

Sobota   11.11.2023   10:00   2. liga   STK Sokol Stránske A - MSK Čadca C     8:6

(Kapusta 2,5;  Kubjatko 1,5;  Šramo 1;  Vlach 1)

Sobota   11.11.2023   15:00   2. liga   STO Valča B - MSK Čadca C     7:7

(Vlach 3;  Kapusta 2;  Kubjatko 2)

Nedeľa   12.11.2023   10:00   1. divízia   starší žiaci   ŠKST Ružomberok

Skupiny   K.O.   K.O. - dolný pavúk   Poradie

(Mariak 3.-4.,  Michnica 5.-8.,  Hluzák 9.-16., Hažík 9.-15.)

Denis Večerek zvíťazil aj na 2. SPM najmladších žiakov v Nitre

Denis Večerek 

44. týždeň

Piatok   03.11.2023   18:00   4. liga   TZO BYTČA B - MSK Čadca D     6:12

(Ďuraj 3,5;  Turiak 3,5;  Cisárik Š. 2,5;  Polák 1,5;  1xW:O)

Piatok   03.11.2023   17:30   8. liga   TTKlub Žilina C - Čadca F     9:9

(Hluzák 4,  Michnica 2,  Hažík F. 2,  Mariak M. 1)

Piatok   03.11.2023   18:00   9. liga   Kysucké Nové Mesto E - Čadca G     16:2

(Kormanec 2)

Sobota   04.11.2023   10:00   2. liga   MSK Čadca C - TJ STO Nižná C     6:8

(Šramo ml. 2,  Turiak 2,  Kubjatko 1,  Polák 1)

Sobota   04.11.2023   15:00   2. liga   MSK Čadca C - MSTK Tvrdošín A     8:6

(Kubjatko 2,5;  Šramo ml. 2;  Turiak 2;  Polák 1,5)

Nedeľa   05.11.2023   09:00   2. SPM   najmladšie žiactvo   RAKSIT Nitra     

Chlapci:  Skupiny  K.O.  (Večerek 1. miesto,  Pavlík 17.-24.)

Dievčatá:  Skupiny  K.O.  (Hažíková 25.-32.)

43. týždeň

Utorok   24.10.2023   17:30   6. liga   Čadca E - Ovčiarsko A     13:5

(Pištek 3,5;  Večerek 3;  Hažík M. 2,5;  Hluzák 2;  Cisárik Š. 1,5;  Šramo st. 0,5)

Streda   25.10.2023   18:00   9. liga   Petrovice-Setechov A - Čadca G     16:2

(Kormanec 2)

Piatok   27.10.2023   17:00   Extraliga   MSK Čadca A - TJ Geológ Rožňava     4:6
Live Stream: Kamera 1, Kamera 2   (Lovha 3;  Petráš 1)

Piatok   27.10.2023   18:00   4. liga   Radoľa B - MSK Čadca D     8:10

(Cisarik Š. 3,5;  Cisarik M. 3;  Polák 2;  Turiak 1,5)

Piatok   27.10.2023   18:00   8. liga   Divinka-Lalinok B - Čadca F     1:17

(Večerek 4,5;  Hluzák 4,5;  Michnica 4,5;  Hažík F. 3,5)

Sobota   28.10.2023   10:00   1. liga   MSK Čadca B - AŠK Mária Huta B     12:2

(Blažek 3,5;  Kapusta 3,5;  Cyprich R. 3,5;  Krkoška 1,5)

Sobota   28.10.2023   11:00   Extraliga   MSK Čadca A - AŠK Mária Huta A     6:0
Live Stream: Kamera 1  (Lovha 2,  Cyprich 2,  Petráš 2)

Sobota   28.10.2023   16:00   1. liga   MSK Čadca B - STO Valaliky     9:5

(Cyprich S. 3,5;  Blažek 2,5;  Cyprich 1,5;  Kapusta 0,5;  1x W:O)

Nedeľa   29.10.2023   10:00   1. divízia   mladší žiaci   Námestovo     

42. týždeň

Utorok   17.10.2023   17:30   8. liga   Čadca F - Podhorie A     5:13

(Hluzák 2,5;  Michnica 1,5;  Mariak 1)

Utorok   17.10.2023   17:30   9. liga   Čadca G - PaP Žilina A     0:18

Štvrtok   19.10.2023   18:00   6. liga   Stránske D - Čadca E     2:16

(Hažík M. 4,5;  Pištek J. 4,5;  Hluzák 3,5;  Michnica 2;  Šramo 1,5)

Piatok   20.10.2023   18:00   4. liga   MSK Čadca D - STK Sokol Stránske C

Sobota   21.10.2023   09:00   1. SPM   dorastenci   MSK Čadca

Propozície   Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie    Kamera 1   Kamera 2

(Lovha: 2. miesto,  Cisarik 13.-16.,  Turiak 25.-32.,  Polák 33.-60.,  Kubjatko 61.-90.,  Večerek 61.-90.,  Michnica 61.-90.,)

Sobota   21.10.2023   09:00   1. SPM   dorastenky   ŠKST Ružomberok

Propozície   Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   (Kubjatková 13.-16. miesto) 

Sobota   21.10.2023   15:00   2. liga   MSTK Martin A - MSK Čadca C     9:5

(Kapusta 2,5;  Kubjatko 1,5;  Strapáčová 1)

Nedeľa   22.10.2023   10:00   2. liga   Turčianske Teplice A - MSK Čadca C     14:0 (W:O)

41. týždeň

Utorok   10.10.2023   17:30   6. liga   Čadca E - Rajec A     12:6

(Hažík M. 4,5;  Cisárik 3,5;  Kubjatková 2;  Večerek 2)

Utorok   10.10.2023   18:00   9. liga   Mojš B - Čadca G     17:1

(Pavlík 1)

Piatok   13.10.2023   17:00   Extraliga   ŠK PARA TT Hlohovec A - MSK Čadca A     5:5

(Lovha 3,  Cyprich S. 1,  Petráš 1)  Video zo zápasu

Piatok   13.10.2023   18:00   4. liga   MSTK MARTIN B - MSK Čadca D     10:8

(Ďuraj 2,5;  Strapáčová 2,5;  Polák 2;  Hažík 1)

Piatok   13.10.2023   18:00   8. liga   Ovčiarsko B - Čadca F     12:6

(Hluzák 4,  Michnica 1,  Mariak 1)

Sobota   14.10.2023   10:00   1. liga   1.PPC Fortuna Kežmarok - MSK Čadca B     8:6

(Mariak 2,5;  Krkoška 1,5;  Cyprich R. 1;  Kapusta 1)

Sobota   14.10.2023   11:00   Extraliga   STK Vyhne - MSK Čadca A     6:1

(Cyprich S. 1)   Video zo zápasu

Sobota   14.10.2023   16:00   1. liga   STK Stará Ľubovňa/Jakubany - MSK Čadca B     6:8

(Krkoška 3,5;  Cyprich R. 2;  Mariak 1,5;  Kapusta 1)

40. týždeň

Utorok   03.10.2023   17:30   8. liga   Čadca F - Kotešová IRIS B     7:11

(Hluzák 4,5;  Michnica 1,5;  Mariak 1)

Utorok   03.10.2023   17:30   9. liga   Čadca G - Divinka-Lalinok C     12:6

(Jakubec 4,5;  Kvašňovský 4,5;  Kormanec 3)

Utorok   03.10.2023   18:00   6. liga   Divina-Lúky B - Čadca E     7:11

(Cisárik 4;  Hažík 3;  Večerek 2,5;  Pištek 1,5)

Sobota   07.10.2023   09:00   1. SPM   najmladšie žiactvo   STO Valaliky     

Stránka turnaja   Skupiny chlapci   K.O. chlapci   (Večerek  1. miesto,  Pavlík  27.- 39.)

Skupiny dievčatá   K.O. dievčatá   (Hažíková  9.-12.)

Sobota   07.10.2023   10:00   2. liga   TZO Bytča A - MSK Čadca C   8:6

(Ďuraj 2,5;  Strapáčová 1,5;  Turiak 1;  Cisárik M. 1)

Nedeľa   08.10.2023   10:00   Ex-dorast   Turnaj Kysucké Nové Mesto

MSK Čadca - MŠK Kysucké Nové Mesto A     3:4

(Lovha 2;  Cisárik 1)

MSK Čadca - MŠK Kysucké Nové Mesto B     4:3

(Lovha 2,5;  Turiak 1;  Cisárik 0,5)

Denis Večerek zvíťazil na 1. SPM najmladších žiakov vo Valalikoch 7.10.2023

39. týždeň

Utorok   26.09.2023   17:30   6. liga   Čadca E - Nededza B     13:5

(Hažík 4;  Večerek 3,5;  Šramo st. 2,5;  Hluzák 2;  Pištek 1)

Piatok   29.09.2023   18:00   4. liga   MSK Čadca D - STO Valča C     12:6

(Polák 3,5;  Hažík M. 2,5;  Ďuraj 2,5;  Cisárik M. 2,5;  1x W:O)

Piatok   29.09.2023   17:00   Extraliga   TJ STO Nižná A - MSK Čadca A     6:1

(Cyprich S. 1)

Sobota   30.09.2023   10:00   1. liga   TJ STO Nižná B - MSK Čadca B     10:4

(Cyprich R. 2,  Krkoška 1, Vlach 1)

Nedeľa   01.10.2023   10:00   1. divízia   starší žiaci   Vrútky     

Stránka turnaja   Skupiny   K.O. horný pavúk   K.O. dolný pavúk   Poradie

(Hluzák 1. miesto,  Mariak 5.-8.,  Večerek 5.-8.,  Hažík 9.-16.)

38. týždeň

Nahlasovanie výsledkov 2. až 4. ligy 

Štvrtok   21.09.2023   17:30   9. liga   Višňové C - Čadca G   17:1

(Kormanec 1)

Štvrtok   21.09.2023   17:30   4. liga   MSK Čadca D - OŠKST Lietavská Lúčka   16:2

(Polák 4,5;  Cisárik M. 4,5;  Ďuraj 3,5;  Turiak 3,5)

Piatok   22.09.2023   18:00   8. liga   Kysucké Nové Mesto D - Čadca F   9:9

(Hluzák 3,5;  Michnica 2,5;  Mariak 2;  Hažík F. 1)

Sobota   23.09.2023   09:00   1. SPM   staršie žiactvo   TTC Spartak Poprad

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie 

(Cisárik 1. miesto,  Polák 4. miesto,  Michnica 33.-50,  Mariak 33.-50.,  Hluzák 33.-50.,  Hažík 51.-75.)

Marco Cisárik - víťaz SPM starších žiakov v Poprade, 23.9.2023

Marco Cisárik - víťaz SPM starších žiakov v Poprade, 23.9.2023

37. týždeň

Piatok   15.9.2023   09:00   1. SPM mladší žiaci   Považská Bystrica

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie   (Večerek 9.-12.)

Piatok   15.9.2023   09:00   1. SPM mladšie žiačky   MSTK Trnava

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie   (Hažíková 35.-51.)

Sobota   16.9.2023   09:00   SP mužov   Pohár Duklianskych hrdinov   Prešov

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.

36. týždeň

Rebríčky mládeže k 1.9.2023 

Termíny krajských súťaží mužov (2.- 4. liga)

Sobota   9.9.2023   09:00   Memoriál Dušana Štraucha   Trenčianska Teplá

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   (Goldír 2. miesto)

35. týždeň

Sobota   2.9.2023   09:00   Mildeho memoriál   ŠKST Ružomberok

Stránka turnaja   Kvalifikácia    K.O. 

Družstvá K.O. 

KSTZ Žilina

ObSTZ Žilina

Satellite Tour 16.-17.8.2023, Havířov

Propozície   Stránka turnaja

Mladší žiaci  (Večerek 17-22, Mariak 23-33)

Starší žiaci  (Polák 5-8, Cisárik 17-32, Hluzáka 17-32, Michnica 33-42)

Dorastenci  (Kubjatko 17-32, Turiak 33-62)

Dorastenky  (Kubjatková 23-33)

Družstvá  (Čadca 1: 9-12, Čadca 2: 13-18, Čadca/Košice: 13-18)

Satellite Tour 13.-14.8.2023, Senec

Propozície   Stránka turnaja

Mladší žiaci  (Večerek 17-32, Mariak 33-54)

Mladšie žiačky  (Hažíková 31-43)

Starší žiaci  (Cisárik 9-16, Polák 9-16)

Staršie žiačky  (Hažíková 31-43)

Dorastenci  (Lovha 9-16, Kubjatko 33-64, Turiak 33-64)

Dorastenky  (Kubjatková 9-16)

Družstvá  (Čadca 2: 1. miesto, Čadca 1: 9-14, Čadca 3: 15-28)

14.-23.7.2023   Majstrovstvá Európy mládeže Glwice (POL)

Výsledky

Juniori družstvá: 16. miesto

Jednotlivci: Goldír 17.- 32.

Štvorhra: Goldír / Palušek 5.-8.

Zmiešaná štvorhra: Goldír / Matiunina (UKR) 17.- 32.

25. týždeň

Právo štartu v krajských súťažiach (2. - 4. liga) - prihlášky do 15.8.2023

Piatok - Nedeľa   23.-25.06.2023   18th Prague Grand Prix 2023

Výsledky

24. týždeň

Prihláška do súťaží družstiev v SR pre súťažný ročník 2023/2024  - Extraliga, 1. liga, extraliga dorast

Právo štartu v súťažiach KSTZ pre súťažný ročník 2023/2024 - 2. liga, 3. liga, 4. liga  (prihlášky do 15.8.2023)

Piatok   16.06.2023   17:30   Konferencia KSTZ Žilina v Ružomberku

Účasť je viazaná na kluby ktoré majú právo štartu v súťažnom ročníku 2023/24 vrátane nováčikov

Pozvánka 

Ďakujeme Matejovi Šimáškovi, primátorovi mesta Čadca, za pekné prijatie vicemajstrov slovenskej stolnotenisovej extraligy a víťazov 1. slovenskej ligy v sezóne 2022/2023. Pán primátor sa poďakoval nášmu klubu za vzornú reprezentáciu mesta Čadca.
Priateľská debata sa viedla o pokračovaní a rozšírení našej vzájomnej spolupráce.

23. týždeň

Sobota   10.06.2023   10:00   Nadstavba dorasteneckej extraligy o majstra Slovenska družstiev dorastencov Košice

Výsledky 

MSK Čadca - ŠOG Nitra   7:0   (Lovha 2,5; Uherík 2,5; Goldír 2)

MSK Čadca - ŠKST Lučenec   7:0   (Lovha 2,5; Uherík 2,5; Goldír 1; 1xW:0)

MSK Čadca - STK Lokomotíva Košice   7:0   (Lovha 2,5; Uherík 2,5; Goldír 2)


Víťazi extraligy dorastu v ročníku 2022/2023

21. týždeň

Sobota - Nedeľa   27.- 28.05.2023   09:30   MSR najmladšie žiactvo   STK Funstar Topoľčany

Propozície   Registrácia    Časový harmonogram   Stránka turnaja   Upozornenie pre hráčov

Chlapci:   Skupiny   K.O.   (Večerek 3. miesto,  Mariak 5.-8.)

Štvorhra chlapci   (Mariak/Večerek 2. miesto)

Zmiešaná štvorhra   (Mariak/Janeková 3. miesto,  Večerek/Rusňáková 5.-8.)

20. týždeň

Sobota - Nedeľa   20.- 21.05.2023   09:30   MSR dorast   ŠKST Bratislava

Propozície   Registrácia    Časový harmonogram   Stránka turnaja   Pokyny pre hráčov

Chlapci:   Skupiny   K.O.    (Goldír 3. miesto, Kubjatko 17.-24., Cisárik 25.-32.)

Štvorhra chlapci   (Goldír/Flóro 3. miesto, Kubjatko/Kulich 9.-16., Cisárik/Godál 9.-16.)

Zmiešaná štvorhra   (Goldír/Némethová 9.-16.)

Sobota   20.05.2023   9:00   Majstrovstvá žilinského kraja najmladšie žiactvo   Čadca

Stránka turnaja 

Chlapci:   Skupiny   K.O.    (Večerek 1. miesto, Mariak 5.-8., Kubalík 13.-18., Pavlík 13.-18., Gáborík 13.-18., Krkoška 19.-22., Urbaník 19.-22.)

Dievčatá:   Skupiny   K.O.   (Gaboríková 16.-19., Urbaníková 16.-19, Miklášová 16.-19)

Štvorhra chlapci   (Mariak/Večerek 1. miesto, Kubalík/Pavlík 5.-8., Gaborík/Keliar 5.-8., Krkoška/Urbaník 9.-11.)

Štvorhra dievčatá  Zmiešaná štvorhra  Videozáznam z turnaja

19. týždeň

Pondelok   08.05.2023   09:00   MK mladšie žiactvo   ŠKST Ružomberok

Stránka turnaja 

Chlapci:   Skupiny   K.O.    (Večerek 1. miesto, Michnica 3. miesto, Mariak 5.-8., Kubalík 9.-16., Pavlík 17.-24.)

Dievčatá:   Skupiny   K.O.   (Kubalíková 11.-15.)

Štvorhra chlapci   (Mariak/Večerek 1. miesto, Kubalík/Pavlík 5.-8., Michnica/Fronko 5.-8.)

Štvorhra dievčatá   (Kubalíková/Pečalková 2. miesto)

Zmiešaná štvorhra   (Mariak/Žuffová 3. miesto, Večerek/Škumátová 5.-8., Kubalík/Kubalíková 9.-16., Michnica/Dedinská 9.-16., Pavlík/Šelingová 17.-22.)

Sobota - Nedeľa   13.- 14.05.2023   09:30   MSR mladšie žiactvo   STK Funstar Topoľčany

Propozície   Časový harmonogram   Stránka turnaja   Upozornenie ohľadom kontroly rakiet 

Chlapci:   Skupiny   K.O.   (Cisárik 5.-8., Večerek 9.-16., Michnica 9.-16.)

Štvorhra (Cisárik/Bača 3. miesto, Večerek/Michnica 17.-32.)

Zmiešaná štvorhra (Cisárik/Hrabajová 1. miesto, Večerek/Rusňáková 17.-24.)

Nedeľa   14.05.2023   9:00   Majstrovstvá žilinského kraja dorastu   ŠKST Ružomberok

Propozície   Stránka turnaja 

Chlapci:   Skupiny   K.O.   (Kubjatko 5.-8., Turiak 9.-16.)

Štvorhra chlapci   (Kubjatko/Turiak 5.-8.)

Majstrovstvá kraja mladšieho žiactva v Ružomberku, 8.5.2023, medailisti MSK Čadca:

Denis Večerek:

1. miesto - dvojhra mladší žiaci

1. miesto - štvorhra mladší žiaci

Milan Mariak:

1. miesto - štvorhra mladší žiaci

3. miesto - zmiešaná štvorhra

Veronika Kubalíková

2. miesto dvojhra mladšie žiačky

Matúš Michnica:

3. miesto - dvojhra mladší žiaci

Peter Polák: 3. miesto vo štvorhre na MSR starších žiakov v Bratislave

18. týždeň

Pondelok   01.05.2023   09:00   MSR družstiev staršie žiactvo   Ružomberok

Stránka turnaja   Skupiny   K.O. 1.-4.   K.O. 5.-6.   K.O. 7.-8. 

(MSK Čadca starší žiaci obsadili 7. miesto)

Sobota - Nedeľa   06.- 07.05.2023   09:30   MSR staršie žiactvo   ŠKST Bratislava

Propozície   Časový harmonogram   Stránka turnaja

Chlapci:   Skupiny   K.O.   (Cisárik 5.-8., Polák 9.-16.)

Dievčatá:   Skupiny   K.O.   (Kubjatková 17.-24.)

Štvorhra chlapci   (Cisárik/Bača 5.-8., Polák/Ódor 3. miesto)

Štvorhra dievčatá   (Kubjatková/Bacsová 5.-8.)

Zmiešaná štvorhra   (Polák/Habarová 5.-8., Cisárik/Hrabajová 9.-16., Kubjatková/Kršiak 9.-16.)

Majstrovstvá kraja staršieho žiactva v Čadci, 30.4.2023, medailisti MSK Čadca:

Alica Kubjatková:

1. miesto - dvojhra staršie žiačky

1. miesto - štvorhra staršie žiačky

1. miesto - zmiešaná štvorhra

Peter Polák:

1. miesto - zmiešaná štvorhra

2. miesto - dvojhra starší žiaci

2. miesto - štvorhra starší žiaci

Dominik Hluzák, Matúš Michnica:

3. miesto - štvorhra starší žiaci

Denis Večerek:

3. miesto zmiešaná štvorhra

17. týždeň

Sobota   29.04.2023   09:00   MSR družstiev mladších žiakov   Čadca

Propozície   Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie    Záznam z turnaja 

(Družstvo MSK Čadca mladších žiakov skončilo na štvrtom mieste)

Nedeľa   30.04.2023   09:00   MK staršie žiactvo   Čadca

Stránka turnaja   Chlapci - skupiny   Chlapci - K.O.   Chlapci - štvorhra   

Zmiešaná štvorhra   Dievčatá - skupiny   Dievčatá - K.O.   Dievčatá - štvorhra 


Marko Cisárik - 2. miesto na 4. SPM mladších žiakov v Topoľčanoch, 22.4.2023

16. týždeň

Sobota   22.04.2023   09:00   4. SPM mladší žiaci   Topoľčany

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie 

(Cisárik M. 2. miesto,  Michnica 17.-24.,  Večerek 17.-24.,  Kubalík 33.-44.,  Mariak 33.-44.)

Sobota   22.04.2023   10:00   3. liga   MSK Čadca C - Tvrdošín B     11:3

(Šramo ml. 3,5;  Vlach 2,5;  Polák 2,5;  Turiak 2,5)

Sobota   22.04.2023   10:00   3. liga   MSK Čadca C - TJ ORAVAN NÁMESTOVO A     11:3

(Šramo ml. 3,5;  Ďuraj 2,5;  Polák 2,5;  Turiak 2,5)

Nedeľa   23.04.2023   10:00   Baráž na MSR družstiev starších žiakov  Ružomberok

Stránka turnaja   Skupina   Stretnutia

(Družstvo starších žiakov postúpilo z druhého miesta na MSR družstiev starších žiakov)

Družstvo MSK Čadca A získalo na finálovom turnaji extraligy mužov v Rožňave strieborné medaily!

15. týždeň

Urorok   11.04.2023   18:00   Extraliga muži   Štvrťfinále   MSK Čadca A - VSTK Vranov
(Goldír 2; Lovha 2, Petráš 1)      >> Záznam 

Piatok - Sobota   14.-15.04.2023   Extraliga   Finálový turnaj   Rožňava

Semifinále:   MSK Čadca A - TJ Geológ Rožňava   6:2

(Lovha 3, Goldír 3)    >> Záznam 

Finále:   MSK Čadca A - SK Vydrany   4:5

(Lovha 2, Goldír 1, Petráš 1)    >> Záznam

Sobota   15.04.2023   10:00   3. liga   STK RADOĽA A - MSK Čadca C    4:10

(Cyprich R. 2,5;  Cisárik M. 2;  Kubjatko 2;  Šramo ml. 2;  Turiak 1,5)

Sobota   15.04.2023   10:00   3. liga   TJ Tatran Sučany B - MSK Čadca C    2:12

(Kubjatko 3,5;  Šramo ml. 3,5;  Polák 2,5;  Turiak 2,5)

Sobota   15.04.2023   09:00   4. SPM najmladší žiaci   ŠKST Ružomberok

Skupiny   K.O.   Poradie 

(Večerek 3., Mariak 4., Kubalík 33.-54., Kirkpatrick 55.-81., Gáborík 55.-81., Krkoška 55.-81., Pavlík 55.-81.)

Nedeľa   16.04.2023   10:00   Majstrovstvá BB-ZA kraja družstiev mladších žiakov

Skupina   Stretnutia   

(Čadca vyhrala skupinu bez straty zápasu a postúpila na MSR družstiev mladších žiakov)

14. týždeň

13. týždeň

Pondelok   27.03.2023   18:00   6. liga   Žilina Energodata E - Čadca E    12:6

(Hluzák 1,5;  Večerek 1,5;  Michnica 1,5;  Mariak 1;  Cisárik Š. 0,5)

Utorok   28.03.2023   17:30   9. liga   Čadca G - Kotešová IRIS C    13:5

(Gáborík M. 4,5;  Michnica 4;  Hluzák 3;  Kormanec 1,5)

Utorok   28.03.2023   17:30   9. liga   Čadca F - Višňové C    11:7

(Večerek 4,5;  Mariak ml. 2,5;  Hažík F. 2,5;  Cisárik Š. 1,5)

Piatok   31.03.2023   17:30   5. liga   Čadca D - Kysucký Lieskovec B    9:9

(Kubjatko 4,5;  Turiak 2;  Cisárik Š. 1,5;  Cisárik M. 1)

Piatok   31.03.2023   17:00   Extraliga   MSK Čadca A - TTC Nové Zámky A    6:3

(Goldír 2,  Lovha 2,  Petráš 2)   Video zo zápasu 

Sobota   01.04.2023   10:00   Extraliga   MSK Čadca A - SK Vydrany    4:6

(Lovha 2, Goldír 1,  Petráš 1)   Video zo zápasu 

Nedeľa   02.04.2023   10:00   Bodovací turnaj ZA+BB kraja staršie žiactvo Žiar nad Hronom

Žiaci skupiny   Žiaci K.O.   Žiaci poradie   Žiačky skupiny   Žiačky K.O.   Žiačky poradie 

(Večerek 2., Mariak 5.-8., Michnica 5.-8., Hluzák 5.-8., Hažík F. 9.-16., Kubalík 25.-30.)

(Kubalíková 9.-12.,  Hažíková 13.-15.)

Nedeľa   02.04.2023   10:00   Ex-dorast   Turnaj Čadca:

MSK Čadca - KST ZŠ Turčianske Teplice   7:0    (Uherík 2,5;  Turiak 2;  Lovha 1,5;  Polák 1)

MSK Čadca - ŠK ŠOG Nitra   7:0    (Uherík 2,5;  Lovha 2,5;  Goldír 1;  Cisárik M. 1)

MSK Čadca - ŠKST Lučenec   7:0    (Lovha 2,5;  Goldír 2;  Uherík 1,5;  Polák 1)

Jakub Goldír sa stal celkovým víťazom turnajov SPM v kategórii do 21 rokov.

Na Majstrovstvách Slovenska v tejto kategórii získal bronzovú medailu. 

V kategórii mužov pridal ešte jednu bronzovú medailu vo štvorhre.

Blahoželáme!

Denis Večerek - 2. miesto na bodovacom turnaji starších žiakov v Žiari nad Hronom, 02.04.2023

12. týždeň

Utorok   21.03.2023   17:30   6. liga   Čadca E - Radoľa D    5:13

(Večerek 3;  Mariak ml. 1;  Michnica 1)

Streda   22.03.2023   17:30   5. liga   Žilina Energodata D - Čadca D    4:14

(Cisárik M. 4,5;  Kubjatko 3,5;  Turiak 3,5;  Polák 2,5)

Piatok   24.03.2023   18:00   9. liga   Ovčiarsko B - Čadca F    12:6

(Večerek 4;  Mariak 1;  Hažík F. 1)

Piatok   24.03.2023   18:00   9. liga   Divinka-Lalinok B - Čadca G    6:12

(Hluzák 4,5;  Michnica 4,5;  Gáborík M. 3)

Piatok - Nedeľa   24.-26.03.2023   MSR Mužov, žien a U21   Bratislava

Časový plán   Stránka turnaja   U21 Skupiny   U21 K.O. 

Muži - kvalifikácia   Muži - baráž   Muži - K.O.   Štvorhra muži   Mix 

U21: Goldír 3. miesto

Jednotlivci: Cyprich S. 17.-32., Goldír 17.-32.. miesto

Štvorhra: Goldír - Klajber 3. miesto, Cyprich S. - Diko 5.-8. miesto

Mix: Goldír - Grigelová 9.-16. miesto

Sobota   25.03.2023   10:00   3. liga   TJ Družstevník Východná A - MSK Čadca C   8:6

(Šramo ml. 2, Kubjatko 2,  Turiak 2)

Sobota   25.03.2023   10:00   3. liga   TJ Iľanovo A - MSK Čadca C    6:8

(Polák 2,5;  Šramo ml. 2; Kubjatko 2;  Turiak 1,5)

11. týždeň

Utorok   14.03.2023   17:30   9. liga   Čadca F - Divinka-Lalinok B    13:5

(Hažík M. 4,5;  Mariak ml. 3,5;  Hažík F. 2,5;  Cisárik Š. 2,5)

Utorok   14.03.2023   17:30   9. liga   Čadca G - Kysucké Nové Mesto E    11:7

(Gáborík M. 4;  Hluzák 3,5;  Michnica 3,5)

Piatok   17.03.2023   17:30   5. liga   Čadca D - Stránske C    13:5

(Ďuraj 4,5;  Kubjatko 3,5;  Polák 2,5;  Cisárik M. 1,5;  Turiak 1)

Piatok   17.03.2023   18:00   6. liga   Čierne A - Čadca E    10:8

(Hluzák 3,5;  Podmanický 1,5;  Michnica 1;  Kupka 1;  Šramo st. 0,5;  Večerek 0,5)

Piatok   17.03.2023   17:00   Extraliga   FUNSTAR Topolčany - MSK Čadca A    3:6

(Goldír 2,  Lovha 2,  Petráš 2)

Sobota   18.03.2023   10:00   Extraliga   TJ Gasto Galanta - MSK Čadca A    2:6

(Goldír 2,  Lovha 2,  Petráš 2)

Sobota   18.03.2023   10:00   1. liga   MKST Veľké Kapušany - MSK Čadca B    8:6

(Blažek 3Mariak 2,  Kapusta 1)

Sobota   18.03.2023   10:00   1. liga   STO Valaliky - MSK Čadca B    6:8

(Blažek 3,5;  Mariak 3;  Cyprich 1;  Kapusta 0,5)

Nedeľa   19.03.2023   09:00   4. SPM starší žiaci   1.PPC Fortuna Kežmarok

Stránka turnaja   Skupiny   K.O. 

(Polák 6. miesto,  Cisárik M. 9.-12.,  Večerek 33.-64.,  Michnica 33.-64.,  Mariak 41.-60.,  Hluzák 41.-60.,  Hažík F. 41.-60.)

Jakub Goldír: 2. miesto na SPM dorastu v Bratislave (marec 2023)

10. týždeň

Utorok   07.03.2023   17:30   6. liga   Čadca E - Rosina A    14:4

(Polák 4;  Cisárik M. 3;  Kubjatková 3;  Cisárik Š. 2,5;  Šramo st. 1,5)

Utorok   07.03.2023   17:30   9. liga   Višňové C - Čadca G    12:6

(Hluzák 3,5;  Michnica 2,5)

Streda   08.03.2023   17:30   5. liga   Radoľa C - Čadca D    3:15

(Cisárik 4,5;  Ďuraj 3,5;  Polák 2,5;  Turiak 2;  Kubjatko 1,5;  Cisárik Š. 1)

Streda   08.03.2023   18:00   9. liga   Kysucké Nové Mesto E - Čadca F    5:13

(Hažík M. 4,5;  Večerek 4;  Mariak ml. 3;  Hažík F. 1,5)

Sobota   11.03.2023   09:00   4. SPM dorastenci   STC ŠKST Bratislava

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie

(Goldír 2. miesto, Lovha 4. miesto, Cisárik M. 25.- 32., Polák 33.- 44., Turiak 45.- 66., Kubjatko 45.- 66.)

Sobota   11.03.2023   09:00   4. SPM dorastenky  ŠKST Ružomberok

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie   (Kubjatková 17.- 24.)

Nedeľa   12.03.2023   10:00   1. divízia ml. žiaci   Turčianske Teplice   4. turnaj

Propozície   (Večerek 1. miesto,  Mariak 3. miesto,  Michnica 4. miesto)

9. týždeň

Piatok   03.03.2023   17:00   Extraliga   MSK Čadca A - ŠKST Ružomberok A    6:2

(Lovha 3,  Cyprich 2,  Goldír 1)   Video zo zápasu 

Sobota   04.03.2023   10:00   Extraliga   TJ STO Nižná A - MSK Čadca A    6:4

(Goldír 2,  Lovha 2)

Sobota   04.03.2023   10:00   1. liga   MSTK Tvrdošín - MSK Čadca B    5:9

(Blažek 3,5;  Kapusta 1,5;  Cyprich R. 1,5;  Vlach 1,5;  1xW:0)

Sobota   04.03.2023   16:30   1. liga   TJ STO Nižná B - MSK Čadca B    5:9

(Lovha 3,5;  Blažek 3;  Kapusta 1,5;  Cyprich R. 1)

8. týždeň

Pondelok   20.02.2023   18:00   9. liga   Kotešová IRIS C - Čadca F    5:13

(Hažík M. 4,5;  Večerek 3,5;  Mariak ml. 3,5;  Hažík F. 1,5)

Utorok   21.02.2023   17:30   6. liga   Čadca E - Strečno A    10:8

(Turiak 4,5;  Kubjatková 3;  Šramo st. 2,5)

Streda   22.02.2023   17:30   5. liga   Štiavnik A - Čadca D    10:8

(Ďuraj 3,  Turiak 2,  Cisárik Š. 2,  Valárik 1)

Piatok   24.02.2023   18:00   9. liga   TTK Žilina B - Čadca G    11:7

(Gáborík M. 3,  Michnica 3,  Hluzák 1)

Sobota   25.02.2023   10:00   3. liga   MSK Čadca C - Energodata Žilina B    11:3

(Vlach 3,5;  Šramo ml. 3,5;  Cyprich R. 2,5;  Kubjatko 1,5)

Sobota   25.02.2023   15:00   3. liga   MSK Čadca C - STO TRNOVÉ A    12:2

(Vlach 3,5;  Šramo ml. 3,5;  Cyprich R. 3,5;  Kubjatko 1,5)

Sobota   25.02.2023   09:00   3. SPM mladší žiaci   STK Funstar Topoľčany

Stránka turnaja   Skupiny   K.O.   Poradie   (Michnica 13.-16.,  Kubalík 73.-95.)

Nedeľa   26.02.2023   10:00   1. divízia st. žiaci   Čadca   4. turnaj

Propozície    Skupiny    K.O. Horný pavúk     K.O. Dolný pavúk

(Polák 2. miesto,  Michnica 3.-4.,  Hažík F. 8.,  Kubalík 11.)

7. týždeň

Pondelok   13.02.2023   18:00   6. liga   Divina-Lúky B - Čadca E 8:10

(Cisárik M. 4,5;  Turiak 3,5;  Cisárik Š. 2)

Utorok   14.02.2023   17:30   9. liga   Čadca G - Lietava A    7:11

Gáborík M. 3,  Hluzák 2,  Michnica 1,  Kormanec 1

Utorok   14.02.2023   17:30   9. liga   Čadca F - TTK Žilina B 12:6

(Večerek 4;  Hažík M. 3,5;  Mariak ml. 3;  Hažík F. 1;  Cisárik Š. 0,5)

Štvrtok   16.02.2023   17:30   5. liga   Čadca D - Kysucké Nové Mesto C   12:6

(Turiak 3;  Cisárik M. 3;  Kubjatko 2,5;  Ďuraj 2,5;  Polák 1)

Piatok   17.02.2023   17:00   Extraliga   Čadca A - VSTK Vranov   6:2

(Lovha 2,  Goldír 2,  Petráš 2)   Video zo zápasu 

Sobota   18.02.2023   10:00   Extraliga   Čadca A - ŠKST Michalovce   6:1

(Lovha 3,  Goldír 2,  Cyprich 1)   Video zo zápasu 

Sobota   18.02.2023   10:00   1. liga   Čadca B - ŠKST Ružomberok B   9:5

(Blažek 2,5;  Cyprich R. 2,5;  Kapusta st. 2,5;  Lovha 1;  Mariak 0,5)

Sobota   18.02.2023   16:30   1. liga   Čadca B - 1.PPC Fortuna Kežmarok   9:5

(Lovha 3,5;  Blažek 2,5;  Cyprich 2,5;  Kapusta 0,5)

Nedeľa   19.02.2023   10:00   Bodovací turnaj ZA+BB kraja mladšie žiactvo Žiar n. Hronom

Mladší žiaci:   Skupiny   K.O.   Poradie   (Večerek 1. miesto,  Michnica 2. miesto,  Mariak 5.-8.,  Kubalík 25.-30.)

Mladšie žiačky:   Skupiny    K.O.    Poradie   (Hažíková 5.-8., Kubalíková 25.-32.)

Jakub Goldír - 1. miesto na SPM U21 v Trnave, 12.2.2023

6. týždeň

Utorok 07.2.2023 18:00 9. liga Lietava A   -   Čadca F 5:13