ARCHÍV‎ > ‎ČLÁNKY 2011‎ > ‎

Extraliga dorast

Dorastenci cestovali bez Majáka

Čadčania cestovali do Topoľčian, kde sa hral tretí turnaj dorasteneckej ligy bez zraneného Mariána Majáka. Toho v zostave nahradil Juraj Faťara. Kysucký tím čakali u „žochárov“ pomerne ťažkí súperi. Trnava je jeden z favoritov na zisk medaily, Holíč nastúpil v zostave už aj s Yang Wangom a tretím súperom bol Pezinok, ten mal byť len mužstvom do počtu. Čadčania v prvom zápase remizovali s Holíčom 5:5, keď nikto nestačil na Wanga a Juraj Faťara prehral všetky svoje zápasy. Mudrík a Rezetka tak spravili po 2,5 bodu, no stačilo to len na remízu. Druhý zápas vyhrali stolní tenisti z Kysúc nad Pezinkom hladko 9:1, keď prehral opäť len Faťara. V poslednom zápase potiahol najmä Roman Rezetka, ktorý vyhral všetko, dvoma víťazstvami sa k nemu pripojil Mudrík a keď táto dvojica vyhrala aj štvorhru, Čadca vyhrala 6:4. 

Výsledky:
MSK Čadca – Trnava 6:4 (Rezetka 3,5; Mudrík 2,5.), MSK Čadca – Pezinok 9:1 (Mudrík a Rezetka po 3,5; Faťara 2.), MSK Čadca – Holíč 5:5 (Mudrík a Rezetka po 2,5.). Adriána Cisariková nastúpila so svojím tímom z Topoľčian, kde je na výnimočnom hosťovaní v Považskej Bystrici na dva zápasy. Oba zápasy silný topoľčiansky celok vyhral v pomere 7:3, Cisariková prehrala v nedeľu len jednu dvojhru. Dievčatá sú zatiaľ na treťom mieste, majú však zápas k dobru.

Výsledky:
Topoľčany – Valaliky 7:3 (Kršiaková 3,5; Cisariková 3; Holok 0,5.), Topoľčany – Šarišské Michaľany 7:3 (Holok a Kršiaková po 2,5; Cisariková 2.)