ARCHÍV‎ > ‎ČLÁNKY 2011‎ > ‎

1.liga

MSK Čadca B – Žilina 4:10 (Body: Rezetka 2,5, Maják 1,5.)

Asi horší scenár, ako sa vyvinul v sobotu na prvej lige si priaznivci stolného tenisu nevedeli ani predstaviť. Líder z Čadce privítal Žilinu. Prognózy boli jasné, domáci išli zvíťaziť. No zranenie najskôr Majáka a neskôr i problémy Mariaka zahatali domácim cestu za víťazstvom. Po štvorhrách bolo 1:1, zvíťazili ako zvyčajne Maják s Rezetkom. V úvodných dvojhrách najskôr Mariak podľahol Kuckovi, Maják vyhral nad Krajčim, no počas zápasu sa zranil. Keď Kapusta prehral s Valuchom a Rezetka opäť nestačil na Mráza, zápas bol rozhodnutý. Dvaja zranení hráči v jednom dueli je nezvyčajným jav, no bohužiaľ stalo sa to domácim. Chlapci bojovali i so sebazaprením, no za stavu 4:7 im došli sily a posledné tri zápasy vzdali. O dva týždne sa hrá doma kľúčový zápas so Štiavnicou, dovtedy držíme palce rezerve po zdravotnej stránke.