Aktuality 2022 - 2023




6. týždeň

uverejnené 5. 2. 2023, 11:36 používateľom Pavel Petráš   [ aktualizované 5. 2. 2023, 12:11 ]

Utorok 7.2.2023 18:00 9. liga Lietava A - Čadca F
  Body:  
Streda 8.2.2023 17:30 9. liga Varín A - Čadca G
  Body:  
Piatok 10.2.2023 18:00 5. liga Rajec A - Čadca D
  Body:  
Sobota 11.2.2023 10:00 3. liga Dolný Kubín A - MSK Čadca C
  Body:  
Sobota 11.2.2023 10:00 3. liga OŠK Istebné A - MSK Čadca C
  Body:  
Sobota 11.2.2023 9:00 3. SPM starší žiaci   STC ŠKST Bratislava
   Propozície     Registrácia     Stránka turnaja
Sobota 11.2.2023 9:00 3. SPM staršie žiačky   ŠKST Bošany
   Propozície     Registrácia     Stránka turnaja
Nedeľa 12.2.2023 10:00 1. divízia ml. žiaci   Vrútky   3. turnaj
   
Nedeľa 12.2.2023 9:00 3. SPM U21   MSTK Trnava  
   Propozície     Registrácia     Stránka turnaja

5. týždeň

uverejnené 28. 1. 2023, 13:58 používateľom Pavel Petráš   [ aktualizované 5. 2. 2023, 13:15 ]

Utorok 31.1.2023 17:30 9. liga Čadca G - Stránske D 9:9
  Body:  Hluzák 3,5;  Gáborík M. 3;  Michnica 2,5
Utorok 31.1.2023 17:30 9. liga Čadca F - Varín A 13:5
  Body:  Mariak ml. 3,5;  Večerek 3,5;  Hažík F. 1;  5x W:0
Piatok 3.2.2023 17:30 5. liga Čadca D - Maršová-Rašov A   12:6
  Body:  Cisárik M. 4;  Valárik 2,5;  Turiak 2,5;  Pištek J. 2;  Cisárik Š. 0,5;   Šramo st. 0,5
Piatok 3.2.2023 18:00 6. liga Kotešová IRIS A - Čadca E      11:7
  Body:  Mariak 2,5;  Večerek 2,5;  Michnica 2
Piatok 3.2.2023 17:00 Extraliga TJ Geológ Rožňava - MSK Čadca A 6:1
  Body:  Cyprich S. 1
Sobota 4.2.2023 10:00 Extraliga AŠK Mária Huta - MSK Čadca A 1:6
  Body:  Petráš 3,  Goldír 2,  Cyprich S. 1
Sobota 4.2.2023 10:00 1. liga STO Valča - MSK Čadca B 5:9
  Body:  Lovha 3,5;  Blažek 2;  Kapusta 1,5;  Cyprich R. 0,5;  Mariak 0,5;  1x -W:0
Sobota 4.2.2023 16:30 1. liga MSTK Krupina - MSK Čadca B 7:7
  Body:  Lovha 3,5;  Blažek 1,5;  Cyprich R. 1,5;  Mariak 0,5
Nedeľa 5.2.2023 10:00 1. divízia st. žiaci   Vrútky   3. turnaj
   
Nedeľa 5.2.2023 10:00 Bodovací turnaj ZA+BB kraja najmladšie žiactvo
   Najmladší žiaci:     Skupiny     K.O.     Poradie     Večerek: 1. miesto, Mariak 3. miesto
 Najmladšie žiačky:  Skupiny     K.O.     Poradie     Hažíková 5. miesto

4. týždeň

uverejnené 19. 1. 2023, 23:11 používateľom Marian Kapusta   [ aktualizované 28. 1. 2023, 13:36 používateľom Pavel Petráš ]

Utorok 24.1.2023 17:30 6. liga Čadca E - Lietavská Lúčka A 14:4
  Body:  Turiak 4;  Cisárik M. 3,5;  Cisárik Š. 2,5;  Kubjatková 2,5;
 Pištek J. 1;   Šramo st. 0,5

Streda25.1.202318:009. ligaPetrovice-Setechov A-Čadca G        5:13
 Body: Hluzák 4,5;  Michnica 4,5;  Gáborík M. 4 
Štvrtok26.1.202317:306. ligaČadca E-Kotešová A14:4
 Body: Cisárik M. 3,5;  Kubjatková 3,5;  Cisárik Š. 2;  Turiak 2;
 Michnica 1;  Podmanický 1;  Pištek J. 0,5;  Šramo st. 0,5

Štvrtok 26.1.2023 18:00 9. liga Stránske D - Čadca F 9:9
  Body:  Hažík M. 4,5;  Mariak ml. 2,5;  Hažík F. 2
Piatok 27.1.2023 17:30 5. liga Čadca D - Trnové B 13:5
  Body:  Ďuraj 3,5;  Kubjatko 3,5;  Polák 3;  Turiak 2;  Cisárik Š. 1
Sobota 28.1.2023 9:00 3. SPM dorastenci   STO Spoje Bratislava
  Stránka turnaja     Skupiny     K.O.     Celkové poradie

Lovha: 1. miesto,  Kubjatko: 25.-32.,  Turiak: 33.-54.,  Cisárik: 33.-54.,  Polák: 33.-54.

Sobota 28.1.2023 9:00 3. SPM dorastenky  STO Valaliky
 Stránka turnaja     Skupiny     K.O.     Celkové poradie  

3. týždeň

uverejnené 15. 1. 2023, 7:59 používateľom Pavel Petráš   [ aktualizované 23. 1. 2023, 1:49 ]

Utorok 17.1.2023 17:30 9. liga Čadca G - Ovčiarsko B 14:4
  Body:  Kormanec 3,  Hluzák 3,  Gáborík M. 2,  Michnica 1,  5x W:0
Utorok 17.1.2023 17:30 9. liga Čadca F - Petrovice-Setechov A 11:7
  Body:  Hažík M. 4,5;  Cisárik Š. 4,5;  Mariak ml. 2
Streda 18.1.2023 18:00 5. liga Nededza A - Čadca D 8:10
  Body:  Cisárik Š. 3,  Turiak 3,  Kubjatková 2,  Šramo 2
Piatok 20.1.2023 17:00 Extraliga MSK Čadca A - ŠK PARA TT Hlohovec A 2:6
Body:            Lovha 1;  Petráš 1                                    Video zo zápasu
Piatok 20.1.2023 18:00 6. liga Mojš A - Čadca E 9:9
  Body:  Pištek J. 3,5;  Šramo st. 2,5;  Hluzák 2,5;
Sobota 21.1.2023 10:00 1. liga MSK Čadca B - ŠKST Energodata Žilina 12:2
  Body:  Lovha 3,5;  Blažek 2,5;  Cyprich R. 2,5;  Kapusta 1,5;  Mariak 1;  1x W:0
Nedeľa 22.1.2023 10:00 Ex-dorast STK Lokomotíva Košice - MSK Čadca 4:3
Body:            Lovha 1,5;  Uherík 0,5;  1x W:0
Nedeľa 22.1.2023 10:00 Ex-dorast STO Valaliky - MSK Čadca 6:1
Body:            Lovha 2,5;  Uherík 2,5;  Kapusta Mi 1
Nedeľa 22.1.2023 10:00 Ex-dorast ŠK Orion Belá nad Cirochou - MSK Čadca 4:3
Body:            Lovha 1,5;  Uherík 1,5;  Kapusta Mi 1

2. týždeň

uverejnené 7. 1. 2023, 10:04 používateľom Pavel Petráš   [ aktualizované 15. 1. 2023, 7:40 ]

Sobota 14.1.2023 10:00 3. liga MSK Čadca C - Zákopčie A 9:5
  Body:  Cyprich R. 2,5;  Straka 2,5;  Vlach 2,5;  Šramo ml. 1,5
Sobota 14.1.2023 9:00 3. SPM najmladší žiaci   Vrútky
Stránka turnaja     Skupiny     K.O.     Konečné poradie

Večerek: 4. miesto,  Mariak ml.: 5. miesto

Sobota 14.1.2023 9:00 3. SPM najmladšie žiačky   Majcichov
  Stránka turnaja     Skupiny     K.O.     Celkové poradie

Hažíková: 25.- 32. miesto

1. týždeň

uverejnené 30. 12. 2022, 12:09 používateľom Pavel Petráš   [ aktualizované 1. 1. 2023, 8:36 ]

Úspešná prvá polovica sezóny

uverejnené 23. 12. 2022, 1:29 používateľom Marian Kapusta   [ aktualizované 30. 12. 2022, 12:10 používateľom Pavel Petráš ]


50. týždeň

uverejnené 11. 12. 2022, 11:21 používateľom Pavel Petráš   [ aktualizované 30. 12. 2022, 11:45 ]

Utorok 13.12.2022 17:30 6. liga Čadca E - Višňové A  6:12
Body:  Turiak 3,  Cisárik Š. 2,  Cisárik M. 1
Utorok 13.12.2022 17:30 9. liga Čadca G - Čadca F  7:11
Body:  Hluzák 3,5; Michnica 2,5; Gáborík J. 1
 Večerek 3, Mariak 2, Hažík F. 1, 5x W:0

Piatok 16.12.2022 17:30 5. liga Čadca D - Teplička n. V.  14:4
Body:  Polák 4,5;  Cisárik M. 4,5;  Cisárik Š. 2,5;  Šramo st. 2,5
Piatok 16.12.2022 17:00 Extraliga TTC Nové Zámky A - MSK Čadca A 3:6
Body:  Lovha 3,  Goldír 2,  Cyprich S. 1
Sobota 17.12.2022 10:00 Extraliga SK Vydrany - MSK Čadca A 1:6
Body:  Goldír 1
Sobota 17.12.2022 10:00 1. liga STK St. Ľubovňa/Jakubany - MSK Čadca B 3:11
Body:  Cyprich R. 2,5;  Mariak 2,5;  Blažek 2;  Kapusta 2;  2x W:0
Sobota 17.12.2022 16:30 1. liga STK Lokomotíva Košice - MSK Čadca B 8:6
Body:  Blažek 3,5;  Kapusta 1,5;  Mariak 1
Nedeľa 18.12.2022 9:00 Bodovací turnaj najmladších žiakov BB-ZA kraja  ŠKST Ružomberok
Stránka turnaja     Skupiny chlapci     K.O. chlapci     Poradie chlapci

Večerek: 1. miesto;  Mariak: 3.-4. miesto;  Kubalík: 9.-12. miesto


Skupiny dievčatá     K.O. dievčatá     Poradie dievčatá     Hažíková: 7.-9. miesto

49. týždeň

uverejnené 2. 12. 2022, 2:17 používateľom Marian Kapusta   [ aktualizované 11. 12. 2022, 10:55 používateľom Pavel Petráš ]

Športová hala bude v utorok 6.12.2022 uzatvorená pre plánovanú odstávku elektriny.

Pondelok 5.12.2022 17:30 6. liga Radoľa D - Čadca E 5:13
Body:  Polák 4;  Cisárik Š. 3,5;  Turiak 3;  Kubjatková 2,5
Utorok 6.12.2022 17:30 9. liga Čadca G - Divinka-Lalinok B 12:6
Body:  Hluzák 4,5;  Michnica 3,5;  Gáborík M. 3;  Gáborík J. 1
Streda 7.12.2022 17:30 9. liga Čadca F - Ovčiarsko B 13:5
Body:  Hažík M. 4,5;  Večerek 4;  Cisárik Š. 2,5;  Mariak ml. 1;  Hažík F. 1
Piatok 9.12.2022 17:30 5. liga Čadca D - Žilina Energodata D 13:5
Body:  Ďuraj 4,5;  Kubjatko 4,5;  Turiak 3;  Hluzák 1
Sobota 10.12.2022 10:00 3. liga Tvrdošín B - MSK Čadca C 8:6
Body:  Straka 3,5;  Šramo ml. 1,5;  Turiak 1
Sobota 10.12.2022 15:00 3. liga TJ ORAVAN Námestovo A - MSK Čadca C 1:13
Body:  Straka 3,5;  Kubjatko 3,5;  Turiak 2,5;  Šramo ml. 2,5;  1x W:0
Sobota 10.12.2022 9:00 2. SPM starší žiaci   STC ŠKST Bratislava
Stránka turnaja     Skupiny     K.O.     Poradie

Hažík F. 33.-48.; Večerek 33.-48.; Michnica 33.-48.;  Mariak ml. 49.-64. 

Sobota 10.12.2022 9:00 2. SPM staršie žiačky   ŠKST Ružomberok
Stránka turnaja     Skupiny     K.O.     Poradie     Kubjatková 9.-12. miesto

Nedeľa 11.12.2022 9:00 2. SPM najmladší žiaci a žiačky ŠKST Bošany
Stránka turnaja     Skupiny     K.O.     Skupiny žiačky

Večerek 3. miesto;  Mariak ml. 6. miesto;  Kubalík 40.-52. miesto;  Hažíková 23.-33. miesto

Nedeľa 11.12.2022 9:00 2. SPM U21  ŠKST Ružomberok
Stránka turnaja     Skupiny     K.O.     Lovha 1. miesto;  Goldír 3. miesto

48. týždeň

uverejnené 27. 11. 2022, 12:30 používateľom Pavel Petráš   [ aktualizované 4. 12. 2022, 8:17 ]

Streda 30.11.2022 17:30 6. liga Čadca E - Čierne A         4:14
Body:  Pištek J. 2;  Večerek 1;  Mariak ml. 1
Streda 30.11.2022 18:00 9. liga Kys. N. Mesto E - Čadca G         4:14
Body:  Michnica 4,5;  Gáborík M. 4,5;  Hluzák 3,5;  Gáborík J. 1,5
Štvrtok 1.12.2022 18:00 5. liga Stránske C - Čadca D         4:14
Body:  Straka 3,5;  Kubjatko 3;  Cisárik M. 3;  Ďuraj 2,5;  Cisárik Š. 1,  1xW:0
Piatok 2.12.2022 18:00 9. liga Divinka-Lalinok B - Čadca F         5:13
Body:  Hažík M. 4,5;  Večerek 4,5;  Mariak ml. 2,5;  Hažík F. 1,5
Piatok 2.12.2022 17:00 Extraliga MSK Čadca A - STK FUNSTAR Topolčany 6:0
Body:  Cyprich S. 2,  Goldír 1;  Petráš 1;  3 x W:0     Video zo zápasu
Sobota 3.12.2022 10:00 Extraliga MSK Čadca A - TJ Gasto Galanta 5:5
Body:  Petráš 1,5;  Cyprich S. 0,5;  3 x W:0               Video zo zápasu
Sobota 3.12.2022 10:00 1. liga MSK Čadca B - MKST Veľké Kapušany 12:2
Body:  Mariak 2,5;  Lovha 2,5;  Blažek 2;  Kapusta 1,5;  Cyprich 0,5;  3x W:0
Sobota 3.12.2022 16:30 1. liga MSK Čadca B - STO Valaliky
Body:  Blažek 3,5;  Lovha 3,5;  Cyprich 2,5;  Mariak 1,5;  2x W:0
Nedeľa 4.12.2022 9:00 Bodovací turnaj mladších žiakov BB-ZA kraja  Zvolen
   

1-10 of 24