Aktuality 2021






Darujte nám 2% zo zaplatených daní za rok 2020 na rozvoj našej mládeže.

Turnaj mládeže 29.7.2021

uverejnené 26. 7. 2021, 8:25 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované ]












JOOLA SATELLITE TOUR 2021

uverejnené 17. 7. 2021, 1:22 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 17. 7. 2021, 1:24 ]


Marco Cisárik Majster SR vo štvorhre najmladšieho žiactva

uverejnené 11. 7. 2021, 11:27 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 12. 7. 2021, 1:05 ]


Marco Cisárik k titulu Majstra SR vo štvorhre chlapcov
vybojoval striebornú medailu vo dvojhre chlapcov



Oliver Olešňan vybojoval na M SR najmladšieho žiactva
 bronzovú medailu vo štvorhre chlapcov

Majstrovstvá SR najmladšieho žiactva 10.7. - 11.7.2021

uverejnené 28. 6. 2021, 5:26 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 12. 7. 2021, 3:11 ]


Kvalifikácia 9.7.2021. Prihlásenie na turnaj  najneskôr do 4.7.2021 do 23:59 hod.

Miesto konania: Hala SSTZ Černockého 6, Bratislava





Výsledky Majstrovstiev SR najmladšieho žiactva


Štvorhra chlapci:  Systém KO,  Konečné poradie

Zmiešaná štvorhra: Systém KO,  Konečné poradie

5. - 8. miesto Cisárik - Hrabajová / Žiar nad Hronom /

9. - 16. miesto Olešňan - Paverová / Turčianske Teplice /

Alica Kubjatková Majsterka SR mladšieho žiactva v dvojhre a štvorhre

uverejnené 27. 6. 2021, 23:28 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 28. 6. 2021, 1:21 ]




Majstrovstvá SR mladšieho žiactva 26. - 27.6.2021

uverejnené 13. 6. 2021, 23:39 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 28. 6. 2021, 3:19 ]

Kvalifikácia na. M SR mladšieho žiactva piatok  25.6.2021

Miesto konania: ŠKST,  Aréna Stará Vajnorská 11725, Bratislava





Výsledky 


5. - 8,miesto Polák17.- 32 miesto Cisárik,  Olešňan


1.miesto Alica Kubjatková


5. - 8. miesto Cisárik - Bača / Košice /, Polák - Sabó / Lučenec /

9. -16. miesto Olešňan - Bugový / KNM /

Štvorhra dievčatá : Výsledky štvorhryKonečne poradie

.1.miesto Kubjatková - Diková / Topoľčany /

Zmiešaná štvorhra :Výsledky štvorhryKonečne poradie

1.  miesto Kubjatková - Holubčík /Ružomberok /

17. - 24 Polák - Čižláková / Topoľčany /

Bronzové medaily z M SR staršieho žiactva

uverejnené 6. 6. 2021, 22:14 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 6. 6. 2021, 22:22 ]


Alica Kubjatková a Blanka Diková ŠKST Topoľčany

Alica Kubjatková a Alexander Katona ŠKST Topoľčany

Majstrovstvá SR staršieho žiactva 5.6 - 6.6.2021

uverejnené 30. 5. 2021, 23:52 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 6. 6. 2021, 9:39 ]

Miesto konania: 


ŠKST Aréna, Stará Vajnorská 11725, Bratislava



Dvojhra starší žiaci : SkupinyDruhý stupeň KO

Dvojhra staršie dievčatá: SkupinyDruhý stupeň KO

Štvorhra starší žiaci : Výsledky

Štvorhra staršie žiacky : Výsledky

Zmiešaná štvorhra : Výsledky





Kvalifikácia na M SR staršie žiactvo 4.6.2021

uverejnené 24. 5. 2021, 23:01 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 4. 6. 2021, 10:25 ]

Miesto  konania: STC ŠKST, Stará Vajnorská 11725, Bratislava

Kvalifikácia SŽ: 4.6.2021 / piatok /. Prihlasovanie na kvalifikáciu  Ukončenie prihlásenia 30.5.2021 do 23:59


Výsledky kvalifikácie staršie žiacky  Na M SR SŽ postúpila A.Kubjatková

Kvalifikácia starší žiaci: SkupinyVyraďovací KO Na M SR SŽ postúpil M. Turiak

Majstrovstvá SR družstiev mužov 29.-30.5.2021

uverejnené 23. 5. 2021, 6:47 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 30. 5. 2021, 11:32 ]

Miesto konania: 

Hala SSTZ, Černockého 6 ,Bratislava



Štvrťfinále 

MSK Čadca - TJ STO Nižná   1 : 5  

Body: Goldír 1

O 5 - 7 miesto

MSK Čadca - ŠKST Michalovce 5 : 4

Body: Blažek 2, Goldír 2, Samuel Cyprich 1

o 5. miesto

MSK Čadca - VSTK Vranov 5 : 2.  

Body: Samuel Cyprich 2, Goldír 2, Blažek 1







1-10 of 11