Aktuality 2020





Darujte nám 2% zo zaplatených daní za rok 2019 na rozvoj našej mládeže.

13. týždeň 2020

uverejnené 23. 3. 2020, 6:14 používateľom Pavel Petráš

Súťaže riadené SSTZ – extraliga, 1. liga vrátane kvalifikácie o postup do extraligy
Súťaže riadené SSTZ sú do konca apríla prerušené. Ďalšie úpravy, alebo o prípadných posunoch
termínov rozhodne VV SSTZ po návrhu ŠTK v termíne do 30.4.2020.

Nižšie súťaže
Súťaže družstiev v nižších súťažiach sú do konca apríla 2020 prerušené. Úpravy termínov
v nižších súťažiach sú v kompetencii príslušných riadiacich zväzov. VV SSTZ odporúča riadiacim
zväzom, ak to situácia dovolí, odohrať ostávajúce stretnutia v neskorších termínoch.
Do konca apríla je zakázané organizovať aj turnaje jednotlivcov na všetkých úrovniach.

Regionálne centrá

Počas zákazu organizácie športových podujatí štátnymi prípadne regionálnymi orgánmi sa
tréningy v regionálnych centrách nepovoľujú.

Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov a družstiev mládeže
Majstrovstvá Slovenska družstiev starších žiakov (1.5.2020 Čadca), mladších žiakov (8.5.2020 Valaliky) sú odložené.
Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov najmladších žiakov (1.5.-2.5.2020 Čadca) sú odložené.
O prípadnom náhradnom termíne, resp. zrušení MSR družstiev mládeže
rozhodne VV SSTZ na základe návrhu ŠTK SSTZ v termíne do 30.4.2020.

Celé znenie stanoviska VV SSTZ z dňa 23.3.2020.

Športová hala v Čadci je na pokyn primátora uzavretá od 10.3.2020 do odvolania!

11. týždeň 2020

uverejnené 9. 3. 2020, 0:07 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 23. 3. 2020, 6:16 používateľom Pavel Petráš ]

SPM – Slovenský pohár mládeže:
Podujatia SPM sú zrušené do konca marca bez náhrady. O nasledujúcich SPM bude ŠTK rozhodovať neskôr v závislosti od situácie.

Súťaže riadené SSTZ – extraliga, 1. liga vrátane kvalifikácie o postup do extraligy:
Najbližšie dvojkolo plánované v termíne 20.-21.3.2020 je zrušené a odložené na neskorší termín. ŠTK SSTZ určí neskorší termín po plánovanom ukončení súťaží. Ďalšie úpravy alebo o prípadných posunoch termínov rozhodne mimoriadne zasadnutie VV SSTZ dňa 23.3.2020.

Nižšie súťaže:
Úpravy termínov v nižších súťažiach sú v kompetencii príslušných riadiacich zväzov.

Pre Krajský stolnotenisový zväz Žilina to znamená, že 19. 20. 21. a 22. kolo 2. ligy  a 19. 20.21. a 22.kolo 3.ligy a  21. a 22. kola 4. líg, žiacke súťaže sa v uvedených termínoch od 10.3.2020 do 24.3.2020 nehrajú. Náhradné termíny, prípadne časové riešenia budú včas uverejnené na www stránke Krajského stolnotenisového zväzu.

Športová hala v Čadci je na pokyn primátora uzavretá od 10.3.2020 do odvolania!
Pondelok 09.03.202017:305. ligaČadca D - Višňové A   9 ; 9
Body: Kubjatko 3,5,  Ďuraj 2,5, Fritz 2, Cisárik Štefan 1
Utorok

10.03.2020 17:30 7. liga Čadca E - Ķysucké Nové Mesto B          odložené !!!!
Piatok 13.03.2020 17:30 9. liga Višňové C - Čadca F                                odložené !!!!
Piatok 13.03.2020 18:00 4. liga Žilina C - Čadca C                                    odložené  !!!!

Sobota

14.03.2020

09:00

SPM

4. SPM najmladšie žiactvo - Valaliky    Stránka turnaja  ZRUŠENÉ!!!!

10.týždeň 2020

uverejnené 1. 3. 2020, 22:40 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 7. 3. 2020, 13:27 ]

Utorok 03.03.2020 17:30 9. liga Čadca F - Horný Hričov A   0 : 18
Utorok 03.03.2020 17:30 7. liga Višňové B - Čadca E   9 : 9

Štvrtok

05.03.2020

18:00

5. liga
Body: Turíak 3, Kubjatková 2, Polák 2, Škola 2
Teplička nad Váhom A - Čadca D  13  : 5

Piatok

06.03.2020

18:00

4. liga
Body: Fritz 3, Cisárik Štefan 1, Škola 1
Čadca C  - Sučany A                       13 : 5

Sobota

07.03.2020

10:00

extraliga-d
Body: Ďuraj 3, Straka 3, Kapusta Michal 1, Kubjatko 1   5 x wo
MSK Čadca A - ŠKST Karlova Ves  3 : 4

Sobota

07.03.2020

10:00

extraliga-d
Body: Šramo 2, Kubjatko 1
MSK Čadca A - ŠK ŠOG Nitra A  1 : 6

Sobota

07.03.2020

10:00

extraliga-d
Body: Kapusta Michal 1
MSK Čadca A - TTC Záhorská Bystrica 6 : 1

06.03.2020 

    08.03.2020

 
  Body; Šramo 2,5, Kubjatko 2, Kapusta Michal 1,5
Medzinárodné M SR Mini a Mini Mini kadetov Bratislava       zrušené !!!!

9. týždeň 2020

uverejnené 23. 2. 2020, 9:53 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 28. 2. 2020, 13:20 ]

 Pondelok 24.02.2020 17:30 9. liga Krásno B - Čadca F         15 : 3

 Utorok

25.02.2020

17:30

5. liga
Body: Olešňan 2, Podmanický 1
Čadca D - Krásno A           9 : 9

 Utorok

25.02.2020

17:30

7. liga
Body: Fritz 3, Kubjatko 3, Cisárik Štefan 2, Ďuraj 1
Čadca E - Kotešová  B      7 : 11
 
 Piatok

28.02.2020

     

18:00

4. liga

Body: Pištek 3, Škola 3, Turiak 1
Kysucké Nové Mesto A - Čadca C    8 : 10
Body: Jakubec 4, Straka 3, Kubjatko 2, Kapusta Michal 1
M SR mužov, žien a U 21        Propozície

8. týždeň 2020

uverejnené 15. 2. 2020, 23:36 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 25. 2. 2020, 11:39 ]

Utorok18.02.202017:309. ligaČadca F - Terchová B           13 : 5

Štvrtok

20.02.2020

18:00

5. liga
Body: Olešňan 4,5, Polák 4,5, Cisárik Marco 4
Stránske D  - Čadca D             9 : 9

Piatok

21.01.2020

18:00

7. liga
Body: Fritz 3, Cisárik Štefan 2, Ďuraj 2, Kubjatko 2
Terchová A - Čadca E             11 : 7

Piatok

21.02.2020

18:00

4. liga
Body: Fritz 4, Turiak 2, Škola 1
Čadca C  - Radoľa B               12 : 6

Body: Kubjatko 4,5, Straka 3,5, Goldír 3,5, Kapusta Michal 0,5


SPM SŽ Bratislava 23.2.2020


1. miesto Goldír, 17 - 24, miesto Fritz, Kubjatko, 33 - 54 miesto Turiak








7. týždeň 2020

uverejnené 9. 2. 2020, 1:13 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 16. 2. 2020, 2:42 ]

 Pondelok10.02.202018:009. ligaDivina Lúky C - Čadca F     14 : 4

 Utorok

11.02.2020

17:30

7. liga
Body; Cisárik Marco 2,5, Olešňan 1, Podmanický 0,5
Čadca E - Rajec B   14 : 4

 Utorok

11.02.2020

17:30

5. liga
Body: Turiak 4,5, Kubjatková 3, Polák 3, Škola 3, Šramo st. 0,5
Čadca D - Žilina Energodata D  12  : 6

 Piatok

14.02.2020

18:00

4. liga
Body: Fritz 4,5, Kubjatko 4, Ďuraj 2, Pištek 1, Škola 0,5
Medokýš Martin B - Čadca C      4 : 14

 Sobota

15.02.2020

09:00

SPM
Body: Straka 4,5, Kapusta Michal 4,5, Ďuraj 3, Kubjatko 2
Najmladší žiaci - Bratislava          Stránka turnaja      Konečné poradie
            


 


      2. miesto Polák, 13 - 16 miesto Cisárik, Olešňan, 
      
      43 - 63 miesto Grochál, Michnica
      

6. týždeň 2020

uverejnené 2. 2. 2020, 9:58 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 12. 2. 2020, 0:09 ]

Pondelok03.02.202017:305. ligaK.Lieskovec B - Čadca D             15 : 3
 
 Utorok

04.02.2020

17:30

9. liga
Body: Fritz 2, Šramo st. 1
Ovčiarsko B - Čadca F                  11 : 7
 
 Piatok

07.02.2020

17:30

7. liga
Body: Cisárik Marco 2,5, Podmanický 2,5, Marec 1, Olešňan 1
Čierne A - Čadca E                        9  : 9
 
 Piatok
 
07.02.2020

18:00

4. liga
Body: Kubjatková 3,5, Polák 2,5, Turiak 1,5, Škola 1,5
Čadca C - Stará Bystrica A           17 : 1
 
 Piatok

 Piatok

 Sobota

07.02.2020

07.02.2020

08.02.2020

18:00

18:00

10:00

extraliga

extraliga

extraliga
Body: Straka 4,5, Kapusta Michal 4,5, Kubjatko 3,5, Ďuraj 2,5, Pištek 2
STK Rybník A -MSK Čadca A      6  : 4
Body: Petráš 2, Cyprich Samuel 1, Goldír 1
Gasto Galanta A - MSK Čadca B   6 : 2
Body: Cyprich Radovan 1, Mariak 1
Gasto Galanta A - MSK Čadca A  6 : 4
 
 Sobota

08.02.2020

10:00

extraliga
Body: Cyprich Samuel 3,Petráš 1
STK Rybník A- MSK Čadca B        6 : 1
 
 Nedeľa
 
09.02.2020
 
09:00
 
BTM
Najml. žiaci

Starší žiaci
Body: Kapusta Marián 1
Najmladší žiaci, starší žiaci / BB + ZA /  Stránka turnaja
Konečné poradie,  Skupiny,  2. stupeň
1. Polák, 5 - 8 Cisárik, 13 - 18 Grochál, Michnica, Olešňan 
Konečné poradie,  Skupiny, 2. stupeň    9 - 16 Turiak




5. týždeň 2020

uverejnené 25. 1. 2020, 23:22 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 2. 2. 2020, 9:26 ]

Utorok 28.01.2020 17:30 5. liga Čadca D - Lietavská Lúčka A        9 : 9

Utorok

28.01.2020

17:30

7. liga
Body: Kubjatko 3,5, Ďuraj 3, Fritz 2, Kapusta Michal 0,5
Čadca E - Jasenové A                   12 : 6

Streda

29.01.2020

17:30

9. liga
Body: Polák 3,5, Škola 3, Turiak 3, Kubjatková 2,5
Kotešová IRIS B - Čadca F           15 : 3

Piatok

31.01.2020

18:00

4. liga
Body: Krupík 3, Cisárik Marco 1
Stránske C - Čadca C                       5 : 13

Sobota

01.02.2020

09:00

SPM
Body: Straka 4,5, Jakubec 3,5, Kubjatko 3,5, Ďuraj 1,5
Dorast  Valaliky   Stránka turnaja           Konečné poradie

Nedeľa

02.2.2020

09:00

SPM 
5. Goldír, 25 - 32 Kapusta Michal  Skupiny2. stupeňo 1-8 miestoo 9-32 miesto
U 21 Valaliky        Stránka turnaja           Konečné poradie  
3. Goldír, 7. Cyprich Samuel, 15 - 20 Cyprich Radovan
Skupiny,  2. stupeň,  o 1 - 8 miesto

4. týždeň 2020

uverejnené 18. 1. 2020, 23:36 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 26. 1. 2020, 3:44 ]

Utorok21.01.202017:305. ligaČadca D - Radoľa C            8 : 10

Utorok

21.01.2020

17:30

7. liga
Body: Kubjatko 3,5, Fritz 2, Ďuraj 1,5, Pištek 1
Čadca E - Strečno B           14 : 4

Utorok

21.01.2020

17:30

9. liga
Body: Škola 4,5, Polák 3,5, Pištek 2,5, Turiak 2, Kubjatková 1,5
Jasenové  B - Čadca F         13 : 5

Piatok

24.01.2020

18:00

4. liga
Body: Cisárik Marco 2, Podmanický 2, Marec 1
Čadca C - Bytča B               10 : 8

Piatok

24.01.2020

17:00

extraliga
Body: Straka 3, Kubjatko 3, Goldír 2, Ďuraj 1, Kapusta Michal 1
MSK Čadca A - STO Valča A   3 : 6

Piatok

24.01.2020

17:00

extraliga
Body: Petráš 2, Cyprich Samuel 1
MSK Čadca B - ŠKST Michalovce A    1 : 6

Sobota

25.01.2020

10:00

extraliga
Body: Kapusta Marián 1
MSK Čadca A - ŠKST Michalovce A    6 : 4

Sobota

25.01.2020

10.00

extraliga
Body: Petráš 3,5, Cyprich Samuel 1, Goldír 1, Blažek 0,5
MSK Čadca B - STO Valča A                 2 : 6
Body: Kapusta Marián 1, Mariak 1           


3. týždeň 2020

uverejnené 12. 1. 2020, 4:46 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 19. 1. 2020, 0:14 ]

Utorok14.01.202017:309. ligaČadca F - Lietava A                    6 : 12

Štvrtok

16.01.2020

17:30

7. liga
Body: Olešňan 3,5, Cisárik Marco 2,5
Lietavská Lúčka B - Čadca E    11 : 7

Piatok

17.01.2020

18:00

5. liga
Body: Polák 2, 5, Turiak 2, Kubjatková 1,5, Škola 1
Rosina  A - Čadca D   16 : 2

Piatok

17.01.2020

18:00

4. liga
Body: Fritz 1, Pištek 1
KST ZŠ Turčianske Teplice - Čadca C    4 : 14

Sobota

18.01.2020

09:00

SPM
Body: Straka 4,5, Ďuraj 3,5, Kapusta Michal 3, Kubjatko 3
Mladší žiaci  Valaliky          Stránka turnaja   Konečné poradie


Sobota


18.01.2020


09:00


SPM
25 - 32 Turiak, 33 - 44 Polák, 45 - 66 Olešňan
Skupiny,  2. stupeň,  o 1 - 8 miesto,  o 9 - 32 miesto
Mladšie žiačky Majcichov  Stránka turnaja   Konečné poradie
2. Kubjatková, 25 - 32 Gerátová
Skupiny,  2. stupeňo 1 - 8 miesto,  o 9 - 32 miesto   


     Kubjatková, Némethová / Valaliky / Bitóová / Košice /

1-10 of 11

Comments