Aktuality 2019





 Darujte nám 2% zo zaplatených daní za rok 2018 na rozvoj našej mládeže.

PF 2020

uverejnené 18. 12. 2019, 10:42 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 18. 12. 2019, 10:52 ]

                                                                                                                                           

Milí spoluhráči, členovia a priaznivci klubu MSK Čadca,
prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré do nového roka 2020.
Zároveň by som Vás chcel pozvať na náš tradičný „tatarák“,
30.12.2019 pondelok od 16:00 hod. v športovej hale v Čadci

   

    Marián Kapusta
predseda MSK Čadca

 

 

w w w . m s k c a d c a . s k


51. týždeň 2019

uverejnené 14. 12. 2019, 8:56 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 23. 12. 2019, 3:57 ]

Sobota 21.12.2019 09:00 SPM Staršie žiačky     Žiar nad Hronom     Stránka turnaja     Konečné poradie

Sobota

21.12.2019

09:00

SPM
17 - 24 Kubjatková,  Skupiny2. stupeň,  o 1 - 8 miesto,  o 9 - 32 miesto 
Starší žiaci          Bratislava                Stránka turnaja      Konečné poradie
1. Goldír, 17 - 24 Kubjatko, 33 - 52 Fritz, Turiak
Skupiny,  2. stupeň,  o 1 - 8 miesto,  o 9 - 32 miesto


Arpáš Samuel / Vrútky /, Goldír Jakub, Kulich Ivan / Lučenec /

50. týždeň 2019

uverejnené 8. 12. 2019, 0:08 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 15. 12. 2019, 7:20 ]

Utorok10.12.201917:307. ligaČadca E - Nededza B                 11  : 7                

Utorok

10.12.2019

17:30

5. liga
Body: Škola 4,5, Pištek 3, 5, Kubjatková 2, Turiak 1
Čadca D - Rajec A                     10 : 8

Streda

11.12.2019

17:30

9. liga
Body: Kubjatko 2,5, Ďuraj 1,5, Fritz 1     5 x wo
Štiavník B - Čadca F                 16 : 2

Piatok

13.12.2019

18:00

4. liga
Body: Cisárik Marco 1, Olešňan 1
MSTK Martin B - Čadca C         3 : 15






Body: Goldír 4,5, Jakubec 3,5, Kapusta Michal 3,5, Kubjatko 2, Straka 1,5












49. týždeň 2019

uverejnené 30. 11. 2019, 23:42 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 9. 12. 2019, 8:00 ]

Utorok 03.12.2019 17:30 9. liga Čadca F - Višňové C                            3 : 15

Streda

04.12.2019

18:00

7. liga
Body: Turiak 3
Kysucké Nové Mesto B - Čadca E     11 : 7

Piatok

06.12.2019

17:30

5. liga
Body: Fritz 2,5, Turiak 2, Hlušek 1, Škola 1, Šramo st. 0,5
Višňové A - Čadca D                          15 : 3

Piatok

06.12.2019

18:00

4. liga
Body: Cisárik 1, Pištek 1, Šramo st. 0,5, Škola 0,5
Čadca C - Žilina C                              14 : 4

Sobota

07.12.2019

09:00

SPM
Body: Kapusta Michal 4, Kubjatko 4, Ďuraj 3, Straka 3
Dorastenci               Bratislava              Stránka turnaja          Konečné poradie


Nedeľa


08.12.2019


09:00


SPM
13 - 16. miesto Goldír, 17. - 24. miesto Kapusta Michal
Skupiny,  2. stupeň,  o 1 - 8 miestoo 9 - 32 miesto      
                                                                 Stránka turnaja        Konečné poradie
3. miesto Goldír, 4. miesto Cyprich Samuel, 8. miesto Cyprich Radovan
Skupiny,  2. stupeň,  o 1 - 8 miesto,  o 9 - 12 miesto

48. týždeň 2019

uverejnené 23. 11. 2019, 23:17 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 30. 11. 2019, 4:40 ]

Utorok 26.11.2019 17:30 7. liga Čadca E - Višňové B                        1 : 17

Utorok

26.11.2019

17:30

5. liga
Body: Polák 1
Čadca D - Teplička nad Váhom A    10 : 8

Štvrtok

28.11.2019

17:30

9. liga
Body: Ďuraj 4, Cisárik Štefan 2, Fritz 2, Kubjatko 2 
Horný Hričov A - Čadca F                15 : 3

Piatok

29.11.2019

18.00

4. liga
Body: Kormanec 1, Marec 1, Olešňan 1
Sučany A - Čadca C                             8 : 10

Piatok

29.11.2019

17:00

extraliga
Body: Poliaček 3,5, Straka 2,5, Kapusta Michal 2, Kubjatko 2
MSK Čadca A - Geológ Rožňava A        2 : 6

Piatok

29.11.2019

17:00

extraliga
Body: Petráš 1, Goldír 1
MSK Čadca B - ŠKST Ružomberok A    0 : 6

Sobota

30.11.2019

10:00

extraliga

MSK Čadca A - ŠKST Ružomberok A    6 : 3

Sobota

30.11.2019

10:00

extraliga
Body: Blažek 2, Cyprich Samuel 2, Goldír 2
MSK Čadca B - Geológ Rožňava A         1 : 6
Body: Cyprich Radovan 1

47. týždeň 2019

uverejnené 16. 11. 2019, 22:53 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 23. 11. 2019, 23:12 ]

Utorok 19.11.2019 17:30 9. liga Čadca F - Krásno B                           2 : 16

Utorok

19.11.2019

18:00

7. liga
Body: Cisárik Marco 1, Olešňan 1
Kotešová B - Čadca E                      14 : 4

Piatok

22.11.2019

18:00

5. liga
Body: Kubjatková 1, Polák 1, Škola 1, Turiak 1
Krásno A - Čadca D                          11 : 7

Piatok

22.11.2019

18:00

4. liga
Body:  Cisárik Štefan 2, Fritz 2, Škola 1,5, Šramo st. 1,5
Čadca C - Kysucké Nové Mesto A   16 : 2

Sobota

23.11.2019

09:00

SPM
Body: Goldír 4,5, Kapusta Michal 4,5, Jakubec 4, Straka 3
Mladšie žiactvo       Záhorská Bystrica               Stránka turnaja
M žiaci: 17 - 24 Turiak, 25 - 32 Polák, 33 - 58 Cisárik, 59 - 87 Olešňan, Podmanický
Skupiny,  2. stupeň,  o 1 - 8 miesto,  o 9 - 32 miesto,  Konečné poradie
M žiačky: 3 Kubjatková , 25 - 32  Gerátová
Skupiny,  2. stupeň,  o 1 - 8 miesto,  o 9 - 32 miestoKonečné poradie 

46. týždeň 2019

uverejnené 9. 11. 2019, 23:23 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 18. 11. 2019, 3:11 ]

Utorok12.11.201917:305. ligaČadca D - Stránske D                       12 : 6

Utorok

12.11.2019

17:30

7. liga
Body: Kubjatko 4,5, Fritz 3,  Pištek 3, Ďuraj 1, 5
Čadca E - Terchová A                      10 : 8

Streda

13.11.2019

18:00

9. liga
Body: Turiak 2,5, Kubjatková 2,5, Podmanický 2,5, Polák 2,5
Terchová B - Čadca F                      11 : 7

Piatok

15.11.2019

18:00

4. liga
Body: Cisárik Marco 3, Olešňan 3, Podmanický 1
Radoľa B - Čadca C                          9  : 9

Piatok

15.11.2019

17:00

extraliga
Body: Straka 4, Goldír 2, Kubjatko 2, Ďuraj 1
MSK Čadca A - TJ STO Nižná A     3 : 6

Piatok

15.11.2019

17:00

extraliga
Body: Blažek 1, Cyprich Samuel 1, Goldír 1
MSK Čadca B - STO Valča A           1 : 6

Sobota

16.11.2019

10:00

extraliga
Body: Cyprich Radovan 1
MSK Čadca A - STO Valča A           1 : 6

Sobota

16.11.2019

10:00

extraliga
Body: Goldír 1
MSK Čadca B - TJ STO Nižná A      1  : 6

Nedeľa

17.11.2019

10:00

BTM
Body: Mariak 1
Najmladší žiaci, starší žiaci / BB + ZA /   Ružomberok    Stránka turnaja

Najmladší žiaci

1. miesto Polák, 3. miesto Cisárik, 4. miesto Olešňan

22. - 28. miesto Grochál, Michnica      Konečné poradie


Staršie žiačky

5. - 6. miesto Kubjatková                    Konečné poradie


Starší žiaci                                      

9. - 16. miesto Kubjatko, 17. - 26. miesto Podmanický

27. - 39. miesto Turiak                        Konečné poradie



45. týždeň 2019

uverejnené 3. 11. 2019, 1:24 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 9. 11. 2019, 9:15 ]

Utorok05.11.201917:309. ligaČadca F - Divina - Lúky C             4 : 14

Štvrtok

07.11.2019

18:00

7. liga
Body: Turiak 3, Olešňan 1
Rajec B - Čadca E                        13 : 5
Body: Škola 3, Podmanický 1, Polák 1
Piatok

08.11.201917:305. ligaŽilina Energodata D - Čadca D    11 : 7
Body: Fritz 4,5, Cisárik Štefan 2,5
Piatok08.11.201918:004. ligaČadca C - Medokýš Martin B      10 : 8

Sobota

09.11.2019

09:00

SPM
Body: Straka 4, Ďuraj 3, Kapusta Michal 2, Kubjatko 1
Najmladšie žiactvo    Záhorská Bystrica                 Propozície        Stránka turnaja


 2. miesto            Polák Peter

13. - 16. miesto  Cisárik Marco

17. - 24. miesto  Olešňan Oliver

43. - 64. miesto  Grochál Patrik,  Michnica Matúš

64. - 84. miesto  Hažik Filip







43. týždeň 2019

uverejnené 20. 10. 2019, 1:57 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 28. 10. 2019, 3:43 ]

Utorok22.10.201917:305. ligaČadca D - Kysucký Lieskovec B               12 : 6

Utorok

22.10.2019

17:30

7. liga
Body: Kubjatko 4,5, Ďuraj 3,5, Fritz 2,5, Cisárik Štefan 1,5
Čadca E - Čierne A                                    10 : 8

Piatok

25.10.2019

17:30

9. liga
Body: Kubjatková 3, Pištek 2,5, Turiak 2, Škola 1,5, Polák 1
Čadca F - Ovčiarsko B                               12 : 6

Piatok

25.10.2019

18:00

4. liga
Body: Cisárik Marco 4,5, Turiak 3,5, Olešňan 2,5, Marec 1, Podmanický 0,5
Stará Bystrica A - Čadca C                        10 : 8

Piatok

25.10.2019

18:00

extraliga
Body: Straka 3,5, Kapusta Michal 2,5, Kubjatko 1,5, Poliaček  0,5
MŠK VSTK Vranov A - MSK Čadca A       6 : 1

Piatok

25.10.2019

18:00

extraliga
Body: Blažek 1
ŠKST Michalovce A - MSK Čadca B          6 : 0

Sobota

26.10.2019

10:00

extraliga

ŠKST Michalovce A - MSK Čadca A          6 : 3

Sobota

26.10.2019

10.00

extraliga
Body: Blažek 2, Cyprich Samuel 1
MŠK VSTK Vranov A - MSK Čadca B       6 : 2

Nedeľa

27.10.2019

10.00

BTM
Body: Kapusta Marián 1, Mariak 1
mladší žiaci, dorast / BB + ZA /     Zvolen             Stránka turnaja
Dorastenci: 2. Kubjatko      Skupiny,  2. stupeň,  Konečné poradie
Mladší žiaci: 5. - 8. Turiak, 17. - 24. Olešňan  Skupiny,  2. stupeň,  Konečné poradie 
Mladšie žiačky: 2. Kubjatková, 3. - 4. Gerátová  Skupiny,  2. stupeň,  Konečné poradie



42. týždeň 2019

uverejnené 13. 10. 2019, 1:05 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 20. 10. 2019, 8:23 ]

Utorok 15.10.2019 17:30 9. liga Čadca F - Kotešová IRIS B                   6  : 12

Štvrtok

17.10.2019

17:30

5. liga
Body: Turiak 4, Polák 2
Lietavská Lúčka A - Čadca D              15 : 3

Štvrtok

17.10.2019

18:00

7. liga
Body: Cisárik Štefan 1, Kubjatková 1, Pištek 1
Jasenové A - Čadca E                           13 : 5

Piatok

18.10.2019

18:00

4. liga
Body: Fritz 4, Škola 1
Čadca C - Stránske C                            14 : 4

Sobota

19.10.2019

09:00

SPM
Body: Ďuraj 3,5, Straka 3,5, Kapusta Michal 3,5, Kubjatko 3,5
Dorastenky               Ružomberok                                   
Stránka turnaja
Sobota 19.10.2019 09:00 SPM Dorastenci                Čadca               Konečné poradie     Stránka turnaja


Nedeľa


20.10.2019


09:00


SPM
17 - 24 Goldír, Kapusta Michal, 45 - 66 Kubjatko, 67 - 88 Fritz, Škola
Skupiny,  2. stupeň,  o 1 - 8 miesto,  o 9 - 32 miesto
U - 21                       Ružomberok                                     Stránka turnaja
13 - 18 Cyprich Samuel, 19 - 24 Cyprich Radovan
Skupiny 4. členné,  Skupiny 5. členné,  Konečné poradie

1-10 of 45

Comments