Aktuality 2019





 Darujte nám 2% zo zaplatených daní za rok 2018 na rozvoj našej mládeže.

49. týždeň 2019

uverejnené 30. 11. 2019, 23:42 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované ]

Utorok 03.12.2019 17:30 9. liga Čadca F - Višňové C                            3 : 15

Streda

04.12.2019

18:00

7. liga
Body: Turiak 3
Kysucké Nové Mesto B - Čadca E     11 : 7

Piatok

06.12.2019

17:30

5. liga
Body: Fritz 2,5, Turiak 2, Hlušek 1, Škola 1, Šramo st. 0,5
Višňové A - Čadca D

Piatok

06.12.2019

18:00

4. liga

Čadca C - Žilina C

Sobota

07.12.2019

09:00

SPM

Dorastenci               Bratislava              Propozície       Stránka turnaja

Nedeľa

08.12.2019

09:00

SPM

U - 21                      Bratislava              Propozície        Stránka turnaja

48. týždeň 2019

uverejnené 23. 11. 2019, 23:17 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 30. 11. 2019, 4:40 ]

Utorok 26.11.2019 17:30 7. liga Čadca E - Višňové B                        1 : 17

Utorok

26.11.2019

17:30

5. liga
Body: Polák 1
Čadca D - Teplička nad Váhom A    10 : 8

Štvrtok

28.11.2019

17:30

9. liga
Body: Ďuraj 4, Cisárik Štefan 2, Fritz 2, Kubjatko 2 
Horný Hričov A - Čadca F                15 : 3

Piatok

29.11.2019

18.00

4. liga
Body: Kormanec 1, Marec 1, Olešňan 1
Sučany A - Čadca C                             8 : 10

Piatok

29.11.2019

17:00

extraliga
Body: Poliaček 3,5, Straka 2,5, Kapusta Michal 2, Kubjatko 2
MSK Čadca A - Geológ Rožňava A        2 : 6

Piatok

29.11.2019

17:00

extraliga
Body: Petráš 1, Goldír 1
MSK Čadca B - ŠKST Ružomberok A    0 : 6

Sobota

30.11.2019

10:00

extraliga

MSK Čadca A - ŠKST Ružomberok A    6 : 3

Sobota

30.11.2019

10:00

extraliga
Body: Blažek 2, Cyprich Samuel 2, Goldír 2
MSK Čadca B - Geológ Rožňava A         1 : 6
Body: Cyprich Radovan 1

47. týždeň 2019

uverejnené 16. 11. 2019, 22:53 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 23. 11. 2019, 23:12 ]

Utorok 19.11.2019 17:30 9. liga Čadca F - Krásno B                           2 : 16

Utorok

19.11.2019

18:00

7. liga
Body: Cisárik Marco 1, Olešňan 1
Kotešová B - Čadca E                      14 : 4

Piatok

22.11.2019

18:00

5. liga
Body: Kubjatková 1, Polák 1, Škola 1, Turiak 1
Krásno A - Čadca D                          11 : 7

Piatok

22.11.2019

18:00

4. liga
Body:  Cisárik Štefan 2, Fritz 2, Škola 1,5, Šramo st. 1,5
Čadca C - Kysucké Nové Mesto A   16 : 2

Sobota

23.11.2019

09:00

SPM
Body: Goldír 4,5, Kapusta Michal 4,5, Jakubec 4, Straka 3
Mladšie žiactvo       Záhorská Bystrica               Stránka turnaja
M žiaci: 17 - 24 Turiak, 25 - 32 Polák, 33 - 58 Cisárik, 59 - 87 Olešňan, Podmanický
Skupiny,  2. stupeň,  o 1 - 8 miesto,  o 9 - 32 miesto,  Konečné poradie
M žiačky: 3 Kubjatková , 25 - 32  Gerátová
Skupiny,  2. stupeň,  o 1 - 8 miesto,  o 9 - 32 miestoKonečné poradie 

46. týždeň 2019

uverejnené 9. 11. 2019, 23:23 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 18. 11. 2019, 3:11 ]

Utorok12.11.201917:305. ligaČadca D - Stránske D                       12 : 6

Utorok

12.11.2019

17:30

7. liga
Body: Kubjatko 4,5, Fritz 3,  Pištek 3, Ďuraj 1, 5
Čadca E - Terchová A                      10 : 8

Streda

13.11.2019

18:00

9. liga
Body: Turiak 2,5, Kubjatková 2,5, Podmanický 2,5, Polák 2,5
Terchová B - Čadca F                      11 : 7

Piatok

15.11.2019

18:00

4. liga
Body: Cisárik Marco 3, Olešňan 3, Podmanický 1
Radoľa B - Čadca C                          9  : 9

Piatok

15.11.2019

17:00

extraliga
Body: Straka 4, Goldír 2, Kubjatko 2, Ďuraj 1
MSK Čadca A - TJ STO Nižná A     3 : 6

Piatok

15.11.2019

17:00

extraliga
Body: Blažek 1, Cyprich Samuel 1, Goldír 1
MSK Čadca B - STO Valča A           1 : 6

Sobota

16.11.2019

10:00

extraliga
Body: Cyprich Radovan 1
MSK Čadca A - STO Valča A           1 : 6

Sobota

16.11.2019

10:00

extraliga
Body: Goldír 1
MSK Čadca B - TJ STO Nižná A      1  : 6

Nedeľa

17.11.2019

10:00

BTM
Body: Mariak 1
Najmladší žiaci, starší žiaci / BB + ZA /   Ružomberok    Stránka turnaja

Najmladší žiaci

1. miesto Polák, 3. miesto Cisárik, 4. miesto Olešňan

22. - 28. miesto Grochál, Michnica      Konečné poradie


Staršie žiačky

5. - 6. miesto Kubjatková                    Konečné poradie


Starší žiaci                                      

9. - 16. miesto Kubjatko, 17. - 26. miesto Podmanický

27. - 39. miesto Turiak                        Konečné poradie



45. týždeň 2019

uverejnené 3. 11. 2019, 1:24 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 9. 11. 2019, 9:15 ]

Utorok05.11.201917:309. ligaČadca F - Divina - Lúky C             4 : 14

Štvrtok

07.11.2019

18:00

7. liga
Body: Turiak 3, Olešňan 1
Rajec B - Čadca E                        13 : 5
Body: Škola 3, Podmanický 1, Polák 1
Piatok

08.11.201917:305. ligaŽilina Energodata D - Čadca D    11 : 7
Body: Fritz 4,5, Cisárik Štefan 2,5
Piatok08.11.201918:004. ligaČadca C - Medokýš Martin B      10 : 8

Sobota

09.11.2019

09:00

SPM
Body: Straka 4, Ďuraj 3, Kapusta Michal 2, Kubjatko 1
Najmladšie žiactvo    Záhorská Bystrica                 Propozície        Stránka turnaja


 2. miesto            Polák Peter

13. - 16. miesto  Cisárik Marco

17. - 24. miesto  Olešňan Oliver

43. - 64. miesto  Grochál Patrik,  Michnica Matúš

64. - 84. miesto  Hažik Filip







43. týždeň 2019

uverejnené 20. 10. 2019, 1:57 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 28. 10. 2019, 3:43 ]

Utorok22.10.201917:305. ligaČadca D - Kysucký Lieskovec B               12 : 6

Utorok

22.10.2019

17:30

7. liga
Body: Kubjatko 4,5, Ďuraj 3,5, Fritz 2,5, Cisárik Štefan 1,5
Čadca E - Čierne A                                    10 : 8

Piatok

25.10.2019

17:30

9. liga
Body: Kubjatková 3, Pištek 2,5, Turiak 2, Škola 1,5, Polák 1
Čadca F - Ovčiarsko B                               12 : 6

Piatok

25.10.2019

18:00

4. liga
Body: Cisárik Marco 4,5, Turiak 3,5, Olešňan 2,5, Marec 1, Podmanický 0,5
Stará Bystrica A - Čadca C                        10 : 8

Piatok

25.10.2019

18:00

extraliga
Body: Straka 3,5, Kapusta Michal 2,5, Kubjatko 1,5, Poliaček  0,5
MŠK VSTK Vranov A - MSK Čadca A       6 : 1

Piatok

25.10.2019

18:00

extraliga
Body: Blažek 1
ŠKST Michalovce A - MSK Čadca B          6 : 0

Sobota

26.10.2019

10:00

extraliga

ŠKST Michalovce A - MSK Čadca A          6 : 3

Sobota

26.10.2019

10.00

extraliga
Body: Blažek 2, Cyprich Samuel 1
MŠK VSTK Vranov A - MSK Čadca B       6 : 2

Nedeľa

27.10.2019

10.00

BTM
Body: Kapusta Marián 1, Mariak 1
mladší žiaci, dorast / BB + ZA /     Zvolen             Stránka turnaja
Dorastenci: 2. Kubjatko      Skupiny,  2. stupeň,  Konečné poradie
Mladší žiaci: 5. - 8. Turiak, 17. - 24. Olešňan  Skupiny,  2. stupeň,  Konečné poradie 
Mladšie žiačky: 2. Kubjatková, 3. - 4. Gerátová  Skupiny,  2. stupeň,  Konečné poradie



42. týždeň 2019

uverejnené 13. 10. 2019, 1:05 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 20. 10. 2019, 8:23 ]

Utorok 15.10.2019 17:30 9. liga Čadca F - Kotešová IRIS B                   6  : 12

Štvrtok

17.10.2019

17:30

5. liga
Body: Turiak 4, Polák 2
Lietavská Lúčka A - Čadca D              15 : 3

Štvrtok

17.10.2019

18:00

7. liga
Body: Cisárik Štefan 1, Kubjatková 1, Pištek 1
Jasenové A - Čadca E                           13 : 5

Piatok

18.10.2019

18:00

4. liga
Body: Fritz 4, Škola 1
Čadca C - Stránske C                            14 : 4

Sobota

19.10.2019

09:00

SPM
Body: Ďuraj 3,5, Straka 3,5, Kapusta Michal 3,5, Kubjatko 3,5
Dorastenky               Ružomberok                                   
Stránka turnaja
Sobota 19.10.2019 09:00 SPM Dorastenci                Čadca               Konečné poradie     Stránka turnaja


Nedeľa


20.10.2019


09:00


SPM
17 - 24 Goldír, Kapusta Michal, 45 - 66 Kubjatko, 67 - 88 Fritz, Škola
Skupiny,  2. stupeň,  o 1 - 8 miesto,  o 9 - 32 miesto
U - 21                       Ružomberok                                     Stránka turnaja
13 - 18 Cyprich Samuel, 19 - 24 Cyprich Radovan
Skupiny 4. členné,  Skupiny 5. členné,  Konečné poradie

41. týždeň 2019

uverejnené 6. 10. 2019, 2:43 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 17. 10. 2019, 13:13 ]

Utorok 08.10.2019 17:30 9. liga Čadca F - Jasenové B                                         9 : 9

Streda

09.10.2019

17:30

5. liga
Body: Cisárik Marco 3,5, Podmanický 3,5, Marec 2
Radoľa C - Čadca D                                          15 : 3

Streda

09.10.2019

18.00

7. liga
Body: Cisárik Štefan 1, Kubjatko 1, Pištek 1
Strečno B - Čadca E                                          11 : 7                               

Piatok

11.10.2019

18:00

4. liga
Body: Škola 3, Kubjatková 2, Turiak 2
Bytča B - Čadca C                                                5 : 13

Piatok

11.10.2019

17:00

extraliga
Body: Kubjatko 4, Straka 3,5, Kapusta Michal 3, Ďuraj 2, Poliaček 0,5
MSK Čadca A -Gasto Galanta A                         6 : 3

Piatok

11.10.2019

17:00

extraliga
Body: Petráš 2, Cyprich Samuel 2, Blažek 1, Goldír 1
MSK Čadca B - STK Rybník A                           0 : 6
Sobota 12.10.2019 10:00 extraliga MSK Čadca A - STK Rybník A                           6 : 0

Sobota

12.10.2019

10:00

extraliga
Body: Blažek 2, Petráš 2, Cyprich Samuel 2
MSK Čadca B - Gasto Galanta A                         1 : 6

Nedeľa

13.10.2019

10:00

extraliga-d
Body: Cyprich Radovan 1
MSK Čadca A - KST ZŠ Turč. Teplice A             4 : 3

Nedeľa

13.10.2019

10:00

extraliga-d
Body: Goldír 2, Šramo 1,5, Kapusta michal 0,5
MSK Čadca A - MŠK K.Nové Mesto                   4 : 3
Body: Goldír 2,5, Šramo 1,5

40. týždeň 2019

uverejnené 1. 10. 2019, 12:14 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 6. 10. 2019, 5:10 ]

Utorok

01.10.201917:307. ligaČadca E - Lietavská Lúčka B                  6 : 12
Body: Kubjatková 2, Polák 2, Turiak 2
Utorok

01.10.201917:305. ligaČadca D - Rosina A                                 14 : 4
Body: Ďuraj 4,5, Kubjatko 4, Kapusta Michal 3,5, Pištek 2
Štvrtok

03.10.201917:309. ligaLietava A - Čadca F                                 10 : 8
Body: Kormanec 4, Cisárik Marco 2, Olešńan 1, Podmanický 1
Piatok

04.10.201918:004. ligaČadca C - KST ZŠ Turčianské Teplice B   15 : 3
Body: Kapusta Michal 4,5, Kubjatko 4,5, Ďuraj 2, Jakubec 2, Straka 2, 







4.10.2019 sa začína prestížny turnaj " EUROPE YOTH TOP 10 ". 


                                           CADET BOYS

1.  LAFFINEUR Louis                                                        BEL

2.  MOVILEANU Darius                                                     ROU

3.  CHIRITA Iulian                                                              ROU

4.  BIELIK SIMON                                                              CZE

5.  HOLLO Mike                                                                 GER

6.  REDZIMSKI Milosz                                                       POL

7. I ONESCU Eduard                                                         ROU

8.  DESCHAMPS Hugo                                                     FRA

9.  GOLDIR JAKUB                                                           SVK

10. CAMARA Gabrielus                                                    NED


39. týždeň 2019

uverejnené 29. 9. 2019, 1:49 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 1. 10. 2019, 12:32 ]


Pondelok23.09.201917:307. ligaRadoľa D - Čadca E                                         8 : 10

Utorok

24.09.2019

17:30

9. liga
Body: Fritz 4,5, Polák 3,5, Kubjatková 1,5, Turiak 0,5
Čadca F - Divinka - Lalinok B                        11 : 7

Utorok

24.09.2019

18:00

5. liga
Body: Turiak 4,5, Olešňan 3,5, Kormanec 2,5, Gerátová 0,5
Divina - Lúky A - Čadca D                              16 : 2

Piatok       

Piatok

27.09.2019


27.09.2019

18:00


17:00

4. liga


extraliga
Body: Fritz 2
Čadca C - Medokýš Martin C                                     18 : 0
Body: Straka 4,5, Kapusta Michal 4,5, Ďuraj 4, Kubjatko 2,5, Poliaček 2,5

MSK Čadca A - MSK Čadca B  6 : 3


Goldír Jakub

Kapusta Marián

11 : 6

6 : 11

4 : 11 

20 : 22

1 : 3

Petráš Pavel

Mariak Milan

11 : 7

11 : 6

11 : 3

3 : 0

Cyprich Samuel

Cyprich Radovan

12 : 10

9 : 11

5 : 11

9 : 11

1 : 3

Petráš Pavel

Kapusta Marián

11 : 8

11 : 7

11 : 8

3 : 0

Goldír Jakub

Cyprich Radovan

3 : 11

14 : 12

11 : 7

8 : 11

5 : 11

2 : 3

Cyprich Samuel

Mariak Milan

11 : 9

10 : 12

12 : 10

7 : 11

11 : 8

3 : 2

Petráš Pavel

Cyprich Radovan

11 : 7

10 : 12

11 : 8

11 : 7

3 : 1

Cyprich Samuel

Kapusta Marián

11 : 7

11 : 7

6 :  11

11 : 2

3 : 1

Goldír Jakub

Mariak Milan

11 . 6

10 : 12

11 : 6

11 : 9

3 : 1


1-10 of 42

Comments