Aktuality 2018



OCENENIE NAJLEPŠÍCH ŠPORTOVCOV MESTA ZA ROK 2017




47. týždeň 2018

uverejnené 18. 11. 2018, 4:43 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované ]

Utorok20.11.201817:309. ligaČadca F - Divina - Lúky B

Utorok

20.11.2018

17:30

9. liga

Čadca G - Ovčiarsko B

Streda

21.11.2018

18:00

7. liga

Kysucké Nové Mesto B - Čadca E

Piatok

23.11.2018

18:00

5. liga

Krásno nad Kysucou A - Čadca D

Piatok

23.11.2018

18:00

4. liga

Medokýš Martin B - Čadca C

Sobota

24.11.2018

09:00

SPM

Dorast    Valaliky           Propozície          Stránka turnaja

Nedeľa

25.11.2018

09:00

SPM

U - 21    Valaliky            Propozície          Stránka turnaja

MSK ČADCA 13.11.2018

uverejnené 18. 11. 2018, 4:42 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 18. 11. 2018, 9:42 ]


46. týždeň 2018

uverejnené 14. 11. 2018, 4:13 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 18. 11. 2018, 10:31 ]

Utorok13.11.201817:305. ligaČadca D - Žilina Energodata D     9 : 9

Utorok

13.11.2018

17:30

7. liga
Body: Kubjatko 3,5, Šramo ml. 3, Svrček Peter st. 1,5, Kapusta Michal 1
Čadca E - Čierne A                        9 : 9

Streda

14.11.2018

17:30

9. liga
Body: Poneková 3,5, Fritz 2,5, Šramo 2, Holeščák 1
Jasenové B - Čadca G                   11 : 7

Štvrtok

16.11.2018

18:00

9. liga
Body: Kormanec 4,5, Olešňan 1,5, Krúpik Dávid 1
Ovčiarsko B - Čadca F                    9 : 9

Piatok

16.11.2018

18:00

4. liga
Body: Holeščák 4,5, Svrček Peter ml. 4,5
Čadca C - Teplička nad Váhom A   11 : 7 

Sobota

17.11.2018

10:00

1. liga
Body: Ďuraj 2, Kapusta Martin 2, Kapusta Michal 1, Šramo ml. 1      5 x wo
Rimavská Sobota A - MSK Čadca B  4 : 10

Nedeľa

18.11.2018

09:00

BTM


Body: Cyprich Samuel 3,5, Kapusta Marián 2,5, Mariak 2,5, Cyprich Radovan 1,5
Bodovací turnaj najmladšie žiactvo, staršie žiactvo   Ružomberok      Propozície
Najmladšie žiačky: 1.miesto  Kubjatková, 2. miesto Gerátová             Konečné poradie
Najmladší žiaci:      4. miesto Turiak, 5. - 6. miesto Podmanický         Konečné poradie
Starší žiaci:              1. miesto Šramo, 2. miesto  Kubjatko                   Konečné poradie

45. týždeň 2018

uverejnené 3. 11. 2018, 1:09 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 10. 11. 2018, 8:19 ]

Utorok 06.11.2018 17:30 9. liga  Čadca F - Jasenové B       10 : 8

Utorok

06.11.2018

17:30

9. liga
Body: Holeščák 4,5, Turiak 3, Svrček Peter ml. 2,5
Čadca G - Kysucké Nové Mesto C   10 : 8

Utorok

06.11.2018

18:00

4. liga
Body: Cisárik Štefan 3,5, Kubjatková 3,5, Olešňan 1, Polák 1, Cisárik Marco .0,5, Gerátová 0,5
Kysucké Nové Mesto A  - Čadca C    9 : 9

Piatok

09.11.2018

17:30

7. liga
Body: Kapusta Martin 3, Šramo ml. 2,5, Ďuraj 2, Kapusta Michal 1,5
Žilina Tepláreň A - Čadca E      17 : 1

Piatok

09.11.2018

17:30

5. liga
Body: Fritz 0,5, Maslík 0,5
Višňové B - Čadca D    5 : 13

Sobota

10.11.2018

09:00

SPM
Body: Kubjatko 4,5, Kapusta Michal 4, Šramo ml. 3, Svrček Peter st. 1,5
Najmladšie žiactvo    Valaliky        Stránka turnaja
Výsledky žiačky: 7. Kubjatková, 21 -30 Gerátová
Skupiny,  Pavúk,  O umiestnenie 1 - 8,  Konečné poradie
Výsledky žiaci: 37 -  54  Turiak, 55 - 72 Podmanický
Skupiny,  PavúkO umiestnenie 1 - 8,  Konečné poradie

43. týždeň 2018

uverejnené 20. 10. 2018, 7:16 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 18. 11. 2018, 10:35 ]

Pondelok

22.10.201818:009. ligaDivina Lúky C - Čadca G    10 : 8
Body: Kormanec 4,5, Olešňan 1,5,  Cisárik Marco 1, Krupík Dávid 1
Utorok

23.10.201817:305. ligaČadca D - Nesluša      6 : 12
Body: Šramo ml. 3,5, Svrček st. 2,5
Utorok23.10.201817:307. ligaČadca E - Ovčiarsko A    12 : 6

Streda

24.10.2018

18:00

9. liga
Body: Hlušek 3,5, Šramo st. 3,5, Fritz 2,5, Holeščák 1,5, Maslík 1 
Kysucké Nové Mesto C - Čadca F    12 : 6

Piatok

26.10.2018

17:00

extraliga
Body: Turiak 3, Svrček ml. 2, Podmanický 1
MSK Čadca A - ŠKST Ružomberok A    5 : 5

Piatok

26.10.2018

18:00

4. liga
Body: Petráš 3,5, Blažek 1,5
Čadca C - Sučany A     6 : 12

Sobota

27.10.2018

10:00

extraliga
Body: Šramo ml. 3, Ďuraj 2,5, Svrček st. 0,5
MSK Čadca A - TJ STO Nižná A    6 : 0

Sobota

27.10.2018

11:30

1. liga
Body: Blažek 2, Cyprich Samuel 2, Petráš 2
MSK Čadca B - ŠKST Ružomberok B    8 : 6

Sobota

27.10.2018

16:00

1. liga
Body: Mariak 2,5, Cyprich Radovan 2,5, Kapusta Marián 2, Cyprich Samuel 1
MSK Čadca B - MSTK Tvrdošín A    9 : 5

Nedeľa

28.10.2018

09:00

  BTM
Body: Kapusta Marián 3,5, Cyprich R. 2, Mariak 2, Cyprich S. 0,5  1 x wo
Bodovací turnaj najmladšie žiactvo, staršie žiactvo  Ružomberok     Propozície


Najmladšie žiačky: 2.  Kubjatková, 5. Gerátová  Konečné poradie
Najmladší žiaci:     7. Polák, 9.-16. Cisárik,         Konečné poradie
                             17.-24. Podmanický, Svrček Kristián, Turiak
Starší žiaci:             1. Šramo, 17.-20. Škola, 
                              21.-22. Svrček Peter               Konečné poradie

                            

42. týždeň 2018

uverejnené 13. 10. 2018, 23:55 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 21. 10. 2018, 1:14 používateľom Marian Kapusta ]

Utorok16.10.201817:309. ligaČadca F - Divina - Lúky C    10 : 8

Utorok

16.10.2018

17:30

9. liga
Body: Holeščák 4,5, Škola 4,5, Svrček ml. 1
Čadca G - Mojš A     2 : 16

Štvrtok

18.10.2018

17:30

7. liga
Body: Kubjatková  1, Kormanec 0, 5, Olešňan 0,5
Lietavská Lúčka B - Čadca E    9 : 9

Piatok

19.10.2018

18:00

5. liga
Body: Fritz 3,5, Šramo st. 3, Hlušek 1, Škola 1, Holeščák 0,5
Strečno A - Čadca D      11 : 7

Piatok

19.10.2018

18:00

4. liga
Body: Kubjatko 4,5, Fritz 1, 5, Škola 1
Stará Bystrica A - Čadca C    6 : 12

Sobota

20.10.2018

09:00

SPM
Body: Kapusta Martin 3, 5, Kapusta Michal 3, Šramo ml. 3, Ďuraj 2,5
Starší žiaci       Veľké Úľany                      Propozície       Stránka turnaja







Výsledky:2 .Kapusta Michal, 13 - 14. Šramo, 47 - 65. Fritz, 70 - 82 Svrček Peter
Skupiny,  2. stupeň,  O umiestnenie 1 - 8,  Konečné poradie


1. Goldír , 2. Kapusta , 3. Budinský , 4. Palušek 

41. týždeň 2018

uverejnené 7. 10. 2018, 8:50 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 14. 10. 2018, 5:58 ]


Utorok 09.10.2018 17:30 5. liga Čadca D - Rajec A     8 : 10

Utorok

09.10.2018

17:30

7. liga
Body: Poneková 1,5, Kubjatko 1, Svrček st. 0,5      5 x wo
Čadca E - Rajec B     10 : 8

Piatok

12.10.2018

18:00

9. liga
Body: Fritz 4, Pištek 2,5, Škola 1,5, Holeščák 1, Maslík 0,5, Šramo st. 0,5
Mojš A - Čadca F   18: 0

Piatok

12.10.2018

18:00

9. liga

Divinka - Lalinok A - Čadca G   10 : 8

Piatok

12.10.2018

18:00

4. liga
Body: Cisárik Štefan 4,5, Kubjatková 3, Cisárik Marco
Čadca C - Kláštor pod Znievom    3 : 15
0,5

Piatok

12.10.2018

17:00

extraliga
Body: Šramo ml. 1,5, Ďuraj 1, Kapusta Michal 0,5
STK Rybník A - MSK Čadca A    4 : 6

Sobota

13.10.2018

10:00

extraliga
Body: Petráš 3,5, Blažek 1,5, Cyprich Samuel 1
Geológ Rožňava A - MSK Čadca A     3 : 6

Sobota

13.10.2018

10:00

1. liga
Body: Blažek 2, Cyprich Samuel 2, Petráš 2
MSK Čadca B - STK Sokol Stránske    7 : 7

Sobota

13.10.2018

16:00

1. liga
Body: Cyprich Radovan 2,5, Kapusta Marián 2,5, Mariak 2
MSK Čadca B - Lokomotíva Vrútky A    10 : 4

Nedeľa

14.10.2014

10:00

extraliga-d
Body: Cyprich Radovan 3,5, Mariak 3, Cyprich Samuel 2, Kapusta Marián 1,5 
MSTK Tvrdošín A - MSK Čadca A     6 : 1

Nedeľa

14.10.2014

10:00

extraliga-d
Body: Cyprich Samuel 1
KST ZŠ Turč. Teplice A - MSK Čadca A  1 : 6
Body: Cyprich Samuel 2,5 , Kapusta Martin 2,5, Kapusta Michal 1

40. týždeň 2018

uverejnené 1. 10. 2018, 7:02 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 10. 10. 2018, 8:49 ]

Utorok02.10.201817:309. ligaČadca F - Čadca G   8 : 10


Utorok


02.10.2018


18:00


7. liga
Body: Podmanický 3, Turiak 2, Krupík Marek. 2, Svrček Kristián.1, 
           Kubjatková 4,5, Polák 3,5, Olešňan 1,5, Cisárik Marco 0,5
Kotešová B - Čadca E     13 : 5

Piatok

05.10.2018

18:00

5. liga
Body: Fritz 3, Škola 2
Bytča B - Čadca D     16 : 2   

Piatok

05.10.2018

18:00

4. liga
Body: Kubjatko 1, Poneková 1
Čadca C - Radoľa B    6 : 12

Sobota

06.10.2018

09:00

SPM
Body: Ďuraj 2, Šramo 2, Kapusta Michal 1, Svrček 1
Dorastenci     Kežmarok                Stránka turnaja










Výsledky: Skupiny    2. stupeň    o umiestnenie 1 - 8     Konečné poradie
15 - 16  Cyprich Samuel,  25 - 32 Cyprich Radovan, 33 - 40 Kapusta Martin 
41 - 60 Kapusta Michal, 61 - 80 Piala

Najďalej sa spomedzi hráčov nášho klubu prebojoval Samuel Cyprich, no jeho prehra s Martinom Ďanovským z Vrútok, ktorá znamenala vyradenie už v osemfinále, rozhodne nie je úspechom. O kolo skôr vypadol prekvapujúco aj Radovan Cyprich, porážka v pomere 3:1 na sety s Davidom Gašparovičom sa tiež radí do kategórie prekvapujúcich. „Pre mňa osobne sú začiatky sezóny ťažké. Prvé zápasy hrám veľmi zle. Každopádne, verím, že sa to zlepší a moje výkony budú rásť,“ vysvetľuje Cyprich, ktorý skončil v Kežmarku na 17. – 32. mieste. Napriek tréningovému výpadku a zdravotným komplikáciám šiel na úvodný turnaj sezóny zabojovať aj Martin Kapusta. Ten sa, podobne ako bratia Cyprichovci, prebojoval cez sito skupinovej fázy do hlavnej súťaže a nakoniec obsadil 33. – 40. pozíciu. Michal Kapusta si na svoje konto pripísal jedno víťazstvo nad Petrom Kosom z Vranova nad Topľou, Marián Piala nestačil v skupine na všetkých svojich súperov. Obaja vekom ešte len starší žiaci tak skončili v skupinovej fáze Slovenského pohára.   

39. týždeň 2018

uverejnené 1. 10. 2018, 6:40 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 1. 10. 2018, 6:52 ]

Sobota29.09.201810:001. ligaEnergodata Žilina A  - MSK Čadca B   7 : 7

Nedeľa

30.09.2018

10:00

BTM
Body: Cyprich Samuel  2,5, Cyprich Radovan 1,5, Kapusta Marián 1,5, Mariak 1,5
Bodovací turnaj mladšie žiactvo, dorast - Zvolen     Propozície     Stránka turnaja


39. týždeň 2018

uverejnené 1. 10. 2018, 6:22 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 2. 10. 2018, 2:36 ]

Piatok28.09.201817:00extraligaMSK Čadca A - STO Valča A      6 : 4  Body:    Blažek 2,5, Petráš 2,5, Cyprich S. 1





1-10 of 39

Comments