Aktuality 2018



OCENENIE NAJLEPŠÍCH ŠPORTOVCOV MESTA ZA ROK 2017




22. týždeň 2018

uverejnené 25. 5. 2018, 4:40 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 25. 5. 2018, 4:44 ]

Piatok        01.06.2018     17:30                            Konferencia KSTZ  - Ružomberok    Pozvánka

Sobota       02.06.2018     09:00         M SR         Majstrovstvá SR jednotlivcov mladšieho žiactva  - Stolnotenisové centrum Bratislava

Nedeľa
      03.06.2018     09:00         M SR          Pokračovanie Majstrovstiev SR mladšieho žiactva  Stránka turnaja

19. týždeň 2018

uverejnené 13. 5. 2018, 9:22 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 14. 5. 2018, 23:47 ]

Nedeľa      13.05.2018     09:00         M SR           Pokračovanie M SR jednotlivcov dorast     Stránka turnaja    
 
CYPRICH Samuel  a MAROUSKOVÁ Monika / Trenčín / bronzoví
 
   >>   PROPOZÍCIE

   >>   ČASOVÝ HARMONOGRAM
 
   >>   ŠTARTOVÁ LISTINA DORASTENCI         
  
   >>   ŠTARTOVÁ LISTINA DORASTENKY     

   >>   VÝSLEDKY

   >>   KONEČNÉ PORADIE

19. týždeň 2018

uverejnené 9. 5. 2018, 1:02 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 13. 5. 2018, 9:20 ]

Sobota       12.05.2018     08:45        M SR            M SR jednotlivcov dorastu  Čadca        Stránka turnaja     

Majstrovstvá SR jednotlivcov dorast slávnostne otvorili primátor mesta Čadca Ing. Milan Gura a predseda MSK Čadca Mgr. Marián Kapusta

19. týždeň 2018

uverejnené 5. 5. 2018, 6:58 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 9. 5. 2018, 1:18 ]

Utorok       08.05.2018    09:00                        Majstrovstvá  Slovenskej Republiky  družstiev mladšieho žiactva        Stránka turnaja


Naši mladší žiaci    Fritz,  Šramo ,  Kubjatko  strieborní. 

18. týždeň 2018

uverejnené 27. 4. 2018, 2:33 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 6. 5. 2018, 2:30 ]

Utorok      01.05.2018     09:00          M SR          M SR družstiev starších žiakov  Ružomberok      Stránka turnaja  Konečné výsledky
                                                                                     
                                                                                     MSK Čadca / Fritz,  Kapusta Michal, Piala / obsadil na M SR družstiev 5. miesto
                                                                                   
Sobota       05.05.2018     09:15         M SR          M SR jednotlivcov - staršie žiactvo  Valaliky        Propozície       Stránka turnaja
                                                                               
                                                                               Dvojhry: Skupiny chlapci  Pavúk chlapci   Jakub Goldír Majster SR pre rok 2018

Nedeľa      06.05.2018     09:00         M SR           Pokračovanie M SR jednotlivcov - staršie žiactvo   Valaliky

16. týždeň 2018

uverejnené 15. 4. 2018, 0:12 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 10. 5. 2018, 3:59 ]

Sobota       21.04.2018     09:00          SPM           4. turnaj - mladšie žiačky  P. Bystrica                   Stránka turnaja   Konečné poradie
                                                                                      
                                                                               17. - 24 miesto  Kubjatková,  37. - 48 miesto Gerátová   Skupiny     Pavúk     

Sobota       21.04.2018     09:00          SPM          4. turnaj - mladší žiaci  Žiar nad Hronom             Stránka turnaja    Konečné poradie      

3. miesto Šramo, 11. - 12. miesto Kubjatko 25. - 32. miesto Fritz

33. - 54. miesto Imrišík, Holeščák, 55. - 81. miesto Gerá






15. týždeň 2018

uverejnené 7. 4. 2018, 16:47 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 17. 4. 2018, 7:21 ]

Sobota

14.04.2018

 09:00

   SPM

4. turnaj - dorastenci  Čadca     Stránka turnaja      Konečné poradie


4. miesto Cyprich Samuel, 5. miesto Cyprich Radovan, 25.-32. miesto Kapusta Michal


37.-54. miesto Kapusta Martin, Kubjatko, Piala, Šramo    SkupinyPavúk


Nedeľa

 15.04.2018

 10:00

   kvalifikácia

družstiev SŽ medzi krajmi BB a ŽA o postup na M SR    Propozície


Čadca - Ružomberok 0 : 7, Čadca - Lučenec 6 : 3, Čadca - Malachov 6 : 2


Na M SR družstiev v Ružomberku 1.5.2018 postúpili Ružomberok a Čadca

14. týždeň 2018

uverejnené 30. 3. 2018, 0:19 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 15. 4. 2018, 0:51 ]

Sobota

07.04.2018

 10:00

   1. liga

MSK Čadca B - Stará Ľubovňa/Jakubany A    7 : 7

Body: Mariak 3, Cyprich Samuel 2, Kapusta Marián 2

Sobota

 07.04.2018

 16:00

   1. liga

MSK Čadca B - Fortuna Kežmarok A    10 : 4

Body: Cyprich Samuel 3,5, Mariak 3, Kapusta Marián 2,5    1 x wo

Nedeľa



Nedeľa

 08.04.2018



08.04.2018

 10:00



10:00

   1. divízia


  

MK

3. turnaj - najmladší žiaci Kysucké Nové Mesto

Čadca - Vrútky 0 : 10

Čadca - KNM   6 : 4  Body: Polák 2,5, Turiak 2,5, Olešňan 1     Konečná tabuľka

Majstrovstvá Žilinského kraja jednotlivcov - staršie žiactvo Vrútky  Propozície


Dvojhra: 5.-8. miesto Kapusta Michal, Kubjatko, Šramo, 9.-16. miesto Piala


Skupiny,  Pavúk,  Konečné výsledky


Štvorhra:1.  Šramo-Švento, 3.-4.  Kubjatko-Piala, 5.-8.  Kapusta-Rusina / Ružomberok /

12. týždeň 2018

uverejnené 17. 3. 2018, 0:58 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 15. 4. 2018, 0:54 ]

Pondelok

 19.03.2018

 17:30

 7. liga

Žilina Energodata F - Čadca F    14 : 4

Body: Fritz 2, Škola 1,5, Imrišík 0,5

Utorok

 20.03.2018

 17:30

 9. liga

Čadca H - Divinka Lalinok A     0 : 18


Piatok


Piatok


Piatok


Sobota





Sobota


Sobota



Nedeľa

 23.03.2018


23.03.2018


23.03.2018


24.03.2018





24.03.2018


24.03.2018



25.03.2018

 18:00


18:00


18:00


09:00





10:00


15:00



10:00

 5. liga


 9. liga


4. liga


SPM





2. liga


2. liga



1. divízia

Rajec A  - Čadca E      12 : 6

Body: Kubjatko 2, Piala 2, Poneková 1, Kantorík 1

Mojš A  - Čadca G     7 : 11

Body: Cisárik Štefan 4,5, Maslík 3,5, Holeščák 3

Čadca D - Trnové A      2 : 16 

Body: Kapusta Martin 1, Šramo ml. 1

4. turnaj N žiaci Pezinok   Skupiny,   Pavúk,  Konečné poradie

33.-44. miesto Polák, 45.-66. miesto Olešňan, Podmanický, Turiak, 

67.-88. miesto Cisárik, Krupík Marek, Moskáľ

N žiačky Moravský Svätý Ján  Skupiny,  Pavúk,  Konečné poradie

9.-10. miesto Kubjatková, 21.-30. miesto Gerátová

Revúca A - Čadca C      15 : 3

Body: Ďuraj 1, Kapusta Martin 1, 1 x wo

Žiar nad Hronom  A - Čadca C   5 : 13

Body: Ďuraj 4, Kapusta Martin 3, Svrček 3, Kapusta Michal 2,   1 x wo


4. turnaj starší žiaci  Čadca   Konečná tabuľka


3.-4. miesto Šramo, 5.-8. miesto Kubjatko, 9.-.16. miesto Fritz, Škola


19.-20. miesto Imrišík, 21.-24. miesto Gerát


Výsledky: Skupina A - DSkupina E - HPavúk APavúk BKonečné poradie jednotlivcov


11. týždeň 2018

uverejnené 11. 3. 2018, 0:24 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 27. 3. 2018, 6:43 ]

Utorok

 13.03.2018

 17:30

 5. liga

Čadca E - Strečno A           8 : 10

Body: Piala 3, Kubjatko 2, Pištek 2, Poneková 1

Utorok

 13.03.2018

 17:30

 7. liga

Čadca F - Terchová A        12 : 6

Body: Škola 4,5, Fritz 3,5, Gerát 2, Imrišík 2

Štvrtok


Štvrtok


Piatok


Sobota


Sobota


Nedeľa




Nedeľa





 15.03.2018


15.03.2018


16.03.2018


17.03.2018


17.03.2018


18.03.2018




18.03.2018





 17:30


18:00


18:00


10:00


16:00


10:00




10:00




 4. liga


 9. liga


 9. liga


1. liga


1. liga


extraliga




1. divízia




Žilina C - Čadca D            5 : 13

Body: Kapusta Martin 4, Kapusta Michal 3,5, Šramo 3,5, Piala 2

Divina Lúky B  - Čadca H        15 : 3

Body: Kormanec 3

Divinka Lalinok A - Čadca G   12 : 6

Body: Cisárik Štefan 4, Holeščák 2

Lokomotíva Vrútky A - MSK Čadca B     1 : 13

Body: Mariak 3, Cyprich Samuel 2,5, Krkoška 2, Kapusta Marián 1,5   4 x wo

ŠKST Ružomberok B - MSK Čadca B      7 : 7

Body: Kapusta Marián 2,5, Mariak 2,5, Krkoška 1,5 Cyprich Samuel 0,5

4. kolo extraligy dorast   - Prievidz

Nitra - Čadca 6 : 2 Body: Cyprich S. 1, Cyprich R. 1

Karlova Ves - Čadca 2 : 6 Body: Cyprich S. 2,5, Cyprich R. 2,5

Nová Baňa - Čadca 1 : 6 Body: Cyprich S. 3,5, Cyprich R 2,5, Kapusta Mar. 1 

4. kolo mladší žiaci Tvrdošín  Konečná tabuľka 

mladšie žiačky Ružomberok   Konečná tabuľka 

Žiaci: Čadca - Vrútky 6 : 2, Čadca - KNM 5 : 5, Čadca - Tvrdošín 6 : 3

Žiačky: Čadca - Tvrdošín 2 : 3, Čadca - Ružomberok 0 : 5

             Čadca - Vrútky 5 : 0, Čadca - Medokýš 2 : 3

1-10 of 22

Comments