AKTUALITY 2017

 



   

MLADŠÍ ŽIACI MAJSTRI SLOVENSKEJ REPUBLIKY V SÚŤAŽI DRUŽSTIEV V SEZÓNE 2016/2017

Darujte nám 2% zo zaplatených daní za rok 2016 na rozvoj našej mládeže.

Vianoce 2017

uverejnené 18. 12. 2017, 5:59 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 19. 12. 2017, 4:30 ]

 
Milí spoluhráči, členovia a priaznivci klubu MSK Čadca,
prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré
do nového roka 2018.
Zároveň by som Vás chcel pozvať na náš tradičný
tatarák“, 29.12.2017 o 16.30 hod

Marián Kapusta
predseda MSK Čadca

                                                         

50. týždeň 2017

uverejnené 11. 12. 2017, 1:41 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 26. 12. 2017, 23:52 ]

Pondelok

 11.12.2017

 17:30

 7. liga

Krásno B - Čadca F    16 : 2

Body: Maslík 1, Škola 1

Utorok

 12.12.2017

 17:30

 9. liga

Čadca G - Kysucké Nové Mesto B      6 : 12   

Body: Maslík 3, Holeščák 2, Svrček Peter ml. 1

Utorok

 12.12.2017

 17:30

 9. liga

Čadca H - Kotešová IRIS A    1 : 17

Body: Polák 1

Piatok

 15.12.2017

 18:00

 5. liga

Krásno A - Čadca E    11 : 7

Kubjatko 3, Piala 3, Kantorík 1

Sobota




Nedeľa


 

 16.12.2017




17.12.2017

 09:00




10:00

 SPM




1. divízia

2. turnaj dorast - Valaliky  Stránka turnaja     Konečné poradie

6. Cyprich Samuel, 13.-14. Cyprich Radovan, 25.-32. Kapusta Michal

33.-42. Kapusta Martin, 43.-64. Piala Marián

Skupiny,  Pavúk,  o 3. - 16. miesto,  o 17. - 20. miesto

2. turnaj starší žiaci - Vrútky 

Ružomberok - Čadca 6 : 2,  Čadca - KNM  7 : 0, Čadca - Bytča 7 : 0, 

Čadca - Valča  9 : 0, Čadca - Tvrdošín 9 : 0, Čadca - Vrútky 9 : 0

V play - off Čadca chýbať nebude

uverejnené 11. 12. 2017, 1:40 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 14. 12. 2017, 4:55 ]



49. týždeň 2017

uverejnené 6. 12. 2017, 10:06 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 10. 12. 2017, 10:34 ]




Extraligisti si vybojovali do druhej časti extraligy účasť medzi šesticu najlepších, ktorá bude bojovať o titul majstra SR!

 Utorok


 Utorok

 05.12.2017


05.12.2017

 17:30


 17:30

 7. liga


5. liga

Čadca F - Žilina Energodata F    5 : 13

Body: Fritz 1,5, Gerát 1,5, Škola 1,5, Holeščák 0,5

Čadca E - Rajec A  9 : 9

Body: Piala 3,5, Kubjatko 3, Pištek 1,5, Kantorík 1

 Piatok

08.12.2017

 17:00

 extraliga

MSK Čadca A - Interspead Nové Zámky A      6 : 3

Body: Blažek 3,5, Petráš 2,5

 Piatok

 08.12.2017

 17:30

 9. liga

Čadca G - Mojš A    7 : 11 

Body: Maslík 4,5, Svrček Peter ml. 2,5

 Piatok

 08.12.2017

 18:00

 9. liga

Divinka Lalinok A - Čadca H    18 : 0


 Piatok

 08.12.2017

 18:00

 4. liga

Trnové A - Čadca D   18 : 0    

 

 Sobota

 09.12.2017

 10:00

 extraliga

MSK Čadca A - Hontianské Trsťany/Dudince A   1 : 6

Body: Petráš 1

 Sobota

 09.12.2017

 10:00

 1. liga

Stará Ľubovňa/Jakubany A - MSK Čadca B     7 : 7

Body: Krkoška 3,5, Cyprich Samuel 2, Mariak 1,5

 Sobota


 Nedeľa


 

 09.12.2017


10.12.2017

 16:00


10:00

 1. liga


extraliga

Fortuna Kežmarok A - MSK Čadca B  0 : 14

Body: Cyprich Sam. 3,5, Kapusta Marián 2,5, Krkoška 2,5, Mariak 2,5   3 x  wo

2. kolo extraligy dorastencov - Vrútky   

Čadca A - Vranov A  1 : 6, Body: Cyprich Samuel 1

Čadca A - Košice A   1 : 6  Body: Cyprich Samuel 1 

Čadca A - Košice B   6 : 1  Body: Cyprich S. a  Cyprich R. 2,5, Kapusta Martin 1

48. týždeň 2017

uverejnené 26. 11. 2017, 0:35 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 5. 12. 2017, 2:12 ]


Utorok

 28.11.2017

17:30

9. liga

Čadca G -  Divinka Lalinok A     3 : 15

Body: Svrček Peter ml. 2, Novák 1

 Utorok

 28.11.2017

 17:30

 9. liga

Čadca H - Divina Lúky B     1 : 17

Body: Kubjatková 1

 Piatok

 01.12.2017

 18:00

 5. liga

Strečno A - Čadca E    12 : 6

Body: Melicherová 3, Piala 2, Kubjatko 1

 Piatok

 01.12.2017

 18:00

 7. liga

Terchová A - Čadca F    15 : 3

Body: Imrišík 2, Maslík 0,5, Škola 0,5

 Piatok

 01.12.2017

 18:00

 4. liga

Čadca D - Žilina C   5 : 13

Body: Svrček Peter st. 2, Kapusta Martin 1,5, Šramo 1,5

 Piatok

 01.12.2017

 18:00

 extraliga

Lokomotíva Košice A - MSK Čadca A   6 : 4 

Body: Blažek 2, Petráš 2 

 Sobota

 02.12.2017

 10:00

 extraliga

MŠK VSTK Vranov A - MSK Čadca A    1 : 6 

Body: Blažek 2,5, Petráš 2,5, Cyprich Radovan 1

 Sobota

 02.12.2017

 10:00

 1. liga

MSK Čadca B - Lokomotíva Vrútky A    9 : 5

Body: Krkoška 3, Kapusta Marián 2,5, Mariak 2, Cyprich Samuel 1,5

 Sobota

 02.12.2017

 10:00

 2. liga

Čadca C - Revúca A     10 : 8

Body: Straka 3,5, Poliaček 2,5, Cyprich Sam. 2, Kapusta Martin 1,5, Svrček 0,5

 Sobota


Sobota


Nedeľa

 02.12.2017


02.12.2017


03.12.207

 15:00


16:00


09:00

 2. liga


1. liga


SPM

Čadca C - Žiar nad Hronom A  9 : 9

Body: Straka 2,5, Cyprich Samuel 2, Ďuraj 2, Poliaček 1,5, Kapusta Martin 1

MSK Čadca B - ŠKST Ružomberok B  9 : 5
Body: Kapusta Marián 3,5, Krkoška 2,5, Cyprich Samuel 1,5, Mariak 1,5
2. turnaj mladšie žiactvo hala SSTZ Bratislava   Propozície,  Stránka turnaja
Žiaci:    9.-10.    Kubjatko, Šramo, 25.-32.  Fritz, 33.-64. Gerát, Holeščák, Imrišík
Žiačky: 29.-42. Kubjatková, 43.-56. Gerátová

47. týždeň 2017

uverejnené 19. 11. 2017, 1:30 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 1. 12. 2017, 3:03 ]


Utorok

 

21.11.2017

 

17:30

 

5. liga

 

Čadca E - Radoľa B       6 : 12

Body: Piala 2, Kubjatko 1, Melicherová 1, Pištek 0,5, Poneková 0,5,  1 x wo

Utorok


 21.11.2017

 17:30

 7. liga

Čadca F - Tepláreň A      7 : 11

Body: Imrišík 2,5, Fritz 2, Škola 1,5, Gerát 1

Streda

 22.11.2017

 17:30

 9. liga

Kotešová C - Čadca H     15 : 3

Body: Kormanec 2, Kubjatková 1

Štvrtok

 23.11.2017

 18:00

 9. liga

Divina Lúky B - Čadca G   16 : 2

Body: Holeščák 1, Maslík 1  

Piatok


Sobota


Sobota

Sobota


Nedeľa


 24.11.2017


25.11.2017


25.11.2017

25.11.2017


26.11.2017



 18:00


09:00


10:00

15:00


09:00

 4. liga


SPM


2. liga

2. liga


SPM




Medokýš Martin B - Čadca D      14 : 4

2. turnaj - staršie žiactvo Valaliky      Stránka turnajaKonečné poradie

17.-20. Kapusta Michal, 20.-24. Šramo, 25.-32. Piala, 33.-48. Kubjatko

SkupinyPavúkPavúk o umiestnenie 3-16Pavúk o umiestnenie 17-20

Nižná B - Čadca C        18 : 0

Tvrdošín B - Čadca C   17 : 1

Body: Ďuraj 1

2. turnaj U - 21 Valaliky    Stránka turnaja,  Konečné poradie

15.-21. Cyprich Radovan, 29.-30. Cyprich samuel

SkupinyPavúkPavúk o umiestnenie 3-14


46. týždeň 2017

uverejnené 11. 11. 2017, 10:50 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 1. 12. 2017, 3:06 ]


Utorok

 

14.11.2017

 

17:30

 

9. liga

 

Čadca H - OA Čadca A    1 : 17

Body: Kormanec1

Utorok

 14.11.2017

 17:30

 9. liga

Čadca G - Kotešová C   6 : 12

Body: Holeščák 3,5, Maslík 2,5

Utorok

 14.11.2017

 17:30

 7. liga

Kotešová B - Čadca F       9 : 9 

Body: Imrišík 3,5, Fritz 3, Škola 2,5

Štvrtok

 16.11.2017

 18:00

 4. liga

Kláštor pod Znievom A - Čadca D   14 : 4

Body: Kapusta Martin 2, Šramo 2   

Piatok


Piatok

Piatok


Sobota


Sobota


Nedeľa

 

 17.11.2017


17.11.2017

17.11.2017


18.11.2017


18.11.2017


19.11.2017



 17:30


13:00

18:00


10:00


16:00


10:00

 5. liga


extraliga

extraliga


1. liga


1. liga


1. divízia




Žilina Energodata D - Čadca E   2 : 16

Body: Melicherová 4,5, Poneková 4,5, Kubjatko3,5, Piala3,5

SK Vydrany A -      MSK Čadca A   7 : 0

MSK Malacky A -  MSK Čadca A   6 : 4 

Body: Petráš 2,5, Blažek 1,5

MSK Čadca B - ŠKST Michalovce A      8 : 6

Body: Krkoška 3,5, Kapusta Marián 2, Mariak 1,5, Cyprich Samuel 1

MSK Čadca B - STO Mokrance A    9 : 5

Body: Krkoška 3,5, Cyprich Samuel 2,5, Mariak 2,5, Kapusta Marián 0,5

2. turnaj mladší žiaci a žiačky Vrútky


Žiaci:    Vrútky A - Čadca A 0 : 6, KNM A - Čadca A 2 : 6, Čadca A - Tvrdošín A  6 : 4


Žiačky: Čadca A - Tvrdošín A  0 : 4, Ružomberok A - Čadca A  3 : 2

             

             Čadca A - Vrútky A  3 : 2, Medokýš A - Čadca A  2 : 3

             


45. týždeň 2017

uverejnené 4. 11. 2017, 13:30 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 24. 11. 2017, 7:02 ]


Utorok

 

07.11.2017

 

17:30

 

5. liga

 

Čadca E - Rosina A     13 : 5

Body: Poneková 4, Melicherová 3, Piala 3, Pištek 2,5, Kantorik 0,5

 Utorok

 07.11.2017

 17:30

 7. liga

Čadca F - Zákopčie B    7 : 11

Body: Fritz 3, Škola 2,5, Imrišík 1,5

 Utorok

 07.11.2017

 17:30

 9. liga

OA Čadca A - Čadca G    7 : 11 

Body: Maslík, 3,5, Holeščák 3,5, Cisárik Štefan 3

 Streda

 08.11.2017

 18:00

 4. liga

Kysucké Nové Mesto A - Čadca D    7 : 11

Body: Kapusta Michal 4,5, Kapusta Martin 2,5, Šramo 2,5, Svrček 1,5

 Streda


Sobota


Sobota


Sobota



Nedeľa


 08.11.2017


11.11.2017


11.11.2017


11.11.2017



12.11.2017






 18:00


09:00


10:00


15:00



09:00


 9. liga


SPM


2. liga


2. liga



SPM




Kysucké Nové Mesto B - Čadca H   14 : 4

Body: Kubjatková 2, Gerátová 1, Polák 1     

2. turnaj najmladšie žiačky Humenné    Propozície,  Stránka turnaja

9. - 10 . miesto Kubjatková    SkupinyPavúk,  Konečné poradie 

Čadca  C - MSTK Martin A        6 : 12   

Body: Cyprich Samuel 3,  3 x wo

Čadca C - Energodata Žilina B    7 : 11

Body: Cyprich Samuel 3,5, Ďuraj 0,5,     3 x wo


2. turnaj najmladší žiaci Vrútky    Propozície,  Stránka turnaja

49.- 64. miesto Olešňan Oliver, Polák Peter, Svrček Kristián

SkupinyPavúkKonečné poradie






Zľava:  Polák Peter, Cisárik Marco, Olešňan Oliver, Gerátová Soňa, Kubjatková Alica

44. týždeň 2017

uverejnené 30. 10. 2017, 2:24 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 6. 11. 2017, 23:18 ]

Piatok

 03.11.2017

 18:00

 4. liga

Čadca D - Višňové A    4 : 14

Body: Kapusta Martin 1, Kapusta Michal 1, Šramo 1    1 x wo

Sobota


Sobota


Nedeľa



 04.11.2017


04.11.2017


05.11.2017



 10:00


15:00


10:00

 2. liga


2. liga


1. divízia




Oravská lesná A - Čadca C   14 : 4

Body: Cyprich Samuel 3,5, Ďuraj 0,5

Námestovo A -  Čadca C   12 : 6

Body: Cyprich Samuel 4, Kapusta Martin 2

1. turnaj najmladší žiaci - Čadca  družstva: Čadca A, KNM A, Vrútky A

Čadca A - KNM A     5 : 5  Body: Moskáľ 2, Polák 2, Olešňan 1

Čadca A - Vrútky A   1 : 9  Body: Polák 1


MSK Čadca B - 1. liga východ

 Čadca C - 2. liga

43. týždeň 2017

uverejnené 30. 10. 2017, 2:14 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 4. 11. 2017, 12:31 ]



Utorok

 

24.10.2017

 

17:30

 

5. liga

 

Čadca E - Višňové B    9 : 9

 

Utorok

 

24.10.2017

 

17:30

 

7. liga

Body: Piala, 3,5, Poneková 2,5, Kubjatko 2, Pištek 1

Čadca F - Jasenové A   2 :  16

 

Streda

 

25.10.2017

 

17:30

 

9. liga

Body: Fritz 0,5 , Gerát 0,5, Imrišík 0,5, Škola 0,5

Kotešová IRIS A - Čadca G  16 : 2

 

Piatok


Štvrtok     

 

27.10.2017


26.10.2017

 

17:30


17:30



 

7. liga


9. liga

Body: Holeščák 1, Maslík 1

Čierne A - Čadca F    13 : 5

Body: Fritz 2,5, Gerát 1,5, Škola 1

Čadca H - Čadca G   12 : 6

Body: Kubjatková 4,5, Gerátová 3, Polák 2,5, Olešňan 1,5, Kormanec 0,5

           Svrček Peter ml. 3, Holeščák 2, Cisárik Marco 1

Piatok

 27.10.2017

 18:00

 9. liga

Korňa A - Čadca H   18 : 0           

Piatok


Piatok


Sobota

 27.10.2017


27.10.2016


28.10.2017

 17:00


18:00


10:00

 extraliga


4. liga


extraliga

MSK Čadca A - ŠKST Ružomberok A    6 : 1

Body: Blažek 2,5, Petráš 2,5, Cyprich Radovan 1

Čadca D - Stará Bystrica A   13 : 5

Body: Kapusta Michal 3,5, Šramo 3, Kapusta Martin 2,5, Piala 0,5

MSK Čadca A - STO Valča A   6 : 4

Body: Blažek 2,5, Petráš 2,5, Cyprich Radovan 1

1-10 of 52

Comments