Prvoligisti po skvelom výkone druhí!

uverejnené 13. 4. 2015, 0:53 používateľom Pavel Petráš
V sobotu 11.4.2015 bolo na programe posledné dvojkolo 1.ligy mužov. MSK Čadca na druhom mieste tabuľky mala o bod viac pred treťou Valčou, ktorá privítala doma posledné dve družstvá tabuľky a tak sa nedalo predpokladať ich zaváhanie. Čadčanov naproti tomu čakal prestížny súboj s už istým víťazom MŠK Vranov. 
Domáci nastúpili v plnej sile a odhodlanie poraziť víťaza im zaručilo vedenie 5:1. Hostia sa však nechceli vzdať a znížili na 5:4. Istota v podobe Krkošku a Mudríka však zabezpečila vedenie 7:4. Skvele hrajúci Hruška držal Vranov v hre, no ani jeho 3 body neodvrátili prehru majstra v Čadci, keď Krkoška v poslednom zápase stanovil konečný výsledok 8:6. K trojbodovému Krkoškovi sa pridal dvoma bodmi Mudrík a so štvorhrou získali pre Čadcu 6 z ôsmich bodov!
Poobedné stretnutie proti Margecanom už bolo jasne v réžii domáceho družstva, ktoré si mohlo dovoliť nechať oddychovať Mudríka aj Krkošku. Mariak, Kapusta i Kubalík vyhrali všetky svoje zápasy, jedným bodom prispel i Straka. Víťazstvom 11:3 si MSK Čadca "B" definitívne zabezpečila druhé miesto v 1.lige východ. Blahoželáme!

MSK Čadca "B" - MŠK VSTK Vranov   8:6
Body:  Krkoška 3,5; Mudrík 2,5; Kapusta 1,5; Mariak 0,5

MSK Čadca "B" - Topspin Margecany   11:3
Body:  Mariak a Kubalík po 3,5; Kapusta 3, Straka 1
Comments