Majstrovstvá Žilinského kraja - mladšie žiactvo

uverejnené 19. 5. 2014, 1:25 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 9. 6. 2014, 7:30 ]
V nedeľu 25. mája 2014 sa uskutočnia v Námestove Majstrovstvá kraja Žilinského kraja v kategórii mladšie žiactvo. Propozície

Majstrovstiev kraja sa zúčastnilo 30 chlapcov a 12 dievčat. Náš klub reprezentovali: Samuel Cyprich, Martin Kapusta, Filip Delinčák a Michal Kapusta. Naši chlapci si odvážajú z MK štyri medaily 1 striebornú a 3 bronzové. Striebornú medailu získal Samuel Cyprich v štvorhre s Tobiašom Pindurom z Ružombeka. Bronzové medaily získali: Samuel Cyprich v dvojhre, Martin Kapusta v štvorhre s Martinom Ďanovským z Vrútok a Filip Delinčák v zmiešanej štvorhre s  Frederikou Pisarčíkovou z Ružomberka.