Aktuality 2021 - 2022






Darujte nám 2% zo zaplatených daní za rok 2021 na rozvoj našej mládeže.

20. týždeň 2022

uverejnené 16. 5. 2022, 0:06 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované ]

Utorok    17.04.2022   17.30 hod.    9. liga         Čadca F - Jasenové B  4 :14

Body: Večerek 2,5, Mariak ml. 1,5

Utorok   17.04.2022   17.30 hod.       7. liga        Rajec B - Čadca E   9 : 9

Body: Turiak 4, Cisárik Štefan 3, Pištek 1,5, Polák 0,5

19.5.2022  Kvalifikácia družstiev mladších žiakov medzi BB + ŽA krajmi o postup na M SR 2022 
ZŠ Kalinovo     Propozície   

Družstvo mladších žiakov postúpilo na M SR družstiev, ktoré sa konajú 5.6.2022 v Topoľčanoch

Čadca - Ružomberok  3 : 0  Body: Cisárik Marco 1,5, Polák 1,5

Čadca - Kalinovo 3 :0   Body: Cisárik Marco 1,5, Polák 1,5


Piatok    20.04.2022   18.00 hod.       5. liga         Divina Lúky A  A - Čadca D

Body: 

  • Majstrovstvá SR najmladšieho žiactva, STK Funstar Topoľčany, 21.-22.5.2022 

    • Na majstrovstvá SR sa môže prihlásiť len prvých 32 hráčov a 24 hráčok podľa rebr. postavenia k 1.5.2022.
    • Náhradníci sa môžu prihlásiť: chlapci 33.-40.mieste rebríčka, dievčatá 25.-32.mieste rebríčka k 1.5.2022.
  • Propozície,  Registrácia
  • Majstrovstvá ZA + BB kraja mladšieho žiactva, Ružomberok  22.5.2022  
  • PropozícieRegistrácia

19. týždeň 2022

uverejnené 9. 5. 2022, 0:13 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 16. 5. 2022, 23:54 ]

Pondelok     10.05.2022     18.00 hod.     9 liga          Trnové C - Čadca G    15 : 3

Body: Gáborik Michal 3

Utorok       10.05.2022     17.30 hod.    5. liga          Čadca D - Stránske C  6 : 12

Body: Cisárik Štefan 2, Ďuraj 1, Turiak1, Šramo st.1. 1 x wo

Utorok       10.05.2022     17.30 hod.    7. liga          Čadca E - TTK Žilina A

Body:  

 Utorok       10.05.2022    17.30 hod      9. liga          Višňové C - Čadca F     17  : 1

Body: Večerek 1
  • Majstrovstvá SR dorastu, STC ŠKST Bratislava, 14.-15.5.2022    Propozície,  Registrácia

    • Na majstrovstvá SR sa môže prihlásiť len prvých 32 hráčov a 24 hráčok podľa rebr. postavenia k 1.5.2022.
    • Náhradníci sa môžu prihlásiť: chlapci 33.- 40.mieste rebríčka, dievčatá 25.- 32.mieste rebríčka k 1.5.2022.
                                
      Dvojhry: Skupiny,  2. stupeň KO,  Poradie    5 - 8 miesto Goldír
    • Štvorhra chlapci: KOPoradie,   3. miesto  Goldír - Uherík

    • Zmiešaná 3tvorhra: KO,  Poradie  3.miesto Goldír - Lacenová

    • Majstrovstvá ZA + BB kraja najmladšieho žiactva, Žiar nad Hronom  15.5.2022  
    • Dvojhra: Skupiny,  2. stupeň KO
    • Štvorhra:  KOPoradie

  • Dvojhra

  • 3. miesto Milan Mariak , Denis Večerek


Štvorhra

2.miesto Milan Mariak - Denis Večerek

18.týždeň 2022

uverejnené 1. 5. 2022, 23:24 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 8. 5. 2022, 6:47 ]

Utorok    03.04.2022   17.30 hod.    9. liga         Čadca F - Trnové C. 1 : 17

Body: Večerek

Utorok   03.04.2022   17.30 hod.       9. liga        Čadca G - Horný Hričov A. 0 : 18

Piatok    06.04.2022   17.30 hod.       5. liga         Krásno  A - Čadca D. 10 : 8

Body: Fritz 3, Šramo st. 2, Pištek 2, Škola 1

Piatok    06.04.2022   18.00 hod.    .   7. liga        Rosina B - Čadca 2 : 16

Body: Cisárik Štefan 4,5, Cisárik Marco 4,5, Turiak 4,5, Podmanický 2,5


17. týždeň 2022

uverejnené 24. 4. 2022, 7:00 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 1. 5. 2022, 23:50 ]

Utorok       26.04.2022     17.30 hod.    5. liga          Čadca D - Štavník  A   12 : 6

Body: Ďuraj 4,5, Straka st. 4,5, Melicherová 2, Pištek 1

Utorok       26.04.2022     17.30 hod.    7. liga          Čadca E - Žilina Energodata F   17 : 1

Body:  Cisárik Štefan 4,5, Cisárik Marco 4,5, Turiak 4,5, Polák 3,5

Štvrtok       28.04.2022    17.30 hod      9. liga           Horný Hričov A - Čadca F     16 : 2

Body: Hluzák 1, Večerek 1

Piatok         29.04.2022     18.00 hod.     9 liga            Divinka Lalinok B - Čadca G    9 : 9

Body: Gáborik 4,5, Michnica 3,5, Hažík 1

Piatok         29.04.2022     18.00 hod.     7 liga            Čierne A - Čadca E   7 : 11

Body: Polák 4, Turiak 4, Cisárik Marco 3

Piatok.        29.04.2022.     18.00 hod.   extraliga.        ŠKST Ružomberok A - MSK Čadca B  6 : 0

Nedeľa       01.05.2022   09.00 hod     4. SPM - Mladší žiaci ŠKST Bošany    Propozície,  Registrácia


2 miesto Cisárik, 7 miesto Polák, 25-32 Hluzák, 33 - 48 Michnica, Večerek,  73 - 96 Hažík, Mariak ml.



16. týždeň 2022

uverejnené 17. 4. 2022, 23:52 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 2. 5. 2022, 2:22 ]

Utorok   19.04.2022   17.30 hod.    9. liga         Čadca F - Divinka Lalinok  B.  12 : 6

Body: Hluzák 4, Večerek 4, Mariak ml. 3, Straka ml. 1

Utorok   19.04.2022   17.30 hod.       9. liga        Čadca G - Ovčiarsko B. 4 : 14

Body: Gáborik 4

Piatok    22.04.2022   18.00 hod.       7. liga         Čierne A - Čadca E   preložené na 29.4.2022

Body:

Piatok    22.04.2022   18.00 hod.    .   5. liga        Rajec A - Čadca D     9 : 9

Body: Šramo st. 3,5, Škola 2, Turiak 2, Fritz 1, Pištek 0,5

Sobota   23.04.2022   10.00 hod   kraj. pohár       Ružomberok - Čadca  10 : 8

Body: 

Sobota   23.04.2022   09.00 hod    4. SPM - Dorastenci STO Spoje Bratislava - hala SSTZ    PropozícieRegistrácia


13 - 16 miesto Goldír, 33 - 44 miesto Kubjatko, 45 - 66 Cisárik Marco, 67 - 88 miesto Turiak


Nedeľa  24.04.2022   09:00 hod.   Bodovací turnaj mladšie žiactvo  BB + ZA ŠKST Ružomberok  Propozície,  Registrácia


5 - 8 miesto  Hluzák, Michnica, 9- 10 miesto Večerek, 11 - 15 miesto Mariak ml.


Nedeľa  24.04.2022   09:00 hod.   3. SPM - U 21 Stolnotenisové centrum  Propozície,  Registrácia

                               Čadca G - Ovčiarsko B

Čadca F - Divinka Lalinok  B

Mládežnícky turnaj v stolnom tenise

uverejnené 13. 4. 2022, 23:35 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 14. 4. 2022, 7:16 ]

MSK Čadca usporiada v sobotu 16. apríla 2022 mládežnícky turnaj v stolnom tenise pod záštitou trénera Bohdana Kormanca.

Prezentácia účastníkov 9:00 - 9: 30


15. týždeň 2022

uverejnené 10. 4. 2022, 23:53 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 22. 4. 2022, 23:24 ]

Utorok          12.04.2022     17.30 hod.    7. liga          Čadca E  - Jasenové A       15 : 3

Body: Cisárik Marco 4,4, Polák 4, Turiak 4, Cisárik Štefan 2,5

Utorok          12.04.2022     17.30 hod.    5. liga          Čadca D - Radoľa C   12 : 6

Body: Ďuraj 4,5, Šramo st. 4,5, Pištek 2,5, Fritz 0,5

Štvrtok         14.04.2022    18.00 hod.    9. liga           Lietava A - Čadca G   16 : 2

Body: Michnica 2

Piatok          15.04.2022    18.00 hod.    9. liga           Ovčiarsko B - Čadca F   14 : 4

Body: Hluzák 3, Večerek 1

14. týždeň 2022

uverejnené 3. 4. 2022, 23:18 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 10. 4. 2022, 23:52 ]

Pondelok    04.03.2022   18.00 hod.    7. liga          Divina Lúky C - Čadca E   3 : 15

Body: Cisárik Štefan 4,5, Cisárik Marco 4,5, Turiak 4,5, Pištek 1,5

Utorok       04.03.2022   17.30 hod.       9. liga        Čadca F - Lietava A      3 : 15

Body: Hluzák 1,5, Večerek 1,5

Utorok       04.03.2022   17.30 hod.       9. liga        Čadca G - Kysucké Nové Mesto E  8 : 10

Body: Gáborík 4, Hažíik 2, Michnica 2

Streda        04.03.2022   18.00 hod.     5. liga          Kysucký Lieskovec B - Čadca D  16 : 2  

Body: Cisárik Štefan 1 , Cisárik Marco 1


Piatok       08.04..2022    18.00 hod.    extraliga       STK FUNSTAR Topoľčany - MSK Čadca B.  6 : 0


Sobota       09.04.2022     10.00 hod      extraliga      ŠK PARA TT Hlohovec -  Čadca B  6 : 1

Body: Cyprich Radovan 1

Sobota      09.04.2022     10.00 hod   kraj. pohár       Čadca - Kláštor pod Znievom  12 : 6

Body: Cyprich Samuel 4,5, Krkoška 3,5, Vlach 3,5, Kubjatko 0,5

Nedeľa      10.04,.2022    4. SPM - starší žiaci STC ŠKST Bratislava        Propozície,  Registrácia

Skupiny,  2. stupeň KO    9 - 12 miesto Cisárik Marco, 13 - 16 miesto Turiak, 17 - 24 miesto Polák

58 - 76 miesto Hluzák, Straka ml. Michnica, Hažík,

Nedeľa      10.04,.2022    4. SPM - staršie žiačky, ŠKST Ružomberok   PropozícieRegistrácia




13. týždeň 2022

uverejnené 28. 3. 2022, 1:24 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 3. 4. 2022, 23:07 ]

Pondelok   28.03.2022     17.30 hod.    7. liga           Lietavská Lúčka B - Čadca E   4 : 14

Body: Cisárik Štefan 4,5, Cisárik Marco 4,5, Turiak 4,5, Podmanický 0,5

Utorok      29.03.2022    18.00 hod.    extraliga         MSK Čadca A  - TJ Gasto Galanta   3 : 5

Body: Petráš 2, Cyprich Samuel 1

Utorok       29.03.2022     17.30 hod.    5. liga          Čadca D - Maršová Rašov  A   9 : 9   

Body:  Pištek 3,5, Šramo st. 3,5, Fritz 1, Škola 1

Utorok       29.03.2022     17.30 hod.    5. liga          Čadca F - Višńové C   2 : 16   

Body:  Večerek 2

Streda       30.03.2022    17.30 hod      7. liga           Čadca E - Rosina B     11 : 7

Body: Cisárik Štefan 3,5, Cisárik Marco 3,5, Turiak 3,5, Podmanický 0,5

Piatok        01.04.2022     18.00 hod.     9 liga          Kysucké Nové Mesto E - Čadca G    10 : 8

Body:Gáborik 4,5, Michnica 2,5, Hažik 1


Piatok        01.04.2022    17.00 hod.     extraliga     Čadca B - 1. PPC Fortuna Kežmarok. 3 : 6

Body: Cyprich Radovan 1, Kapusta Marián 1. Straka 1

Piatok     01.04..2022    18.00 hod.    extraliga         TJ Gasto Galanta - MSK Čadca A.  5 : 1 

Body:Petráš 1

Sobota    02.04.2022     10.00 hod      extraliga         Čadca B - ŠKST Michalovce   4 : 6

Body:Mariak 2, Kapusta Marián 1, Straka 1


Nedeľa   03.04.2022      09.00 hod.                          4.SPM -  najmladší žiaci   STC ŠKST Bratislava  Propozície,  Registrácia

Skupiny,  2.stupeň KO,  Poradie        9 - 12 miesto Večerek, 17 - 24 miesto Mariak ml.

Nedeľa   03.04.2022      09.00 hod.                          4.SPM -  najmladšie žiačky   TJ Lokomotíva Vrútky

12. týždeň 2022

uverejnené 21. 3. 2022, 0:59 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 28. 3. 2022, 0:53 ]

Utorok    22.03.2022   17.30 hod.    9. liga          Čadca G - Kotešová IRIS C  9 : 9

Body: Gáborik Michal 4,5, Michnica Matúš. 4,5

Utorok    22.03.2022   17.30 hod.       9. liga        Čadca F - Kysucké Nové Mesto E.  10 : 8

Body: Hluzák 2, Mariak ml. 1, Straka ml. 1, Večerek 1. 5 x wo

Štvrtok     24.03.2022   17.30 hod.     5. liga         Lietavská Lúčka A - Čadca D    2 : 16

Body: Cisárik Marco 4,5, Turiak 4,5, Cisárik Štefan 4, Pištek 2,5, Šramo st. 0,5

Štvrtok     24.03.2022   17.30 hod.     9. liga         Čadca G Čadca F    9 : 9

Body: Gáborik Michal 4,5, Michnica 3,5, Hažík 1

           Večerek 3,5, Mariak ml. 2, Hluzák 2,5, Straka ml. 1 


Piatok      25.03.2022   18.00 hod.        7. liga        Terchová A - Čadca E     2 : 16

Body: Cisárik Štefan 4,5, Cisárik Marco 4,5, Polák 4,5, Turiak 2,5

Sobota    26.03.2022     10.00 hod   kraj. pohár     Bytča - Čadca. 7 : 11

Body: 

Nedeľa     27.03.2022   09.00 hod.   bodov. turnaj   najmladšie žiactvo + staršie žiactvo ŠKST Ružomberok   PropozícieRegistrácia



Majstrovstvá SR mužov a žien 2022 a M SR U21

U 21 - muži       Skupiny2. stupeň KO,  Poradie

3. miesto Samuel Cyprich, 5 - 8 miesto Jakub Goldír

Majstrovstvá SR mužov a žien 2022 

Muži - kvalifikácia



Muži - hlavná súťaž



         16 - 32 miesto  Cyprich Samuel, Goldír Jakub

1-10 of 51