Aktuality 2019





 Darujte nám 2% zo zaplatených daní za rok 2018 na rozvoj našej mládeže.

8. týždeň 2019

uverejnené 17. 2. 2019, 1:09 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 19. 2. 2019, 12:29 ]


Utorok 19.02.2019 17:30 9. liga Čadca G - Jasenové B                                  9 : 9

Utorok

19.02.2019

17:30

9. liga
Body: Kubjatková 3,5, Cisárik Marco 2, Polák 2, Gerátová 1,5
Čadca F - Ovčiarsko B                               13 : 5

Utorok

19.02.2019

18:00

extraliga
Body: Svrček ml. 4,5,  Turiak 3, Škola 2,5, Maslík 2, Podmanický 1
STK Rybník A - MSK Čadca A                   1 : 5

Piatok

22.02.2019

17:30

7. liga
Body: Blažek 2, Petráš 2, Cyprich Samuel 1
Čierne A - Čadca E

Piatok

22.02.2019

17:30

5. liga

Žilina Energodata D - Čadca D

Piatok

22.02.2019

18:00

extraliga

MSK Čadca A - STK Rybník A

Sobota

23.02.2019

10:00

1. liga

MSK Čadca B - Rimavská Sobota A

Sobota

23.02.2019

16:00

4. liga

Teplička nad Váhom A - Čadca C

Nedeľa

24.02.2019

09:00

BTM

Najmladšie žiactvo, Staršie žiactvo       Ružomberok                  Propozície

7. týždeň 2019

uverejnené 10. 2. 2019, 0:34 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 17. 2. 2019, 1:39 ]

Utorok 12.02.2019 17:30 5. liga Čadca D - Višňové B                               11 : 7

Utorok

12.02.2019

17:30

7. liga
Body: Kubjatko 4,5, Šramo ml. 2,5, Melicherová 2, Svrček st. 2
Čadca E - Žilina Tepláreň A                      8 : 10

Streda

13.02.2019

17:30

9. liga
Body: Pištek 2, Škola 2, Fritz 1,5, Holeščák 1,5, Šramo st.1
Jasenové B - Čadca F                                 8 : 10

Streda

13.02.2019

18:00

9. liga
Body: Holeščák 4, Turiak 3,5, Svrček ml. 2, Podmanický 0,5
Kysucké Nové Mesto C - Čadca G            3 : 15

Piatok

15.02.2019

18:00

4. liga
Body: Cisárik Štefan 4,5, Olešňan Vladimír 4,5, Olešňan Oliver 3,5, Cisárik Marco 2,5
Čadca C - Kysucké Nové Mesto A           11 : 7

Sobota

16.02.2019

09:00

SPM
Body: Šramo ml. 4, Ďuraj 3,5, Kapusta Martin 3,5
Mladší žiaci -     Čadca                        Stránka turnaja            Konečné poradie          


Sobota


16.02.2019


09:00


SPM
8. Kubjatko, 11.-12. Holeščák, 51.-75. Cisárik, Hľuzák, Podmanický, Polák, Turiak
101.-102. Hažik        Skupiny,  2. stupeň,  O umiestnenie 1 - 8
Mladšie žiačky - Považská Bystrica     Stránka turnaja            Konečné poradie
21.-22. Kubjatková, 33.-34  Gerátová
                                  Skupiny,  2. stupeň,  O umiestnenie 1 - 8

6. týždeň 2019

uverejnené 3. 2. 2019, 0:38 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 15. 2. 2019, 4:49 ]

Utorok05.02.201917:309. liga Čadca F - Kysucké Nové Mesto C                   12 : 6

Utorok

05.02.2019

17:30

9. liga
Body: Holeščák 4,5, Svrček. ml. 3,5, Škola 2,5, Turiak 1,5
Čadca G - Divina - Lúky C                                5 : 13

Štvrtok

07.02.2019

18:00

5. liga
Body: Kubjatková 3, Polák 2
Nesluša A - Čadca D                                          12 : 6

Piatok

08.02.2019

18:00

7. liga
Body: Svrček st. 2, Melicherová 1,5, Poneková 1,5, Škola 1
Ovčiarsko A - Čadca E                                         2 : 16

Piatok

08.02.2019

18:00

4. liga
Body: Hlušek 4,5, Šramo st. 4,5, Škola 4, Pištek 3
Sučany A - Čadca C                                              7 : 11

Sobota

09.02.2019

10:00

1. liga
Body: Šramo ml. 4, Kapusta Martin 3, Ďuraj 2, Piala 2
ŠKST Ružomberok B - MSK Čadca B                 8 : 6       

Sobota

09.02.2019

15:00

1. liga
Body: Cyprich Samuel 2,5, Kapusta Marián 1,5, Cyprich Radovan 1, Mariak 1
MSTK Tvrdošín A - MSK Čadca B                      7 : 7

Sobota

09.02.2019

16:00

extraliga
Body: Kapusta Marián 3,5, Mariak 2, Cyprich Radovan 1,5
ŠKST Ružomberok A - MSK Čadca A                 5 : 5

Nedeľa

10.02.2019

09:00

BTM
Body: Petráš 3,5, Blažek 1,5
Najmladšie žiactvo, Staršie žiactvo    Lučenec                   Propozície


Nadstavbová časť extraligy mužov pokračovala poslednými zápasmi. Čadca ešte stále mohla pomýšľať na tretie miesto v tabuľke. Osud konečného poradia v tabuľke pred play - off však nemala vo svojich rukách, keď musela čakať na piatkový výsledok z Vranova nad Topľou, kde zavítal Ružomberok. Hosťom sa podarilo vyhrať 4 : 6, čo rozhodlo o tom, že priamy súboj o tretiu priečku sa odohrá v sobotu   v Ružomberku.
Čadca v dôležitom zápase od začiatku prehrávala o dva body až do stavu 5 : 3 pre domáci celok, pričom všetky tri body hosti urobil Pavel Petráš. Tímu z Kysúc stačila len remíza, no zdalo sa, že ponúknutú príležitosť nevyužije. Za tohto stavu  Blažek  zdolal Kaššaya v štyroch setoch a zápas tak doviedol do kľúčovej štvorhry. V nej boli jasným favoritom Petráš - Blažek. Skúsení Čadčania potvrdili svoju zohratosť a v zápase, plnom dlhých výmen, zdolali Jahodu s Truskom 3 : 1 na sety. Čadca tak remizovala a v tabuľke obsadila tretie miesto. 

5. týždeň 2019

uverejnené 26. 1. 2019, 23:51 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 4. 2. 2019, 0:24 ]

Pondelok 28.01.2019 18:00 9. liga Divina Lúky C - Čadca F                   11 : 7

Utorok

29.01.2019

17:30

5. liga
Body: Svrček ml. 4,5, Holeščák 1,5, Turiak 1
Čadca D - Strečno A                           15 : 3

Utorok

29.01.2019

17:30

7. liga
Body: Kubjatko 4,5, Šramo ml. 4,5, Piala 3, Svrček st. 3
Čadca E - Lietavská Lúčka B                 9 : 9

Piatok

01.02.2019

18:00

9. liga
Body: Fritz 3,5, Poneková 3, Pištek 2,5
Mojš A - Čadca G                               17 : 1

Piatok

01.02.2019

18:00

4. liga
Body: Polák 1
Čadca C - Stará Bystrica A                   7 : 11

Sobota

02.02.2019

09:00

SPM
Body: Šramo ml. 2,5, Ďuraj 2, Kubjatko 1,5, Piala 1
Dorastenci - Valaliky                          Stránka turnaja                    Konečné poradie

Nedeľa

03.02.2019

09:00

SPM
15.-16. Cyprich Samuel, 29.-42. Kapusta Martin
Skupiny,  2. stupeň,  O umiestnenie 1 - 8
U 21 - Ružomberok                            Stránka turnaja                    Konečné poradie
9.-10. Cyprich Radovan, 11.-12 Cyprich Samuel   
Skupiny,  2. stupeň,  O umiestnenie 1 - 8          

4. týždeň 2019

uverejnené 20. 1. 2019, 3:01 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 28. 1. 2019, 13:02 ]

Utorok 22.01.2019 17:30 9. liga Čadca F - Mojš A                                            4 : 14

Utorok

22.01.2019

17:30

9. liga
Body: Holeščák 3, Turiak 1
Čadca G - Divinka - Lalinok A                       8 : 10

Utorok

22.01.2019

18:00

5. liga
Body: Kubjatková 3,5, Olešňan Vladimír 3,5, Kormanec 0,5, Olešňan Oliver 0,5
Rajec A - Čadca D                                        13 : 5

Štvrtok

24.01.2019

18:00

7. liga
Body: Poneková 2,5, Svrček st. 2,5
Rajec B - Čadca E                                         18 : 0 wo

Piatok

25.01.2019

17:00

extraliga

MSK Čadca A - MSK Malacky A                   6 : 4

Piatok

25.01.2019

18:00

4. liga
Body: Petráš 3,5, Blažek 2,5
 
Kláštor pod Znievom A - Čadca C               11 : 7

Sobota

26.01.2019

10:00

1. liga
Body: Šramo ml. 3, Kapusta Martin 2,5, Ďuraj 1,5 
STK Sokol Stránske A - MSK Čadca B          8 : 6

Sobota

26.01.2019

14:30

extraliga
Body: Cyprich Samuel 2, Mariak 2, Cyprich Radovan 1, Kapusta Marián 1 
MSK Čadca A - STK Rybník A                       6 : 0

Sobota

26.01.2019

16:00

1. liga
Body: Cyprich Samuel 2, Petráš 2, Blažek 1, 1 x wo
Lokomotíva Vrútky A - MSK Čadca B            5 : 9

Nedeľa

27.01.2019

10:00

extraliga-d
Body: Kapusta Marián 3,5, Cyprich R. 1,5, Kapusta Martin 1,5, Mariak 1,5, Cyprich S. 1
ŠKST Ružomberok B - MSK Čadca A            1 : 6

Nedeľa

27.01.2019

10:00

extraliga-d
Body: Cyprich Samuel 2,5, Šramo 2, Kapusta Martin 1,5
ŠKST Ružomberok A - MSK Čadca A            6 : 2

Nedeľa

27.01.2019

10:00

extraliga-d
Body: Cyprich Samuel 1,5, Kapusta Martin 0,5
MŠK VSTK Vranov A - MSK Čadca A           6 : 4
Body: Cyprich Samuel 2,5, Šramo 1, Kapusta Martin 0,5

3. týždeň 2019

uverejnené 13. 1. 2019, 5:40 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 20. 1. 2019, 2:45 ]

Utorok 15.01.2019 17:30 5. liga Čadca D - Bytča B                  8 : 10

Utorok

15.01.2019

17:30

7. liga
Body: Šramo ml. 4,5, Kubjatko 3,5
Čadca E - Kotešová B             9 : 9

Piatok

18.01.2019

18:00

4. liga
Body: Fritz 4,5, Poneková 3, Škola 1, Šramo st. 0,5
Radoľa B - Čadca C               11 : 7

Sobota

19.01.2019

09:00

SPM
Ďuraj 2,5, Kapusta Martin 2,5, Piala 1, Svrček st. 1
Staršie žiactvo - Valaliky                    Stránka turnaja,    Konečné poradie
6. Šramo, 8. Kubjatko, 17.-20. Fritz, 41.-60. Kapusta Michal, 61.-80. Holeščák
Skupiny,  2. stupeň,  O umiestnenie 1 - 8

2. týždeň 2019

uverejnené 1. 1. 2019, 0:25 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 30. 1. 2019, 23:09 ]

Streda09.01.201917:307. ligaŠtiavník A - Čadca E                       12 : 6

Štvrtok

10.01.2019

17:30

5. liga
Body: Fritz 3, Škola 3
Kysucký Lieskovec B - Čadca D     10 : 8

Piatok

11.01.2019

18:00

4. liga
Body: Šramo ml. 4,5, Kubjatko 3,5
MSTK Martin B - Čadca C              12 : 6

Piatok

11.01.2019

17:00

extraliga
Body: Kapusta Martin 2,5, Šramo ml. 2,5, Ďuraj 0,5, Kubjatko 0,5
MSK Čadca - MŠK VSTK Vranov A    3 : 6

Sobota

12.01.2019

09:00

SPM
Body: Petráš 2, Cyprich Samuel 1
Najmladší žiaci - Zvolen                   Stránka turnaja                        

Sobota

12.01.2019

09:00

SPM
9.-10. Polák, 17.-20. Cisárik, Olešňan, 21.-24. Podmanický
Najmladšie žiačky - Majcichov         Stránka turnaja

Sobota

12.01.2019

10.00

1. liga
3. Kubjatková, 17.-18. Gerátová   
MSK Čadca B - Energodata Žilina A     11 : 3

Sobota

12.01.2019

16:00

extraliga
Body: Cyprich Radovan 3,5, Mariak 3,5, Cyprich Samuel 2, Kapusta Marián 2
SK Vydrany A - MSK Čadca A               6 : 1                     

Nedeľa

13.01.2019

09:00

BTM
Body: Petráš 1
Mladšie žiactvo, dorast     Ružomberok           Propozície
Mladší žiaci: 5.-8. miesto Turiak     Konečné poradie

Nagyová / Pezinok /, Diková / Prievidza /, Kubjatková / Čadca /
Najmladšie žiačky - Majcichov 

Skupiny,  






Najmladší žiaci - Zvolen

Skupiny,  



1-7 of 7

Comments